Kurban Bayramında Kredi Akbak’tan Alınır Üstelik 3 Ay Ertelemeli

Akbank kurban bayramı için kredi kampanyası, 3 ay ertelemeli kredi, 2017 Uygun kurban bayramı kredisi – Akbank ile bayrama merhaba demeye ne dersiniz? Bayramı güzel bir şekilde ağız tadıyla geçirmek herkesin istediği tek şey. Bu zamanlarda aile büyüklerinin masrafları en az 3  – 5 bin arasında oluyor. Tabi kurbanı, ve diğer aile fertlerine verilen yemekler, torunlara bayram harçlıkları vs. giderler ile birlikte. Kimisi masraflarını kısarak daha da aşağıya düşürebilir elbette. Ama sorunumuz maddi kaynağımızın olmayışı.

AKBANK’TAN ÇOK ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Benim yukarıda verdiğim ufacık bir örnek. Tatile çıkacak olanlar, esnaflar vs. herkesin kendine göre bir gideri olacak. Bu durumda da kredi çekme yoluna gidilecek. Ülkemizde 2 -3 bin lira için çok fazla kredi çekilmez. Hani elimiz değmişken diğer ihtiyaçlar için de kredi çekelim de bir aradan çıksın mantığı var. E bankalar da bayrama özel kampanyalar yapıyorlar ve faiz oranları genelde daha uygun oluyor. Bu bankalardan birisi de Akbank. Gerek Kurban bayramı ihtiyaçlarınızı, gerekse de diğer gereksinimlerinizi karşılamak adına özel bir kampanya ile sizlere sesleniyor.

BAYRAM İHTİYAÇLARINIZI AKBANK İLE KARŞILAMAYA NE DERSİNİZ?

Akbank hesaplı bir ihtiyaç kredisi ile sizleri şubelerine davet ediyor. Neden kredi çektiğinizi sorgulamadan, şartları yerine getirdiğiniz takdirde rahatlıkla kredi alabiliyorsunuz. Başvuru yaparken maaş bordrosunu yada varsa başka gelir belgeleriniz sunmanız gerekiyor. Nüfus cüzdanınızı ve ikametgah gösterici bir belgeyi de sunmanız gerekiyor. Risk ve istihbaratınız da herhangi bir sorun olmamalı. Bunlar bankaların müşterilerinden istediği genel maddelerdir. Kredi notunuzun da iyi seviyelerde olması gerekiyor. Çok riskli vatandaşların kredi almaları pek mümkün gözükmüyor.

KREDİ İÇİN LİMİT BİLGİLERİ

Kredinin en alt limiti 1.000 TL ‘den başlıyor. Yalnız üst limiti için şu kadardır desen yalan söylemiş oluruz. Zira herkesin üst limiti bankaya sunabildiği gelir ölçüsünde hesaplanıyor. Gelirinizin yarısı; bir da ayda ödeyebileceğiniz en üst kredi taksit tutarına denk geliyor. 2.400 Lira aylık maaşınız var. Bu durumda en fazla ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.200 TL olacaktır. Bankanın verdiği kredi limiti de sizi tatmin etmez ise ev hanesinde bulunan ve çalışan diğer aile fertlerinin de maaş bordrosunu sunabilirsiniz. Tabi kendilerinin rızası ile.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Aylık eşit taksitli kredi ödeyebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredi alabilirsiniz. 1 ay dan tutun da 48 aya kadar taksit seçeneklerinden de yararlanabilir ve istediğiniz vadeyi seçip tercih edebilirsiniz. Arkadaşlar 3 ay erteleme yapacaksanız, taksitinize 3 ay sonra başlarsınız. Örneğin 24 ay vade ile kredi çektiyseniz ve 3 ay ertelemeli ödemek istediyseniz, borcunuzu 21 ay da ödersiniz. Bir de ilk taksit öderken bir defalık 3 aylık gecikme faiz tutarını da ödemeniz gerekir.

KREDİ İÇİN SUNULAN FAİZ ORANLARI VE DİĞER ÖZELLİKLER

Akbank faiz oranlarını; %1,45 – %1,41 – %1,35 – %1,29 seçenekleri ile sunuyor. Bu oranlar kredi limitine göre şekilleniyor. Kredi limiti yükseldikçe faiz oranı da azalıyor. Ama en hesaplı olan 50.000 TL ve üzeri kredi limitleri için. Çünkü bu tutarlarda kredi alırsanız faiz oranı %1,29 oluyor. Kredi tahsis ücreti ödeyecek miyiz? diye soruyorsanız evet cevabını verebilirim. Birde hayat sigortası faktörü de var. Bunu da akbank’tan yaptırmanız gerekir. Kredinin son yararlanma tarihinin de 31 Ağustos 2017 olduğunu belirtelim.

50.000 İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI YAPALIM

Akbank ile 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurunuza onay aldığınızı düşünelim. Kredinize de aylık eşit taksitli 48 ay vade yaptırmış olduğunuzu varsayalım. Faiz oranı demin belirttiğim gibi %1,29 olacaktır. Bir aylık taksit borcunuz da 1.483,84 TL olacağını söyleyelim. Kredi tahsis ücretiniz 250 TL dir. Toplam geri ödeme tutarınız da 71.974,49 TL olacaktır.

“Kurban Bayramında Kredi Akbak’tan Alınır Üstelik 3 Ay Ertelemeli” üzerine 2 yorum

    • İbrahim Bey, Biz aracı değiliz. Yalnızca sizler için bankaların en özel ve hesaplı kredi kampanyalarını haberleştirerek sunuyoruz. bankalar ile ve diğer finans kuruluşları ile herhangi bir bağımız yok. Kredi başvurunuzu akbank’a giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten biz aracılık yapıyoruz, diyenlerin sözüne inanmayın ve bilgilerinizi vermeyin. Hayırlı günler dilerim…

      Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.