En Düşük Faizli Konut Kredileri BURADA !

Ev Almak Lazım

Düşük Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar En Düşük Faizli Konut Kredileri – Bu sayfaları okuyan hemen herkesin hayalidir ev almak. Yoksa neden bu saatte ” En Düşük Faizli Konut Kredileri ” başlıklı herhangi bir kredi sitesinde olasınız ki ?..  Muhtemelen uzun zamandır hayalini kurduğunuz evi nihayet buldunuz ve bu evi almak için yüksek faizli kredi çekme seçeneğini bile kullanmaya hazırsınız. Yeter ki bu ev kaçmasın…

Ev Almak İçin Kredi Çekmek

Hiç birimiz istemeyiz hayallerinizi süsleyen bu evi kaçırmanızı. Fakat ne kadar da size saray gibi görünse de bu ev için anormal faizler ödemenizi istemeyiz. Gerçekler acıdır, ancak bu evin maliyeti ödeyeceğiniz faiz oranları ile birlikte size bir villanın yada yeni yapılan bir rezidans dairesinin maliyetini bulacaksa o toplara hiç girmemenizi öneririz. Zira böyle bir eve yüksek kredi oranları ile çılgın paralar ödeyeceğinize iki daire alabilecekseniz, oturun oturduğunuz yerde 🙂

Kira Yerine Kredi Ödeyin

Fakat her ay kira ödeyerek ev sahibini daha da zengin bir hale getirmek yerine kredi çekerek kendi evinize kredi ödemekte aslında en doğru alternatif ev sahibi olmak adına. Tabi ki yukarı da da belirttiğimiz gibi çok yüksek faiz oranları ödememek kaydıyla. Çünkü yüksek faiz oranları, hem ödeme güçlüğü çekmenize neden olacak, hem de zamanla değeri artacak evinizden edeceğiniz karı düşürecektir.

Düşük Faizli Konut Kredilerini İnceliyoruz

Bu bağlamda acilkrediler.com olarak hayalinizdeki evi düşük faizli konut kredilerini sizler için inceliyor, bankaların sundukları cazip konut kredisi fırsatlarını. ödeme seçenekleri, faiz oranları ve kredi masrafları ile birlikte bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile ev almadan önce bu makalemizi dikkatle okumanızı öneririz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev alma hayali kuran okurlarımız için ilk olarak kamu bankalarına yönelmelerini tavsiye ederiz, zira kamu bankaları diğer özel bankalara nazaran kredi konusunda daha uygun faiz oranlarına sahipler. Mesela Ziraat Bankasında şu an için konut kredisi faiz oranı %88 olarak belirlenmiş.

Vakıfbank’tan %0,80 Faizli Konut Kredisi

Kamu Bankalarından bir diğeri ise Vakıfbank. Bu devlet bankası ise ödeme seçeneklerinize, kredi tutarınıza ve kredi notunuza göre değişen oranlarda %0,80 gibi çok düşük faiz oranlarına sahip konut kredi imkanı sunuyor.  Dolayısı ile ev almadan önce ilk olarak bu bankaya uğramanızı ve eğer kriterleriniz uyuyorsa %0,80 oranındaki konut kredisi faizlerinden yararlanmanızı öneririz.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi

Kamu Bankalarından bir diğeri ve en çok halk yanlısı olduğu gözlenen bankalardan biri olan Halkbank ise ” Hesaplı Evim Konut Kredisi” kampanyası dahilinde %0,80 ile %0,89 oranında konut kredisi imkanını müşterilerine sunuyor. Bu oranlar ise Halk Bankasını kredili ev almadan önce mutlaka gidilmesi gereken bankalar arasına sokuyor.

Yapı ve Kredi Bankası Konut Kredisi

Yılların eskitemediği bankalarımızdan biri olan Yapıkredi Bankası konut kredisi faizlerini merak eden bir çok okurumuzun olduğunu düşünüyoruz, zira bu bankanın maaş müşterisi oldukça fazla. Dolayısı ile insanlar bu bankadan sıklıkla kredi çekiyorlar. Bankanın kredi faiz oranları ise %0,94 civarında…

QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Devlet bankalarında konut kredilerinin %0,80 ile %0,89 arasında değişen faiz oranları ile verildiğini gördükten sonra birazda özel bankaların konut kredisi faiz oranlarına göz gezdirelim. Örneğin TV reklamları ile gözlerimizi kamaştıran QNB Finansbank. Bu bankada faiz oranı %0,95 olarak görünüyor ki bu oran diğer özel bankalara göre son derece uygun bir faiz oranı olarak ön plana çıkıyor.

Özel Bankalar da Konut Kredisi Faiz Oranları

Yukarıda genel olarak sizlere kamu bankalarının vermiş olduğu konut kredisi faiz oranlarını verdik. Sonuçta bu bankalar konut kredisi adına en düşük faizi işleten kurumlar olarak dikkat çekiyor. Ancak bir şekilde özel bankalardan kredi çekme mecburiyetinde olan acilkrediler.com okurları için hemen alt tarafta diğer özel bankaların konut kredisi faiz oranlarını da bilgilerinize sunuyoruz…

Özel Banka Konut Kredisi Faiz Oranları

 • Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı :  %1,08
 • Şekerbank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,29
 • Pozitifbank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,15
 • Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,20
 • Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,03
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Konut Kredisi Faiz Oranı :%0,95
 • Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,14
 • ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,35
 • HSBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,25
 • ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı :%1,12
 • Şeker Bank Konut Kredisi Faiz Oranı : %1,19
 • Anadolu Bank Konut Kredisi Faiz Oranı :%0,95

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.