QNB Finansbank Cumartesi Pazar Kredi Başvurusu

QNB Finansbank hafta sonu Kredi başvurusu, İmzasız, kefilsiz ve belgesiz ihtiyaç kredisi- Mükemmel ötesi bir kredi haberi ile karşınızdayız. Tüm dünya da olduğu gibi bizim ülkemiz de ekonomik değerler üzerine kurulmuş. Tabi bundan ilkel kabileleri ayrı tutuyorum 🙂 Ülkemizde de para çok önemli bir gücü temsil ediyor. hatırlarsanız 1999 yılında hükümetin yıkılmasına ve erken seçime bile neden olmuştur. Buna örnek olarak Yunanistan’ı da gösterebiliriz.

PARANIN NE ZAMAN BELLİ OLACAĞI BELLİ DEĞİL

Tamam para çok önemli ama ne zaman da lazım olacağı belli olmuyor. Tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına bankalardan kredi talebinde bulunuyoruz. Adeta kredi ile yatıp, kredi ile kalkıyoruz. Ama dünya konjonktürü oldukça fazla değişti. Zira hafta içi para ihtiyaçlarımız artık hafta sonuna dahi taştı. Bunu anlayan bankalar Hafta sonları bile bazı şubelerini açık tutuyorlar. Zira para ile ilişkilerimiz hiç bir zaman bitmiyor. Haliyle kredi taleplerimiz cumartesi pazar günleri de oluyor.

QNB FİNANSBANK DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLUYOR

Konseptini yeni dünyana göre uyarlayan bankalardan birisi de QNB Finansbank. Özellikle 5 -6 ay önce güçlü bir ortaklı geliştirdi ve piyasaya daha da hakim olmaya başladı. Ayrıca sunduğu hizmet ve ürünler de helal olsun derdirtecek cinsten. Örneğin Hafta sonu para ihtiyacı için bir kampanya geliştirmiş. Bizlerde yazımızın devamında bu kampanyadan söz edeceğiz. Bu sayede sizlerde özel bir krediden haberdar olmuş olacaksınız.

QNB FİNANSBANK ONLİNE KOLAY KREDİ ÖZELLİKLERİ

Sunulan kredi kampanyası ile banka şubelerine gitmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değil. Sıra bekleme derdiniz de yok. Evrak hazırla, imza at, kefil sun gibi prosedürlere de gerek yok. Çok kolay ve çok basit bir şekilde krediye ulaşabilme imkanınız var. Faiz oranı %1,19’dan başlıyor. Bu en düşük oran. Müşterinin kredi notu faiz oranını da belirliyor. Yüksek kredi notuna sahip vatandaş düşük faiz ile kredi alabiliyor.

Bunun dışında 48 ay vade ile kredi alabilme imanınız var. Uzun vade, düşük faiz. En güzel yanı da ne biliyor musunuz? Kredi başvurusu için hafta içi bir günü beklemenizi gerek yok. İster pazar, ister cumartesi günü kredi başvurunuzu yapabileceğiniz gibi kredinize de hemen kavuşabiliyorsunuz. Bu da hafta sonu paraya ihtiyaç duyan kişiler için çok önemli bir fırsat.

QNB FİNANSBANK ONLİNE İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

QNB Finansbank müşterileri internet şubeden veya cep şubeden hemen 2 dakika da başvurularını gerçekleştirebilirler. Her müşterinin bir kredi limiti olduğunu da belirtelim. Alınabilecek en düşük kredi tutarı 1.000 TL dir. Online alınabilecek en yüksek kredi tutarı ise 30.000 TL dir. Krediniz onaylandığı takdirde cep şubeden veya internet şubeden onaylayarak hemen alabilirsiniz. Bu işlemin süresi de 7 gündür. 7 Gün içerisinde onay vermeniz gerekir.

Arkadaşlar QNB Finansbank başvurularınızı istediği gibi değerlendirme ve sonuçlandırma hakkına sahiptir. Sonra demeyin neden çıkmadı falan diye. Kredi sicili bozuk olan veya kredi notu çok düşük olan vatandaş nasıl kredi alsın değil mi? Eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz de belirttiğimiz linki kullanarak de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ( qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx )

İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMALARI
  • Kredi Tutarı: 30.000 TL, Kredi Vadesi: 48 Ay, Kredi Faiz Oranı: %1,19, Kredi Taksit Miktarı: 868 TL, Kredi Tahsis Ücreti: 157,5 TLSigorta Primi: 1.037,67 TL, Yıllık Toplam Maliyet ise %18,8928
  • Kredi Tutarı: 30.000 TL, Kredi Vadesi: 48 Ay, Kredi Faiz Oranı: %1,55, Kredi Taksit Miktarı: 950 TL, Kredi Tahsis Ücreti: 157,5 TLSigorta Primi: 1.061,71 TL, Yıllık Toplam Maliyet ise %25,1268

 

Değerli okurlarımız, En yüksek ve en düşük faiz ile alınabilecek kredi hesaplamalarını sizler ile paylaşmaya çalıştık. Burada  Hayat sigortası zorunludur. Yukarıda ki örnekte ise 47 yaşındaki erkek bir müşteri baz alınarak hesaplanmıştır. Yaş ve cinsiyete göre değişebiliyor. Hayat sigortası ölüm durumlarında sizin borcunuzu bankaya ödeyecektir. Bu sayede geride kalanlara da borç bırakmamış olacaksınız. Kredi tahsis ücreti de kredi miktarının %0,5’i kadar tahsil edilmektedir.

Böylece kredi hakkında söylenmesi gereken tüm özellikleri söyledik. Sizlerde hafta sonu iş yapıyorsanız ve paraya ihtiyaç duyuyorsanız QBN Finansbank’da bir hesap açtırabilirsiniz. Kredi notuna göre faiz belirlendiği için sizlerde şimdi kredi notunuzu merak edeceksiniz. Arzu ederseniz BURADAN Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ve Sorgulanır? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

CUMARTESİ PAZAR KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN VATANDAŞLARIN BU YAZIDAN HABERDAR OLABİLMESİ İÇİN FACEBOOK ADRESİN İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.