Kredi Notunu Yükselten Kredi AKTİFBANK’ta

Aktif Bank Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Banka, Kredi Notunu Artırmak İçin Kredi Kampanyası- Toplumumuzu ekonomik açıdan incelediğimiz de en büyük sıkıntının kredi notu olduğunu görebiliyoruz. Zira kredi notu mevzusu milyonlarca insan tarafından anlaşılmamış olsa gerek ki, kredi notu sürekli düşük seviyelerde. Bizlerde KREDİ NOTUNUZU ARTIRMAK için çok özel bir çözüm yolu sunmak istedik.

KREDİ NOTUNUN ARTMASI İÇİN DÜŞÜK LİMİTLİ KREDİ SEÇENEĞİ

Bundan önceki yazılarımız da kredi notunu artırmak isteyenlere çözüm yolu olarak DÜŞÜK LİMİTLİ KREDİ almalarını tavsiye etmiştik. Zira Findeks kredi notunu hesaplar iken sizin bankasal işlemlerinizi ve ilişkilerinizi gece gündüz kontrol eder. Özellikle de Kredi çekenlere bayılır. Hele bir de bu krediyi zamanında ödüyorsanız keyfinden havalara uçar. Ama bunu tek başına yapmaz. Sizlerin de kredi notunuzu uçurur. Ödemelerinizi her ay düzenli bir şekilde alışkanlık haline getirdiğiniz de kredi notunuz da yükselecektir.

İYİ AMA BANKALAR KREDİ NOTUMUZ DÜŞÜK DİYE KREDİ VERMİYOR

Tabi kimilerinin kredi notu o kadar düşüktü ki, bankalar düşük limitli kredi bile vermeye tenezzül etmiyorlar. haliyle de bu vatandaşlar isyan içerisindeler. Tamam kredi notum düşükse artırayım ama bana yardım edin diyor. Kredi notunu artıran en büyük koşul var. Bir tanesi kredi kartı kullanmak ve zamanında borcunuzu ödemek. Diğeri de kredi çekmek ve borcunuzu zamanında ödemek. İyi de kredi akrtı var ama kredi yok. Ne olacak bu halimiz? İşte bu yazı ile sizlere somut bir veri ve çözüm yolu sunacağız.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA AKTİFBANK KREDİ VERİYOR

Kredi notu düşük olanlara Aktifbank kredi veriyor. Arzu ederseniz Aktifbank’dan Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi konulu haberin detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz. Başvurusu da kolay, krediye ulaşmak da. 25 bin liraya kadar da kredi alabiliyorsunuz. Bu sizler için bir seçenek. Ama daha da güzel olan bir yanı var. O da kredi notunuzu etkilemesi.

AKTİFBANK İLE KREDİ NOTU NASIL ARTIRILIR?

Kredi güzel, imkanları güzel. Lakin kredinin faiz oranı diğer bankalara göre daha yüksek. %1,99 faiz oranı uygulanıyor. Sakın faiz oranı yüksek deyip de krediye burun çevirmeyin. Zira burada bir ışık ve çözüm yolu var. Yapmanız gereken şey 2 bin lira kadar kredi kullanmak. Bunu öyle uzun vadeye bölmenize de gerek yok. 12 ay vade yaptığınız da aylık ödemeleriniz 193,65 TL olacaktır. Dilerseniz vadenizi de uzatabilirsiniz.

Burada önemli olan şey, sizin kredi çekebilmiş olmanız ve borcunuzu da her ay düzenli ödeyebilmeniz. İşte burada findeks devreye girecek. Sizi bir casus gibi izliyordu ya. Burada size çok büyük bir görev düşüyor. O da kredi borcunuzu düzenli bir şekilde ödemeniz. Findeks bakacak ki bu adam durmadan düzenli bir şekilde kredisini ödüyor. O halde hemen kredi notunu artıralım diyecek. Bunun için kısa bir sürede notunuz yükselişe geçecektir.

KREDİ NOTUNUZU ARTIRIN, İSTEDİĞİNİZ BANKADAN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ALIN

Kredi notunuz da artırdıkdan sonra bu düşük limitli kredinizi kapatabilirsiniz. İşte asık darbeyi burada vuracaksınız. Findeks zaten kredi notunuzu artırmıştı. Bu size yeterli olacaktır. Ama en yükseğe çıksın istiyorsanız düşük limitli kredinizi de 5 ay sonra kapatırsınız. Bu da size artı bir puan kazandırır. Puanınız da yüksek olduğu zaman da artık dilediğiniz bankanın dilediğiniz kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

“Kredi Notunu Yükselten Kredi AKTİFBANK’ta” üzerine 36 yorum

  1. hayirli günler ben ve esim sgk kurumundan yurt disi borclanmasiyla 70 Milyar kisi basi borclanma yattiginda ayni ay emeklilik en az emekli maasi 1800 tl kisi basi bana her hangi bir banka bize 140 milyona ayda 5000 tl nakit taksit ödeme garantisi ve bilir kisi raporlu 180 milyar degerli tasinmaz dubleks villami ipotek veririm tüm bankalara ricam bu konuyu bir gözden gecirmenizi rica ederim saygilarimla engin

    Cevapla
  2. Insanları kandrmaktan vazgecmediniz bir türlü aktif bankta kredi vermiyor sizin yüzünüzden belkide kredi notum düstü internet başvurusundan olumsuz sonuç alnca arkadaşlar bu sitede yazanlara inanmayın yalan söylüyor kredi veriyorlar diye bu konuyu yazpta umutlandran şahıs 1053 puanm vardı maas aldgm bankaya gitsem belki verirlerdi ama yalanclar yüzünden belkide olumlu olacak kredi olumsuza düştü kesin üçkağtçsnz siz bosyere insanlara umut veriyorsunuz zaten

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.