Fibabanka’dan Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik Kredi Kampanyası

Fibabanka’dan Esnafa Kazandıran Taktik FibaPratik Kredi Kampanyası – Emeklisinden, çiftçisine, oradan da işçisine kadar, tüm kesimlere özel kredi haberleri yapmaya devam ediyoruz. Bu yazımızı da esnaflarımıza ayırdık. Toplum olarak kredilere oldukça fazla alıştık. Maaşımız belli. dolayısıyla da kredi tek çare. Esnaflar için ise en kaçınılmaz durum. Mecbur dükkan yenilemesi yapacak, dekorasyona bakacak, yeni aletler alacak, yeni ürünler getirecek ki tanıtım yapacak. Bu örneklerin ardı arkası kesilmez.

FİBABANKADAN KREDİ ALMAYI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Masraflar oldukça fazla. Deminde söz ettiğim gibi tek çare kredi çekmek. Peki bu krediyi çekerken, sizin halinizden anlayan ve size özel hazırlanmış bir kredi kampanyasından faydalanmaya ne dersiniz. Fibabanka tüm esnafların yararlanabileceği, FibaPratik Kredi kampanyası başlatmış. Üstelik daha yeni yayınlandı ve sıcacık. Hatta dumanı üstünde. Nakite ihtiyaç duyan esnafların değerlendirebileceği türden bir kampanya. Sizlerde kredi alacaksanız fibabankayı düşünebilirsiniz. Haydi şimdide özelliklerine geçiş yapalım.

FİBABANKA ESNAFA KAZANDIRAN TAKTİK FİBAPRATİK KREDİ ÖZELLİKLERİ

Eminim ki bu kampanyanın özellikleri ve detaylarını öğrenmek için meraklanıyorsunuz. benim de niyetim sizlere daha fazla meraklandırmak değil zaten. Fibabanka ile nakit sorunlarınızı anında çözüme kavuşturabilirsiniz. Zaten bu kredinin amacı da nakite sıkışan esnaflara, sıcak para sunmak. Üstelik 70.000 TL’ye Kadar Kredi alabiliyorsunuz. Aldığınız krediyi de dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Geri ödeme imkanı olarak ise 36 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Sizlerde ödeme gücünüze göre 1 ay ile 36 ay arasında taksit sayınızı seçebiliyorsunuz.

ESNAF BAŞVURUSUNA NASIL BAŞVURU GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Kampanyaya oturduğunuz yerden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun içinde iki farklı yolunuz var. Birincisi SMS ikincisi ise Webdeb Başvuru. İlk önce SMS ile başvuruyu anlatayım. Telefonunuz mesaj bölümüne giriyorsunuz ve büyük harfler ile ESNAF yazıyorsunuz. Ardından 11 haneden oluşan T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. En sonunda ise bu mesajı operatörünüz ne olursa olsun 3422‘ye göndermeniz gerekiyor. Katılım ücreti bir SMS bedeli kadardır ve operatör şirketiniz almaktadır.

Webden katılımda söz konusudur. bunun için yapmanız gereken, bu link; https://internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx aracılığı ile başvuru sayfasına ulaşmak. Ardından da telefon ve kimlik bilginizi yazmak. Bundan sonra da başvurunuzu gerçekleştirmek. Her halukarda da ön onay aldıktan sonra istenilen belgelerinizi hazırlayıp, bankaya gidiyorsunuz. Ardından da paranıza aynı gün içerisinde kavuşuyorsunuz.

BAŞVURUDA HANGİ BELGELER İSTENİYOR?
 • Başvuruda istenen belgeleri de sayalım. bunlar;
 • Adres Beyanı,
 • İmza Beyannamesi,
 • Vergi Levhası veya e-vergi levhası
 • Kimlik Belgeniz
 • Ticaret sicil gazetesi / Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi / Esnaf ve Sanatkarlar Oda Kaydı
 • Faaliyet Belgesi

 

6 FARKLI ÜRÜNE TEK BAŞVURU İLE ULAŞIN

Başvuru yaptıktan sonra, ön onay aldığınızda 6 tane farklı üründe sizlere sunuluyor. Sizlerde istediğinizden, tabi bankanın belirlediği limit çerçevesinde yararlanabiliyorsunuz. Peki bu ürünler hangisi ve neler? Hemen hızlıca sayalım;

 • ROTATİF KREDİ
 • TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ
 • ÇEK KARNESİ
 • KREDİLİ TİCARİ HESAP
 • İSKONTO KREDİSİ
 • BUSİNESS KART

 

MERAK EDİLEN DİĞER ÖZELLİKLER

Yıllık cirosu 2 milyon TL’den az olan gerçek kişi tacirleri ile, şahıs firmaları bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Faiz oranını değişen piyasa şartları belirliyor. Onun için bankada net bir şey belirtmiyor. Yapılan başvuruları değerlendirme hakkı Fibabankaya aittir. Hakkınız da hızlıca bir istihbarat çalışması yapar ve ona göre onay verir yada vermez. Yalnız ön onay aldıktan sonrada yukarıdaki şartları taşıyor olmanız gerekiyor ve belgeleri de sunmalısınız. Zira belge sunamazsanız ve esnaf olma şartlarını taşımıyorsanız ön onayınız da gerçek onaya dönüşmeyecektir.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.