Günde 15 TL’den Başlayan Taksitler ile 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası, Hesaplı, düşük faizli, hafta sonu kredi kullanma – acilkrediler.com okurları, çok şanslı olduğunuzu yazarak yazımıza başlamak istedim. Zira piyasanın nabzını anlık ölçüyor ve neredeyse bankalar ile birlikte bizlerde sizlere kredi kampanyalarını sunuyoruz. Ortalık çakal dolu. Kimsenin yüksek paralar ödeyerek kredi çekmesini istemiyoruz. Her ay fazladan ödeyeceğiniz 50 lira bile olsa, bunu çocuğunuzun bir giderinde kullanabilir ve onu sevindirebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK’DAN YENİ BİR KREDİ KAMPANYASI

Kredi Notuna göre kredi çekmek isteyenleri çok güzel bir kredi kampanyası sizleri bekliyor. Bu yazımızda QNB Finansbank’ın günde 15 TL’den başlayan taksitler ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasından söz edeceğiz. Çok güzel avantajlar ve kredi fırsatları sizleri bekliyor olacak. Bu krediyi de daha yeni hazırlamışlar. Daha doğrusu revize etmişler. Tabi bizlerde hemen ihtiyaç sahibi insanlar ile bu kredi haberini paylaşmak istedik. Peki bu kampanya ile tam olarak, bizlere ne sunuluyor? Şartlar neler?

GÜNDE 15 TL’YE QNB FİNANSBANK’DAN 15 BİN LİRA KREDİ

Bu kredi kampanyasında bankaya gitme ve orada saatlerce bekleme olayı yok. Müşteriler bunu sevmiyor. Qnb Finansbank’da bunu ortadan kaldırmış. Tabi isteyenler elbetteki banka şubesine gidebilirler. Bunun dışında en düşük faiz oranı %1,17’den başlıyor. Daha doğrusu faiz oranı kredi notunuza göre şekilleniyor. Yüksek kredi notuna sahip olan müşteriler daha da düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Kredi notu düştükçe de faiz oranı da artıyor. En yüksek faiz oranı %1,56 dır. Özellikle kredi notum iyi diyenler değerlendirebilirler.

KREDİNİZ İSTEDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN HESABINIZDA

Artık pazartesiyi bekleyelim, mesai saatlerini bekleyelim olayı da yok. Kredi başvurunuzu hafta sonu yapıp, yine hafta sonu aldığınız krediyi hesabınıza aktarabilirsiniz. Cumartesi pazar dahi olsa krediniz hemen hesabınızda anlayacağınız. Qnb Finansbank müşterileri başvurularını internet şubeden yada cep şubeden hızlıca yapabilirler. Bu kredi kampanyasında en az alınacak kredi limiti 1.000 TL dir. En yüksek kredi tutarı ise 30 bin liradır. Herkes adına tanımlanan limitler çerçevesinde kredi çekebilirler.

Başvuru yaptıktan sonra, banka hemen bir araştırma yapıyor. İstihbaratınız da bir problem ve sıkıntınız yoksa zaten hemen onay mesajı geliyor. Bu mesajı aldıktan sonra 7 gün içerisinde internetten tekrardan giriş yaparak kredinizi hemen alıyorsunuz ve onay veriyorsunuz.

MÜŞTERİ DEĞİLİM

Ben müşteri değilim diyorsanız da yine bankaya gitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için şu qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx linki kullanarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Bu aşamada da tekrardan qnb finansbank sizin hakkınızda hızlıca risk ve istihabarat çalışması yapıyor. Bu ölçüde 5 dakika içerisinde de cevap mesajı alıyorsunuz. Onay alırsanız bankaya gidip imza atıp, paranızı alıyorsunuz.

15 BİN LİRA İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

15.000 TL Kredi Çekeceksiniz. Bunu da 48 Ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Kredi notunuza bakıldığında sizlere %1,17 faiz oranı uygulanıyor. Bu ölçüde hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 431,65 TL olacaktır. Hemen toplam ödenecek kredi borcunu da hesaplayalım. Buna göre 48 ayın sonunda cebinizden 20.719,20 TL çıkacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 75 lira olacaktır. Ortalama hayat sigortası da 261 TL dir.

15.000 TL Kredi Çekeceksiniz. Bunu da 48 Ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. Kredi notunuza bakıldığında sizlere %1,56 faiz oranı uygulanıyor. Bu ölçüde hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 476,38 TL olacaktır. Hemen toplam ödenecek kredi borcunu da hesaplayalım. Buna göre 48 ayın sonunda cebinizden 22.866,24 TL çıkacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 75 lira olacaktır. Ortalama hayat sigortası da 268 TL dir.

Sevgili okurlarımız, en yüksek ve en düşük faiz oranlarını da sizlere sunmak istedik ve bu ölçüde hesaplama yaptık. Kredi notunuza göre sırasıyla; %1,17, %1,20, %1,34, %1,43, %1,51 faiz oranları belirleniyor. Bizlerden şimdilik bu kadar. en özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.