Aktif Bank’dan Kredi Notu Düşüklere Tanışma Kredisi Fırsatı

Kredi notu düşüklere AktifBank’dan kredi fırsatı, Kredi notunu dert etme, N kolay kredi kampanyası- Düşük kredi notu mu? Amannnn. Dert ettiğin şeye bak. Arkadaşlar geçin artık bunları. Çünkü O kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz ki, her şeyin bir çözümü ve alternatifi var. Yeter ki doğru yere bakmasını bilin. Şuan bir çok banka vatandaşları kredi notu düşük diye kapılardan geri çeviriyorlar. Bu resmen kendi ayağına kurşun sıkmak demek.

DÜŞÜK KREDİ NOTUNU DERT ETME BİRADER. RELAKS OL.

Kredi sicili temiz, aylık geliri olan ve kredi notu düşük diye vatandaşa kredi vermezsen, zararlı yine sen çıkarsın. Buna karşılık, bir banka karlar içinde açan kardelenler gibi, gülümsüyor diye. Sloganı da şu. Düşük Kredi Notunu Dert Etme. Gördüğünüz kredi demek ki kredi notu düşük olanlara da kredi veren bankalar varmış. Bu yazı sonunda sizlerde kolay ve basit bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştireceksiniz.

NEDEN BU KREDİYİ ALMAM GEREKİYOR ? 

Bu konuda olduğuna göre geçmişte bir şekilde kredini ödemeyi aksattın ve kredi notun düştü şimdi bu kredi tamda sana göre kardeşim. Faizi yüksek olsa bile bu KREDİYİ KAÇIRMA. Zira sen bu krediyi ödedikten sonra kredi notunda da cidd bir artış göreceksiniz. Yani aslında bu sizin için çok iyi bir fırsat. Bu kredi notuna başka bankadan kredi alamayacağınıza göre bu banka da TANIŞMA KREDİSİ adı altında kredi sağlıyor ise meblağın hiç bir önemi yok alın ve dilediğiniz vadede aksatmadan ödeyin kredi notunuz yükselsin !

İSTEDİĞİN BİLGİ BENJAMIN’DE. AZ SONRA AÇIKLAYACAĞIM

Sizleri şuan bir heyecanın kapladığından adım gibi eminin. Acaba hangi banka düşük kredi notuna, kredi veriyor diye. Bizler de bu yazı ile sizlere istediğiniz bilgiye vermeye çalışacağız. Daha doğrusu Aktif Bank’ın sizler için hazırladığı N Kolay krediden söz edeceğiz. Peki Aktifbank tam olarak ne sunuyor? Tüm merak ettikleriniz ile birlikte Aktifbank N Kolay Kredi detayları yazımızın devamında.

İNTERNETTEN ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Esasen bu kredi kampanyasının artılarının çok olduğunu söylemekle yazımıza kaldığımız yerden başlayalım. Zira düşük kredi notunu asla dert etmiyorsunuz. Bankaya gitmiyorsunuz. Doğal olarak sıra bekleme gibi sıkıntılarınız da olmuyor. zaman kaybınız yok. Dakikalarca imza atma derdiniz de yok. Bunun dışında kredi kartı almak zorunda değilsiniz. Ha bir de sigorta ve benzeri ürünleri de yaptırma zorunluluğunuz yok. E daha ne olsun. Say say bitmedi özellikler.

Ama yine de bir kaç özellikten daha söz edelim. Uygun ödeme koşullarının olduğunu belirtelim. 48 aya kadar aldığınız krediyi taksit yapabilirsiniz. Ödeme bütçenize bakarak vadenizi belirlersiniz. 25.000 TL’ye kadar kredi de alabiliyorsunuz.

FAİZ ORANI SABİT

Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için faiz oranı sabit oluyor. O da %1,99 dur. Bu faiz oranı yüksek mi? E biraz yüksek. Ama diğer bankalar sizi geri çevirmişti ya. Artık bunu da ona sayarsınız. Ayrıca da tahsis ücreti haricinde masraf veya komisyon alınmıyor. Bu da faiz oranını biraz daha aşağıya çekiyor. Aktif Bank, büyük bankaların yapamadığı cesareti göstererek yüksek faizle de olsa kredi notuna takılmadan kredi veriyor. Yeter ki düzenli geliriniz ve temiz bir kredi siciliniz olsun.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusu çok kolay ve basittir. Bunun için aktifbank web sitesine girersiniz. buradan internetten krediyi seçersiniz. Başvur dediğiniz de N Kolay krediye yönlendirilirsiniz. Eğer Aktifbank müşterisi iseniz 5 dakikada paranız hesabınıza yatıyor. Yok yeni müşteri olacaksanız da başvuru formunu dolduruyorsunuz. 7 -10 iş günü içersin de kurye size uğruyor. İmzanızı alıyor ve paranız trink hesabınıza geçiyor. Paranızı da kolay çekebilmeniz için N Kolay Kart Sahibi olursunuz.

PARA KULLANMA VE GERİ ÖDEME

Krediniz hesabınıza yattığında eft ve havale işlemlerini kullanabilirsiniz. yada size en yakın PTT Şubesine giderek paranızı ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tabi bir de ATM’ler aracılığı ile de paranızı çekebilirsiniz. Taksitlerinizi PTT ve Pttmatiklerden ücretsiz bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Bunun dışında Akbank ve Vakıfbank ATM’lerden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 880,71 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 125 TL dir.
  • 10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 352,29 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 50 TL dir.
  • 5.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 176,14 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 25 TL dir.
  • 2.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 70,46 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 10 TL dir.

 

KREDİ NOTU DÜŞÜK HERKESİN BU YAZIYI GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMAMIZ GEREKİYOR. TEK YAPMAN GEREKEN FACEBOOK İLE BEĞENMEK.

“Aktif Bank’dan Kredi Notu Düşüklere Tanışma Kredisi Fırsatı” üzerine 73 yorum

  1. yalova termal kaplıcaları ptt sinde kredfim var tekrar acil ihtiyacım var en geç cuma saat 15 30 a kadar kredimi almak istiyorum bilgilerini ARZ EDERİM

    Cevapla
  2. 30.000 tl ye ihtiyacim kendi isimi kurmak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkur ederim.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.