Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Halkbank Franchising Kredi Kampanyası

Girişimcilere Halkbank Franchising Kredisi, 60 ay vadeli franchising kredi fırsatı – Arkadaşlar, kimler el işinde çalışmaktan bıktı? Peki el işinde çalışmaktan bıkanların kaçı kendi iş yerini kurmak istiyor? Herhalde hemen hemen herkes kendi iş yerini kurmak istiyordur. Sonuçta kendi işiniz ile ilgili her türlü ustalık belgeniz bile var. Ama burada asıl sorun maddi kaynaklar. Vatandaşın cebinde bir iş yeri kurmak için yeterince parası yok. Doğal olarak da kredi çekmek durumundalar. Burada kredi tek çözüm yolu kredi olarak karşımıza çıkıyor.

HALKBANK KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLERİN YANINDA

Yalnız bir başka sorun ise, haydi kredi aldık ama bu defa da iş yeri tutacak mı? Müşteri gelecek mi? Kaç ay ayakta tutabilirim? tarzında sıkıntılı sorular insanın aklını kurcalıyor. Doğal olarak da iş yeri kurulmaya cesaret edilemiyor. Bizlerde bu sıkıntılı süreci iyi bir şekilde atlatabilmeniz için mükemmel bir kredi kampanyası haberi hazırladık. Halkbank tıpkı tüm esnaflara yardımcı olduğu gibi esnaf adaylarına ve girişimcilere de yardımcı oluyor. Hem maddi kaynak sunuyor hemde güzel bir iş fikri sunuyor.

HALKBANK FRANCHISING KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Kafanızda bazı soru işaretleri var. Halkbank’da bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyor. Öncelikle kredi vererek sizleri destekliyor. Ayrıca da iş yerinizin tutması için sizlere franchising fikrini veriyor. Şuan ülkemizde kurulduğu andan itibaren para basacak bir birinden güzel markalar var. Sizlerde iş kolunuza göre bu markalardan birisini seçerek kendi işinizi kurabilirsiniz. Vatandaşa reklam yapmanıza gerek bile kalmaz. Zaten durmadan kanallarda ve çeşitli platformlarda reklamlar dönüyor.

Ayrıca dekorasyon nasıl olacak diye de sorun etmiyorsunuz. Firma ekiplerini gönderiyor ve anahtar teslim size iş yerinizi hazırlıyorlar. Kartvizitler, broşürler ve eğitimler veriliyor. Tabi bunlar ücretsiz oluyor. Sizler isim hakkına ve dekorasyona ücret ödüyorsunuz. Genel anlamı ile franchising’den söz etmiş olduk. Esasen çok avantajlı bir durum. Halkbank’da isim hakkından tutun da iş yerinizin ihtiyaçlarını karşılamanız için kredi finansmanı sunuyor. Dilerseniz şimdide detaylara değinelim.

HALKBANK FRANCHISING KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Bu kredi kampanyası ile iş yeriniz ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm gelirlerin %75’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Buna dekorasyon, demirbaş temini ve isim hakkı da dahildir. 100 bin liraya ihtiyacınız var ise 75 bin liranız halkbank’da zaten hazır olacak. Diğer ihtiyaç kredisi kampanyaları ile karıştırmamanızı rica ederiz. Zira diğer ihtiyaç kredileri 48 ay vade yaparken, bu kredi kampanyası ile 60 ay yani 5 yıla kadar kredi vadesi yapabiliyorsunuz. 5 yılda gayet uzun bir süre. Kendinizi çok zorlamadan borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Geri ödeme yaparken de sizlere seçenekler sunulur. Aylık eşit taksitli ödeyebileceğiniz gibi, 3 ayda bir yada 6 ayda bir ödeme seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca serbest taksitli kredi ödeme seçeneği de mevcuttur. Kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Halkbank’dan Franschising Kredisi alarak, işinize yarayacak olan ürün ve hizmetleri de alabiliyorsunuz. Bunlar; Paraf Business Kart, Teminat Mektubu, Fatura Tahsilatları, Dost Hesap Kredisi ve Vergi SGK Ödemelerinden de yararlanabilirsiniz.

BAŞVURU

Ürün hakkında daha fazla bilgi alabilmek için yada başvuru yapabilmek için size en yakın Halkbank Şubesine uğramanız gerekecektir. Ayrıca Halkbank’ın web sitesine girip KOBİ bölümünden franschisini tıklayarak altta yer alan online başvuru bölümünü de kullanabilirsiniz. Başvuru yaparsanız ve yetkililer sizler ile iletişime geçer. Bu şekilde de bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.