Günde 10 Liraya 10.000 TL Anadolubank Tüketici Kredisi Kampanyası

Anadolubank tüketici kredisi, anadolu bank ihtiyaç kredisi, anadolubank a.ş kredi hesaplamaları – Arkadaşlar bir toplum bilimci olarak, toplum olarak araştırmayı ve okumayı pek fazla sevmediğimizi söyleyebilirim. Halbuki araştırma beraberinde her zaman fayda getirmektedir. Özellikle de krediye ihtiyaç duyanların çok ciddi bir araştırma yapmaları gerekiyor. Piyasada oldukça fazla banka var ki? Ayrıca da araştırma yaparken de şu banka küçük, bu banka büyük diye ayrımlara da gitmemek gerekiyor.

ANADOLUBANK’I DUYDUNUZ MU?

Bizler bu açıdan oldukça önemli bir misyon üstleniyoruz. Piyasada ne kadar banka var ise, bunların güncel ve kaliteli haberlerini araştırarak sizlere sunuyoruz. Sizlerde çok değil 10 dakikanızı ayırarak bu site aracılığı ile bir çok bankayı rahatlıkla inceleme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Tabi ona göre de aralarından en hesaplı olanını tercih edebiliyorsunuz. Ben bu yazımı bir çoğunuzun daha önce hiç duymadığı bir bankaya ayırmak istiyorum. Anadolubank Tüketici Kredisi Kampanyasını sizler için derledim. Ayrıntılar da aşağıda;

ANADOLU BANK TÜKETİCİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Anadolubank çok fazla duyulmamış ama gelecekte yıldızı parlayabilecek olan bir banka. Şimdilerde ise tüketici kredisi kampanyası düzenlemişler. Bizlerde gerekli araştırmaları yaparak bu kampanyayı sizler ile buluşturmaya karar verdik. Bu kampanyada gelir belgesinin mutlaka sunulması gerekiyor. Zaten gelirinize göre de alabileceğiniz kredi limitleri belirleniyor. Şöyle izah etsem daha doğru; Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyeceğiniz maksimum taksit tutarını veriyor. Sizlerde vade sayısına göre ortalama ne kadar ödeyebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi vadenizi 1 ay yapabileceğiniz gibi, 48 aya kadar da tercih edebilirsiniz. Benim sizlerden ricam, vade sayınızı çok iyi belirlemeniz. Kimisi gücü yetmediği halde 12 vade ile kredi alıyor. Sonrasında ise çok zorlanıyor. Kendinize rahat bir ödeme planı çıkarın. faiz oranı olarak da Anadolubank; tüm vade seçenekleri için ve kredi tutarları için %1,50 oranını benimsemiş. Bu oran sabit ve değişmiyor. Kredi tahsis ücreti bulunuyor. Bununla birlikte hayat sigortası da yaptırılıyor. Hayat sigortası bankalar tarafından mutlak suretle yaptırılıyor artık.

KREDİ BAŞVURUSU VE DEĞERLENDİRMESİ

Kredi başvurusunda ikametgah adres belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve gelir belgenizi banka yetkililerine vermeniz gerekiyor. Bu 3 belge ile başvuru yapılabiliyor. Başvuruları da Anadolubank istediği gibi değerlendirme hakkına sahip. Zira kredi notu çok riskli olanlar yada kredi sicili bozuk olanlar olabiliyor. Dolayısıyla da banka ret yanıtı verebiliyor. Birde Anadolubank gerek duyarsa kefil yada teminat isteme hakkına da sahiptir. Bu hususları belirtmek gerekiyordu.

10.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Sizlere 10.000 TL lazım. Anadolubank’a başvuru yaptınız ve onay aldınız. Kredinizi de öderken zorlanmamak için vade sayınızı 48 ay olarak belirlediniz. Bankada demin belirttiğimiz gibi %1,50 faiz oranını uyguluyor. Eldeki verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit miktarı 312,89 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödeme yapmanız gerekir. Toplam kredi geri ödeme tutarınız 15.018,72 TL dir. Hayat sigortanız kredi özelliklerinin yanı sıra yaşını ve cinsiyetiniz de göz önünde bulundurularak hesaplanacaktır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.