Garantiden içinizi ısıtacak 75.000 TL kış kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Kış Kredisi- Bu soğuk günlerde içinizi ve tabi ki de cebinizi ısıtacak bir kredi haberi ile karşınızdayız. Para ihtiyacı sıcak soğuk fark etmiyor. Hepimiz maddi ihtiyaçları olabiliyor. Tabi zamanımızın şartları da epeyce değişti. Eskiden ihtiyaçsız yaşayabiliyorduk ama şimdi ihtiyaçlar giderilmeden maalesef ki yaşayamıyoruz. Yalnız en ucuzundan iyi bir akıllı telefon bile 3 bin lira. Düşünün bir kişi eşyaları eskidi diye evini yenilemeye kalksa dünya kadar para gidecek.

REKABET İLE GELEN DÜŞÜK FAİZ ORANI

Esnafından tutun da vatandaşına kadar herkes krediye başvuruda bulunuyor. Günde binlerce kredi başvurusu yapılıyor. Tabi bu kadar çok krediye rağbet olunca da bankalar arasında da bir rekabetleşme söz konusu oluyor. Bu durum da elbetteki bizim işimize yarıyor. %2 faiz uygulanırken %1,16 lara kadar indi. Kredi çekecekler için çok büyük bir fırsat. Bizler de bu yazımızda garanti bankasının bir kredi kampanyasından söz edeceğiz.

Faiz oranı ve yüksek limiti ile dikkatleri üzerine topluyor. Adına da kış kredisi. Bu kredinin hem içinizi hemde cebinizi ziyadesiyle ısıtacağı kesin. Dilerseniz şimdide bu kampanyanın detaylarına yer verelim yazımıza.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ DETAYLARI

İhtiyacınız ne olursa olsun garanti bankası yanınızda. Geliştirilen kredi kampanyası ile sizlere 48 ay vade yani taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca faiz oranı da %1,16’dan başlıyor. Garanti bankası müşterileri garanti cep veya internet şubesinden 2 dakikada başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun dışında şubeye gitmeden kredilerine de anında kavuşurlar. Ama ben garanti müşterisi değilim diyenler de varsa merak etmesinler.

Garanti müşterisi değilseniz Şu garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi#calcContent=UIDee59f6 linki internet tarayıcınıza yapıştırabilir ve başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. En düşük vade sayısı 3 ay dır. En yüksek vade sayısı ise 48 aydır. Faiz oranı ise kredi tutarına ve vade sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Az sonra kredi hesaplamalarında ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayabileceksiniz. Arzu ederseniz şimdide hesaplamaları inceleyelim.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ HESAPLAMALARI

Kredi Tutarı: 25.000 TL , Kredi Vadesi: 48 Ay, Faiz oranı: %1,36, Aylık Ödenecek Kredi Tutarı: 755,23 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 125 TL, Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 381,25 TL, Yıllık Maliyet Oranı: %21,7999, Toplam Ödenecek Kredi Tutarı: 36.382,12 TL dir.

Kredi Tutarı: 50.000 TL , Kredi Vadesi: 48 Ay, Faiz oranı: %1,19, Aylık Ödenecek Kredi Tutarı: 1.446,27 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL, Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 762,5 TL, Yıllık Maliyet Oranı: %18,8924, Toplam Ödenecek Kredi Tutarı: 69.683,71 TL dir.

Kredi Tutarı: 75.000 TL , Kredi Vadesi: 48 Ay, Faiz oranı: %1,16, Aylık Ödenecek Kredi Tutarı: 2.152,66 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 375 TL, Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücret: 1.143,75 TL, Yıllık Maliyet Oranı: %18,3859, Toplam Ödenecek Kredi Tutarı: 103.721,41 TL dir.

HESAPLAMALAR İLE İLGİLİ BİLGİLER

Sigorta ve vergilerden kasıt, Kredi tahsis ücreti, sigorta ücreti ve vergilerdir. Hayat sigortası kişinin yaşına göre, cinsiyetine göre, kredi tutarı ve vadesine göre değişebilmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi limitinizin binde 5’i oranındadır. Arkadaşlar garanti bankası maaş bordrosu isteyebilir. Bunu da belirtelim. Ayrıca kredi başvurunuzu da dilediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Onaylama noktasında istihbarata takılanlar kredi alamazlar.

Emekliler sadece nüfus cüzdanı ile başvuruacaklardır. Memurlar da ilgili kurumlarının kimlik belgelerini sunacaklardır. Maaşını garanti bankasından alan müşteriler 25.000 TL’ye kadar kredi alabilmektedirler.

Sevgili okurlarımız, sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız değerlendirebileceğiniz özel bir yazı derlemiş olduk. Elinizde başka kredi haberi yok mu diyenler isterlerse QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi haberimize BURAYI tıklayarak ulaşabilirler.

KIŞ VAKTİ KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABIN İLE BEĞENİRSEN SEVİNİRİM

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.