Kurban Bayramına Paramı Lazım ? İşte Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayramları Severiz

Bayram Kredisi Veren Bankalar Düşük Faizli Uzun Vadeli Bayram Kredileri – Ülke olarak bayramları çok severiz. Milli bayram yada dini bayram ayırımı yapmayız. Bize yeter ki bayram olsun, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 23 Nisan, 29 Ekim, Ramazan Bayramı yada Kurban Bayramı hiç fark etmez.

Hayat Bayram Olsa

Tatilleri bu kadar sevmemiz artık maalesef manevi duygularımızdan kaynaklanmıyor. Merak etmeyin “nerede o eski bayramlar“gibi artık klişeleşmiş bir muhabbete girmeyeceğiz ama o eski bayramlarda manevi duygular ön plana çıkarken, artık sadece resmi izin gün sayısının ne kadar olacağını düşünüyoruz. Bayram sayısı ile doğru orantılı olarak artan bayram izni gün sayısı arttıkça bayramları daha bir çok seviyoruz.

Cumartesiye Bağlanan Tatiller

Hele bir de 4 gün süren ve Pazartesiye denk gelen Kurban bayramı gibi bir bayrama bayılıyor, bu bayramın Pazartesiye gelmesi için için 1 yıl öncesinden dua etmeye başlıyoruz. Gerçi Kurban Bayramı Pazartesi ye değilde Cumartesi yada Pazara denk gelse de fark etmiyor, zira bayram tatilinin sonu Cumaya denk geldiği için onuda Cumartesi Pazarla birleştiriyorlar nasıl olsa 🙂 Kısacası 4 günlük tatil bir anda 1 haftayı bulabiliyor. Bir işçinin senelik izninin 15 gün olduğu ülkemizde kim sevmez ki böyle tatili…

Bayrama Para Lazım

Bu uzun tatillerde atlayıp arabaya memlekete gitmek var, eğer bayram yaza geldiyse Akdeniz sahillerini gezmek, kızgın kumlardan serin sulara atlamak var. Uzun zamandır akla takılan, gidilmesi, görülmesi gereken yerler var. Dolayısı ile yol için yakıt için, gezmek için sağlam bir para lazım. Bunun yanında çocukların bayramlıkları, bayram harçlıkları var. Ha bir de kurban parası var. Sonuçta Kurban Bayramındayız ya bu kurbanda kesmek lazım 🙁  Fakir fukara yılda bir kere de girse evlerine et beklerler…

Bayram Bütçeniz Hazır Değilse

Biz uzun bayram tatilini böyle tatlı tatlı hayal ederken tatil boyunca harcanacak paraları da düşünmeden edemiyoruz tabi ki. Sonuçta yukarıda bahsettiğimiz gibi madalyonun birde aşırı masraflı tarafı var. Dolayısı ile bu hayalleri bir sonra ki bayrama ertelemek, bu uzun bayram tatilinde kös kös evde oturmak var 🙂 Artık gelecek yıl gerçekleştiririz bu bayram aktivitelerini, sonuçta Türkiye bir bayram cenneti…

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Fakat bu bayram gezmesini de çok istemiştik hani. Uzun zamandan beri fırsat kolluyorduk ama maalesef maddi imkansızlıklar nedeni ile bu hayal gerçek olamayacak gibi görünüyor derken kredili müşteri portföylerini arttırmak isteyen bankalar sayesinde önümüz açıldı. Artık bankalar yaz aylarına, bayramlara göre farklı kredi seçenekleri sunarken, acilkrediler.com’da kredi veren bankaları ve faiz oranlarını bizler için detaylı olarak inceliyor.

İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Kamu bankaları faiz yönünden çok avantajlılar ve halka düşük faizli kredi sumakta üstlerine yok. Bu Bağlamda yarı kamu bankalarından biri olan İş Bankası günde 5 TL taksitle 5000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Bu cazip kredinin tüm detaylarını BURADAN inceleyebilirsiniz.

Burganbank’tan 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Türkiye pazarına yeni giren bankalarımızdan biri olan ve daha önceki sayfalarımızda ” 4 Yıl Vadeli Borç Transferi Kredisi ” ve ” JET Kredi ” kampanyalarını detaylı olarak incelediğimiz Burganbank’ta bayram kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Kredi detaylarını ise ” 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Burganbank’tan başlıklı makalemizde inceleyebilirsiniz.

Fibabank Bayram Kredisi

Bayramda uzun zamandır tatile hayalini kurduğu tatile çıkmak isteyen ancak maddi anlamda sıkıntı yaşayanlar için Fibabank’ta devreye giriyor ve minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL bayram kredisini 48 ay vade ve % 1,33 faiz oranı ile müşterilerine veriyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

TV Reklamları ile müşteri potansiyelini arttırmak isteyen QNB Finansbank ise Bayram Kredisi pastasından daha fazla pay kapmak adına %1,15’ten başlayan cazip faiz oranları ile Bayram kredisi veriyor.

Bayram Kredisi Veren Banka Sayısı Artacak

Tabi Kurban Bayramı Kredisi veren bankalar bu kadarla da kalmayacak, rekabet daha da artacak gibi görünüyor. Dolayısı ile güzel bir bayram tatili yaşamak adına bayram kredisi kampanyalarına katılan diğer bankalar ve düşük faizli kredi oranları için bizleri takip etmeye devam edin…

“Kurban Bayramına Paramı Lazım ? İşte Bayram Kredisi Veren Bankalar” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.