Denizbank Hoşgeldin Kredisi Gelir Belgesiz ve Kefilsiz TC İle Çok Hızlı Başvuru

Denizbank hoşgeldin kredisi, online başvuru, belgesiz kredi, hesaplı ve uygun kredi – Benjamin Kardeşim, 20 -30 bin lira kadar param var. Birazda ihtiyaçlarım var. Paramı hangi birisine kullansam bilemediğimden, kredi çekmeye karar verdim. Çocukların Amerika da dil eğitimleri olacak. Evin de çok eski eşyaları var onları yenileyeceğiz. Birde arabamı yenileyeceğim. Daha önce Burganbank’dan ve Finansbank’dan kredi çekmiştim ve sıra bekleme olayı beni çok sıkmıştı. 50 bin liraya kadar kolay başvuru yapabileceğim bir banka var mıdır?

ŞUAN DENİZBANK’IN HOŞGELDİN KREDİ KAMPANYASI VAR

Sevgili dostlarımız, herkesin kendine göre ciddi manada ihtiyaçları söz konusu. Yukarıda da bir okurumuzun genel mesajından ufak bir kesit paylaştık. İlla şu bankaya gidin dersek tam olarak doğru olmaz. şuan acilkrediler.com adresinde eski ve güncelliğini yitirmiş hiç bir kredi haberi yok. Ayrıca tüm bankaların en avantajlı kredi kampanyaları da var. Sizlere tavsiyemiz bu haberlerden en az 5 tanesine 10 dakikanızı ayırarak bakmanız. Ayrıca kolay kredi başvurusu adına bugün sizler ile Denizbank Hoş Geldin Kredisinden Söz edeceğiz.

DENİZBANK HOŞGELDİN KREDİSİ FIRSATI

Denizbank özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Daha önce denizbank ile ihtiyaç kredisi kullanmadıysanız sizlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Özel bir faiz uyguluyor. Denizbank’ın şuan faal olan diğer kampanyalarına göre oldukça avantajlı. Bir nevi tanışma kredisi de denilebilir. Daha çok müşteri çekmek amacı ile geliştirilmiş herhalde. Ayrıca sadece kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu sisteme girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Toplamda 2 dakikada başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz.

BAŞVURU LİNKİ

Sizlerde online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyacağınız link; denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/web-kredi-basvuru.aspx?Ref=web&Refid=hosgeldin&query=fdc4a964-832d-47c4-a4fd-38226b4b5ad7 budur. Kırmızı ile belirttiğimiz linki internet tarayıcınıza yapıştırarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

DENİZBANK HOŞGELDİN KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Denizbank’ın sunduğu en düşük faiz oranı %1,29’dan başlıyor. En yüksek faiz oranının ise %1,43 olduğunu belirtelim. Faiz oranları kredinin limitine göre ve vade sayısına göre değişebiliyor. Alınacak kredinin maksimum vadesi 48 aydır. Uzun vadeli olması bir çok kişinin işine yarayacaktır. Çünkü herkes yüksek gelirli değil. 12 ay vade ile yada 24 ay vade ile kredisini ödeyemeye bilir ama 48 ay vade ile çok daha rahat ödeyebilir. Kedinin üst limitinin ise 55 bin lira olduğunu belirtelim. Limit fena değil.

KEFİLSİZ VE KİMLİK İLE KREDİ ALMA FIRSATI

Kredi çekerken kefil istenmiyor. Ayrıca en güzel yanı ise sadece nüfus cüzdanınız ile kredinizi alabilmeniz. Herhangi bir belge sunmuyorsunuz. Bu özelliği açısında piyasadaki diğer bazı kampanyalara göre biraz yüksek faizli olsa da, hızlı başvuru imkanı ve belgesiz kredi alma fırsatı bu krediyi çekici kılıyor. Haydi şimdide bazı hesaplamalar ile bu kampanyayı daha da iyi anlamaya çalışalım.

3.000 TL İÇİN FAİZ HESAPLAMLARI

3.000 TL gibi düşük bir kredi limiti çekeceksiniz. Bu krediyi de 12 ay vade ile ödemeyi planlıyorsunuz. Denizbank’da size %1,29 faiz oranını sunuyor. Buna göre aylık taksidiniz 276 TL oluyor. Yıllık hayat sigortası primi de 31 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti ise 15 TL dir.

3.000 TL gibi düşük bir kredi limiti çekeceksiniz. Bu krediyi de 24 ay vade ile ödemeyi planlıyorsunuz. Denizbank’da size %1,29 faiz oranını sunuyor. Buna göre aylık taksidiniz 151 TL oluyor. Yıllık hayat sigortası primi de 42 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti ise 15 TL dir.

3.000 TL gibi düşük bir kredi limiti çekeceksiniz. Bu krediyi de 48 ay vade ile ödemeyi planlıyorsunuz. Denizbank’da size %1,33 faiz oranını sunuyor. Buna göre aylık taksidiniz 90 TL oluyor. Yıllık hayat sigortası primi de 64 TL yapıyor. Kredi tahsis ücreti ise 15 TL dir.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Hayat sigortası hesaplanırken 35 yaşındaki erkek bir müşteri baz alınmıştır. Hayat sigortası da kredi vadesi ve tutarı ile birlikte krediyi çekecek olan kişinin yaşı ve cinsiyetine göre belirleniyor. Kredi başvurusu ve alması kolay. Ama krediyi değerlendirme yetkisi denizbank’dadır. Dolayısıyla denizbank isterse sizden kefil veya ek belgede talep edebilir. Bu durumdan da söz edelim ki sonra neden söylemediniz demeyin..

“Denizbank Hoşgeldin Kredisi Gelir Belgesiz ve Kefilsiz TC İle Çok Hızlı Başvuru” üzerine 2 yorum

  1. Akbanka kredi kartı borcum var.odeabanka hem kredi hem kredi karti borcum var.her iki bankayada bir bucuk sebedir ödeme yapamadim.ayrica tlf hatlarima gelen icra bildirimkeri var.50000 tl kredi ihtiyacim var.insaat ustasiyim serbest calisiyorum.daha cok şahıs işlerinde caliştigim icin sigortam arada bir yatiyor yani sigortalida görünmüyorum.50 000 tl krediyi hangi bankadan cekebilirim.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.