İş Bankasından Düşük Faizli Bahar Kredisi Kampanyası Fırsatı

48 ay vadeli İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası, iş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu- Acilkredler.com olarak en yeni kredi kampanyalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çünkü sizlerin en hesaplı ve en avantajlı şekilde kredi kullanabilmesi bizler için oldukça önem arz ediyor. Sizleri yanlış yönlendirmeden bankaların kredi şartlarını olduğu gibi önünüze sunuyoruz ki, paranızı boş yerden bankalara kaptırmayın. Malumunuz kredisiz yapamıyoruz. Hepimiz bankaların kapısına uğruyoruz.

İŞ BANKASINDAN YEPYENİ BİR KREDİ KAMPANYASI GELDİ

Gencinden yaşlısına kadar herkes kredi başvurusu yapıyor. Kredi başvurularının haddi hesabı yok. Lakin kredi gündemini yakından takip etmek gerekiyor. Faiz oranlarında ve kampanyalarda ciddi manada oynamalar olabiliyor. İşte bu açıdan güncel kredi haberleri çok önemli. Örneğin eski bir kampanyada 1,55 olan faiz oranı yeni kampanyada 1,25’e düşmüş olabiliyor. Bizlerde bu yazımızda Türkiye İş Bankasının piyasaya yeni sunduğu bir kredi kampanyasından söz edeceğiz.

İŞ BANKASINDAN BAHAR KREDİSİ İLE YÜZÜNÜ GÜLDÜREN KAMPANYA

Mükemmel bir kredi kampanyası sizleri bekliyor. Zira faiz oranı ilk etapta dikkatleri üzerine topluyor. Uygun görülen en düşük faiz oranı %1,16’dan başlıyor. Bu da fena olmayan bir oran. Piyasanon çok altında desek yalan söyemiş olmayız. Bid diğer güzelliği ise yüksek limitidir. İş bankası sizlere 100 bin liraya kadar kredi alabilme imkanı sunuyor. Bu kredi tutarıyla da hem işinize, hem aracınıza, hem çocuklarınızın ihtiyaçlarınıza yetişebileceksiniz. İş bankasının şube sayısının da 1.300 den fazla olduğunu da belirtmekte fayda var.

Dijital kanallardan bile ulaşabilirsiniz. En düşük kredi vadesi 3 ay dır. En yüksek kredi vadesi yani taksidi ise 48 aydır. Kredi avantajlı gibi gözüküyor. Birde kredi için son başvuru tarihi var. Bunun için 4 nisan 2017 tarihine kadar kredi başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Peki başvuru nasıl yapılmaktadır? şimdide buna değinelim.

İŞ BANKASI BAHAR KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

İş bankası bahar kredisi başvurusu için bir kaç yolun olduğunu belirtelim. Dilerseniz size en yakın iş bankası şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. yok ben banka şubesiyle uğraşamam anında kredi başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız da bu da mümkün. İnternet bankacılığından yada cep şubeden, telefon bankacılığından yada sms ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra da anında sizlere bilgilendirmede bulunuluyor. Cevabı anında öğreniyorsunuz.

SMS ile başvuru yapmak isteyenler telefonlarının mesaj bölümüne aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla NAKİT,  11 haneli kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarınızı ve gelirinizi yazdıktan sonra 4402’ye mesaj yollamanız gerekiyor. Birde örnek metin paylaşalım; NAKİT 23145678912 20000 3250

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
  • KREDİ TUTARI 100.000 TL, KREDİ VADESİ 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,16, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 500 TL, YILLIK SİGORTA PRİMİ: 624 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 2.870 TL, TOPLAM ÖDENECEK ANAPARA VE FAİZ TUTARI: 137.770 TL DİR.
  • KREDİ TUTARI 50.000 TL, KREDİ VADESİ 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,16, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 250 TL, YILLIK SİGORTA PRİMİ: 312 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 1.435 TL, TOPLAM ÖDENECEK ANAPARA VE FAİZ TUTARI: 68.885 TL DİR.
  • KREDİ TUTARI 25.000 TL, KREDİ VADESİ 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,16, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 125 TL, YILLIK SİGORTA PRİMİ: 312 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 888 TL, TOPLAM ÖDENECEK ANAPARA VE FAİZ TUTARI: 31.955 TL DİR.
  • KREDİ TUTARI 10.000 TL, KREDİ VADESİ 24 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,24, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 50 TL, YILLIK SİGORTA PRİMİ: 67 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 499 TL, TOPLAM ÖDENECEK ANAPARA VE FAİZ TUTARI: 11.965 TL DİR.

 

Yukarıdaki hayat sigortası primleri 35 yaşındaki birine göre hazırlanmıştır. Hayat sigortası kişinin yaşına göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca kredinin vadesi ve limitine göre de değişiklik gösterecektir. Aynı şekilde değişiklik gösteren br tutar daha vardır. Bu da kredi tahsis ücretidir Alacağını kredinin binde 5’i dir.

40 Bin Tl Krediyi Düşük Faizli ve Hesaplı Veren 10 Banka

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.