Günde 10 TL ye 10.000 Kredim İng Bankasında Sizleri Bekliyor

ING Bank İhtiyaç kredisi, Kreid notuna göre kredi, Günde 10 liraya 10 bin lira hesaplı kredi başvurusu- acilkrediler.com‘un, kredi dünyasına hoş geldiniz diyerek sizleri sevgiyle karşılamak istedim. Sizlerin en hesaplı kredi alması bizler için çok önemli. Bu açıdan da piyasadaki en avantajlı kredi kampanyalarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu devirde para kazanmak kolay değil. Haliyle de bankalara fazladan para kaptırmak istemiyoruz.

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Geçenlerde 10 bin lira ihtiyacında acaba hangi bankalara başvuru yapılabilir diye düşünürken, bazı araştırmalar yaptım. karşıma güzel bir kredi kampanyası geldi. Bu kampanyayı muhakkak ki okurlarımla buluşturmam lazım dedim ve sizinle paylaşmak istedim. Ayrıca sizlerden rica lütfen tek kredi kampanyasına takılmamanız. Şuan sitemizde güncel olmayan hiç bir kredi kampanyası yok. En az 5 – 6 kredi haberimizi inceleyin ve en uygun olanı seçin.

ING BANK’DAN ÇOK ÖZEL ŞARTLARDA KREDİ KAMPANYASI

Sevgili takipçilerim, bu kredinin en güzel özelliğinin en baştan belirtmek istiyorum. Ing bank ile en düşük faiz oranı %1,09’dan başlıyor. Bu oranın şuan için piyasadaki en hesaplı ve en düşük faiz olduğunu belirtebilirim. Zira Şuan diğer bankalarda bu faizi veren ihtiyaç kredisi görmedim. Lakin bu faiz oranına herkes sahip olamıyor. Onuda belirteyim. Öncelikle sizin kredi notunuza bakılıyor. Burada kredi notunuz oldukça fazla önem arz ediyor. Bu açıdan kredi notuna güvenen herkesin değerlendirmesi gereken bir fırsat.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ ORANLARI

Sizlerde kredi notunuzu merak ediyorsanız BURAYI TIKLAYARAK kredi notunuzu nasıl sorgulayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz şimdide kredi notuna göre faiz oranlarını belirtelim. Sizlerde kredi notunuzu sorguladınız, findeks kredi skorunuzun 1850 ve üzeri olduğunu gördünüz. Bu durumda sizlere uygulanan faiz oranı %1,09 olacaktır. Kredi notunuz 1800 ile 1849 arasında ise faiz oranınız %1,19 olacaktır. Findeks notunuz 1750 ile 1799 arasında ise %1,29 olacaktır.

Findeks puanınız 1700 ile 1749 arasında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,39 olacaktır. Son olarak kredi skorunuz 1600 ile 1699 arasında ise yararlanabileceğiniz faiz oranı %1,49 olacaktır. Sizlerde bu puanlara shaipseniz belirttiğimiz faizler ile kredi alabilirsiniz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Aldığınız krediyi en az 3 ay, en fazla da 48 ay olarak vade yapabilirsiniz. Kampanya dahilinde en az 5.001 TL ve en fazlada 50.000 TL kredi alabilirsiniz. Kredi limiti hiçte fena değil. Aldığınız kredinin binde beşi oranında yani %0,5’i oranında dosya masrafı ödersiniz. Başvuru için ing bank şubelerine uğrayabilirsiniz. Bunun dışında şu linki ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu kullanarak da online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMASI

10.000 Lira kredi ihtiyacınızın olduğunu söylemiştik. Kredi notunuza bakıldı ve çok iyi olduğundan dolayı sizlere %1,09 faiz oranı verileceği söylendi. O halde çok çok çok şanslısınız. 48 Ay vade yaptığınızda Aylık taksit tutarınızın 281,85 TL olduğunu görüyorsunuz. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 13.528,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL dir. Toplam sigorta ücreti 407,72 TL dir.

10.000 Lira kredi ihtiyacınızın olduğunu söylemiştik. Kredi notunuza bakıldı ve skorunuz kötü olduğundan dolayı sizlere %1,49 faiz oranı verileceği söylendi. O halde hemen hesaplama yapalım. 48 Ay vade yaptığınızda Aylık taksit tutarınızın 312 TL olduğunu görüyorsunuz. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 14.981,28 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL dir.

Değerli okurlarım, Hayat sigortasının kişinin yaşına, cinsiyetine, kredinin tutarına ve kredinin vadesine göre değiştiğini söyleyelim. Bizlerden şimdilik bu kadar. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Sigortasız ve Masrafsız Günde 5 Liraya 5 Bin Lira Kredi Enpara.com’da

Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredi ile rahata kavuşun

“Günde 10 TL ye 10.000 Kredim İng Bankasında Sizleri Bekliyor” üzerine 4 yorum

  1. Borçluyum borçlarını kapatmak istiyorum bankanıza talimat gönderdim ama dönüş olmadı litfen bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirimtesekur ederim en kısasürede cevabınızı bekliyorum

    Cevapla
  2. Acil kredi lazım hastamiz için bi acil geri dönüş yaparsanız aylık 1.750 gelir belgeli özel sektör calisaniyim sizin en kısa zamanda geri dönüş yapmanızı istiyorum hayırlı günler

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.