Eski Köye Yeni Adet Gelir Belgesiz 5.000 TL Ing Bank Mini Kredi

Ing Bank mini kredi, 5 bin lira 48 ay vadeli, ing bank hesaplı ihtiyaç kredisi, hızlı ve kolay başvuru – acilkrediler.com farkı ile bankaların çok özel kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyoruz. Bu açıdan da çok özel yanıtlar alıyoruz. İsteğiniz ölçüsünde kredi alabilmeniz bizler için çok önemli. Kredi alma noktasında da istekler değişebiliyor. Kimisi faize takılmıyor. Kolay ve hızlı kredi almak istiyor. Teferruatlar ile uğraşmak gerçekten de çok fazla can sıkıcı bir durum. Vatandaşlar olarak hızlı ve kolay kredi başvurusu yapmak istiyoruz.

ING BANK MİNİ KREDİ KAMPANYASI

Kimi zaman ufak ihtiyaçlarımız olabiliyor. Çocuklara tablet almak gibi, Yada bahçeye bakım yapmak gibi. Bu örneklerin yüzlercesini vermek mümkün.Hani böyle durumlarda kolay ve hızlı kredi almak herkesin isteyeceği bir durum. Bizlerde bu yazı ile isteğiniz ölçüde bir kredi kampanyasını sunmak istedik. Ing Bank sizler için mini kredi kampanyası hazırlamış. Bizlerde değerlendirmeye aldık ve sizlere sunmak istedik. Sonuçta herkesin isteği farklı olabiliyor ve değişiklik gösterebiliyor. Haydi hazırsanız konumuza geçiş yapalım.

ING BANK MİNİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

İng bank sizlere toplamda 5 bin liraya kadar kredi alabilmenize olanak tanıyor. Limit düşük olduğundan kredi alması da oldukça kolay oluyor. Bunun dışında bazı bankaların mini kredi kampanyalarında en fazla 12 ay veya 24 ay vade imkanı sunuluyor. Ama Ing Bank 5 bin lira için sizlere 48 ay vade yapabilme imkanı sunuyor. Faiz oranına da değinelim hemen. Alacağınız kredinin faiz oranı %1,81 olarak belirlenmiş. Hani ilk etapta sizlere yüksek gelebilir ama çekiciliği olan bir kredi kampanyası.

KREDİNİZ ANINDA HESABINIZDA

Öncelikle online başvuru imkanı var. Dilerseniz Bu link ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu aracılığı ile toplamda 3 adımda kredi başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya gitme, sıra bekleme, vakit kaybı yaşama olayı da yok. Kredi başvurunuzun cevabını hemen alıyorsunuz. Eğer ing bank müşterisi iseniz bankaya hiç bir şekilde gitmiyorsunuz ve krediniz anında hesabınıza yatıyor. Müşteri değilseniz de nüfus cüzdanınız ile kredinizi alabiliyorsunuz.

Ing bankası, ancak gerek görürse, kefil veya ek belgeler isteyebilir. Bunun dışında müşteri olmayanlar hızlıca başvuru yapıp, hızlıca kredisine kavuşabilirler. Durum böyle olunca da oldukça fazla çekici bir kredi kampanyası halini alıveriyor. Aldığınız kredinin tahsis ücreti vardır. Tabi hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek. Haydi şimdi bu kredi kampanyasının hesaplamalarını yapalım.

5 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

5.000 TL Kredi ihtiyacınız var. Akıllı telefon alacaksınız ve Bir iki kişisel ihtiyacınızı karşılayacaksınız Haliyle 5 bin lira yeterli. Ödemesinde de kendinizi zora sokmadan gerçekleştirmek istediğinizden 48 Ay vade işinize oldukça fazla yarayacak. Rahat ve kendinizi yormadan taksitlerinizi ödeyeceksiniz. Faiz oranının ise %1,81 olduğunun altını çizelim. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 169 TL oluyor. 48 ayın sonunda geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı ise 8.112 TL yapıyor.

Kredi tahsis ücreti aldığınız kredinin binde beşi oranında olduğuna göre 25 TL ödemeniz gerekecek. Hayat sigortası yaşa ve cinsiyete göre belirlendiğinden tam ve net bir tutar belirtemiyoruz. Aylık toplam maliyet oranı %2,1971 dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %29,7961 dir. (Maliyet oranlarına hayat sigortası ücreti dahil edilmemiştir.)

Sevgili okurlarımız, ing bank kredi mini hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Bu aşamadan sonra sizlerden müsaade istiyoruz. Kredi kampanyasını siz değerlendireceksiniz. Ayrıca sitemizdeki diğer kredi kampanyalarına da göz atmanızı özellikle tavsiye ederiz. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin .

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.