Bedava Alışveriş İçin Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Classic Kredi Kartı Özellikleri ve Başvurusu- Değerli yetkililer, sonunda askerlik bitti ve bir işe girdim. Artık benimde bir maaşım ve kendime göre giderlerim var. Bekarım ve maaşımı gönlümce harcamak istiyorum. Ayrıca da kredi karımın da olmasını istiyorum. Yaptığım incelemede ülkemizde kredi kartı sayısının neredeyse 58 milyon olduğunu gördüm. Ayrıca bir iki uzmanın kredi kartı kullanımı noktasında muhakkak bir tane tavsiye ettiklerini okudum. Sizce hangisini seçmeliyim?

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI İYİ BİR BAŞLANGIÇ OLABİLİR

Sevgili okurumuz, bizlerde mutlaka herkesin kredi kartının olması gerektiğini söylüyorum ama bunun bir tane ile sınırlandırılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu açıdan seçeceğiniz kredi kartı hayati öneme sahip oluyor. Öncelikle üye iş yeri sayısının fazla olması şart. Bu sayede daha fazla kampanyadan ve fırsattan yararlanabilirsiniz. Taksit yapma ve bedava alışveriş imkanı da sunmalı. Bizlerde bu yazımızda çok fazla geniş bir ağı olan ve çok fazla kişinin kullandığı Garanti Bonus Kredi Kartı tanıtımına yer vereceğiz.

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Ülkemizde en fazla kullanılan kredi kartıdır bonus. Bu açıdan insanların bildiği bir şey var ki kullanıyorlar diyoruz. Öncelikle yüzbinlerce üye iş yeri var. Bu üye iş yerlerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapıp, dilediğiniz gibi taksitlendirebiliyorsunuz. Ayrıca harcadıkça da bol bol bonus kazanıyorsunuz. Kazandığınız bonuslar ile de bedava alışverişin keyfini sonuna kadar yaşıyorsunuz. Bunun dışında dilerseniz kredi kartınızda Bonus Trink özelliğini de alabiliyorsunuz. Bu sayede 50 TL’ye kadar olan harcamalarınız da pos cihazı kullanmıyorsunuz.

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI AYRICALIKLI ÖZELLİKLERİ

Ücretsiz Taksit Nakit Avans Özelliği: Nakit ihtiyaçlarınıza formalitesiz, kefilsiz ve imzasız bir şekilde uygun faiz oranları ve sabit taksitler ile ulaşabiliyorsunuz. Bu da sizin en önemli silahlarınızdan bir tanesi olacak. İşlem taksitlendir Özelliği: Bir mağazaya girdiniz ve dikkatinizi cezbeden bir ürün gördünüz. Bunu almalısınız ama taksit imkanı sunulmuyor. Bu durumda kafanızı yormayın. İstediğiniz alışverişi yapın, ardından sonradan işlem taksitlendir özelliğinden faydalanın. Bence süper bir şey.

Ekstre Atlat Özelliği: Bu ay işlerinizde biraz azalma var ama masraflar çok fazla. O halde dilediğiniz bir ekstrenizi bir ay erteleyebilme imkanını kullanın ve o ay ödemelerinizin bir bölümü olan kredi kartından kurtulun. Taksitli Özelliği: Bu özelliği de acil para ihtiyaçlarınızda kullanabilir ve sıkıntılı durumunuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Karttan Havale ve EFT Özelliği: Hesabınızda para olmaya bilir. Bu durumda kredi kartınız sayesinde havale ve eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI DETAYLARI

Ayda ortalama olarak 500 TL harcayarak 55 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Ayrıca yıl içerisinde gerçekleştirilen 2 adet bonus kampanyasına katılıp 100 TL de bonus kazanabilirsiniz. Birde bonus ekstrenizi e-mail ile aldığınızda 5 TL de buradan bonus alabilirsiniz. Bonus kredi kartının yıllık üyelik bedeli 90 TL dir. Ayrıca ek kart ücretleri de 45 TL dir. Başvurusu da oldukça basit ve kolaydır. Bunun için öncelikle şu bonus.com.tr/bonus-classic-hemen-basvur?SourceCode=5C060025 linki kullanın.

Belirttiğimiz linki tarayıcınıza yapıştırın ve başvuru sayfasına ulaşın. Burada 2 dakikada istenilen bilgileri ve sisteme girin. Ardından iletişim adresinizi belirtin. Bundan sonra onay alın ve kredi kartınız adresinize yollansın. Bankaya gitmenize yorulmanıza falan gerek yok. Başvurusu da kolay özellikleri de fana değil. Böylelikle bu yazımızın sonuna geldik. Yeni ve ayrıcalık kredi ve kredi kartı haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

BU ÖZEL KREDİ KARTINI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ VE BAŞVURU YAPABİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Adıma çıkarılmış kredi kartı var mı nasıl öğrenirim?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.