Günde 20 Tl ye 20.000 Tl Bayram Kredisi İngBank’ta

Türkiye’de bulunan bütün bankalar özellikle Bayram gibi özel zamanlarda kendilerinin belirlediği düşük faizler ile ihtiyacı olanlara kredi sağlamaktadır. Özellikle seçime odaklanılan bu günlerde Hükümet tarafından bankalara yapılan baskılar ile, kötü gidişatı belli etmemek üzere faizler düşük şekilde tutuluyor. Bildiğiniz gibi Doların 5 tl seviyesine tırmanmasından sonra Merkez bankası faiz baz puanlarında artışa giderek doları firenledi fakat bu sefer de normal faizler yükselmeye başladı. Aslında bu bayramda kredi alacaklar için seçim öncesinde gerek ev almak gerek ise krediye başvuru yaparak, ihtiyaçları gidermek Çok isabetli bir karar olacaktır. Sizlere yazmış olduğum, önceki yazılarımda da belirttiğim üzere dolar seçimden hemen sonra 5 tl üstünü görecek ve zannımca 6 tl seviyesine kadar çıkacaktır. Tabi duyumlara göre develüasyon yapılacağı da gelen haberler arasında.

Bayram Öncesi Krediye İhtiyacım var: En isabetli bankalardan birisi İng Bankası diyebiliriz. Faiz oranlarını incelediğimizde GÜNDE 15 TLYE 10.000  başlıklı yazımızda, bu bankanın faiz oranlarının 0,2 puan daha iyi olduğunu görüyoruz tabiki seçim sizlerin olacaktır. Şimdi sizler için İng Bankasının 2018 Bayram Kredisi kampanyasına genişlemesine bakarak bilgiler ve kredi tahsis ücretleri ve diğer ücretler ile maliyetlerinin hakkında bilgiler vereceğim. Vereceğim bilgilere birşey daha eklemek istiyorum. söz konusu kredi ile ilgili başvurularda özellikle kredi notlarınızın da bu faiz oranlarında belirleyici olduğunu lütfen unutmayınız.

Ben sizler için 48 aylık yani 4 yıllık vadede 20.000 TL Kredi Kampanyasını inceliyorum; 20.000 Kredi çektiğinizde Aylık olarak 624 tl Ödeyeceksiniz 48 aylık vadenin sonunda ise 29.963 tl Ödeme yaparak 20 binlik bu kredi için toplamda 4 yıl sonunda 9.963 tl faiz ödeyerek bu krediden faydalanabileceksiniz. Kredi için sizlerin bizzat ing bankasına ya da internet şubesine giriş yaparak online şekilde krediye başvurması gerekmektedir.

Bu bankadan bu şartlar ile sizler maksimum 30.000 Tl kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu krediyi seçtiğinizde yine 48 ay vade ile günlük 30 tl bir bütçe ayırarak bu krediyi de çekebiliyorsunuz. Faiz oranı değişmiyor. Kredi tahsis ücretleri ise bu bankada, çekeceğiniz kredi tutarının %0,5 i kadardır bilginiz olsun. Bütün bankalar sizin için hayat sigortası vs yapıyorlar ama yukarıdan yaptığım hesaplamalarda, bu oranların yani masrafların tahsis ücretlerinin ve vergilerin tamamı içinde ayrıca buna bir ücret ödemeyeceksiniz.

Lütfen unutmayın ve bu dediklerimizi göz ardı etmeyin. Eğer gerçekten ihtiyacınız var ise bu kredilere başvurun. Tam zamanı olduğunu asla unutmayın. Seçim sonrası gelecek olan büyük darboğazda, faizlerin doların vve diğer Avrupa para birimlerinin son derece yükseleceğini unutmayın. Hale hazırda iki bayram arasında bankalar kredi oranlarını düşürmüşken bundan faydalanmanızı tavsiye ediyorum. Kayda değer gördüğünüz bu konumuzu bizlere destek olmak adına sosyal platformlarda paylaşırsanız seviniriz. ACİLKREDİLER.COM

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.