Maaşını Halkbank’tan Alanlara Bordro24 İhtiyaç Kredisi

Hesaplı Halkbank bordro24 ihtiyaç kredisi, Uygun ve düşük faizli halkbank kredi başvurusu- Acil olarak kredi çekmem lazım. Bu açıdan da  yardımınıza ihtiyacım var. Sizin bir arkadaşım tavsiye etti. Sizin yazıları okuyarak en hesaplı ve kolay yoldan kredi almış. Şimdi bende hesaplı ve düşük faizli kredi almak istiyorum. Haliyle de sizin kapıyı çaldım. Bu yazıyı tıklamamın bir diğer nedeni ise maaşımı Halkbankasından almam dır. Bana bir faydası dokunur mu acaba?

HALKBANK BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Dediğim gibi acil, kolay, düşük faizli ve beni yormayacak bir kredi arıyorum. Değerli okurumuz ve saygıdeğer okurlarımız, yukarıdaki durumda olanlar için bugün özel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Belirttiğiniz tüm şartlara uyuyor. Birde maaşınızı aldığınızdan kredi alma sürecinizde kolay ve basit oluyor. Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisinin tüm detaylarına değineceğiz. Ayrıca sizlere tavsiyemiz sitemizde bulunan diğer kredi haberini de incelemenizdir.

HALKBANK BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Halkbanklı olmak bir ayrıcalıklıdır diyerek sizleri farklı ve özel kılmak adına geliştirilmiş bir kredi ile karşınızdayız. Eğer Halkbank’dan maaş alan çalışanlarsanız avantajlı bir kredi sizleri bekliyor. Uygun ödeme koşulları ve imkanı sunuluyor. Bütçenize göre limitinizi ve kredi taksit sayısını belirleyebiliyorsunuz. Toplamda 48 aya kadar kredinizi taksite bölebilirsiniz. Çekebileceğiniz en üst kredi tutarı ise 50.000 TL dir. Limiti de fana değil.

Bu limit ile ihtiyaçlarınızın fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Çekeceğiniz krediyi de ister tahsis ücreti ödeyerek ister de tahsis ücreti ödemeyerek alabilirsiniz. 2 farklı seçeneğiniz var yani. Kredi tahsis ücreti ödemek isterseniz faiz oranı %1,13 olacaktır. Yok ben prensip olarak tahsis ücretine karşıyım derseniz de fai zoranı %1,19 olacaktır. Ama her iki şekilde de faiz oranı olarak avantajlı olacağınız kesin. Çünkü şuan %1,99 faiz oranı ile kredi veren bankalar var.

BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Sizlerde acil ve kolay kredi istiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken daha doğrusu hazırlamanız gereken bazı belgeler var. Bu belgeler; maaş bordronuz, kimliğiniz ve ikametgah adresinizi gösteren bir belgedir. Bu belge yerine adınıza 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, telefon, su gibi faturalardan herhangi birini hazırlamalısınız. Hazırladığınız belgeleri de alarak Halkbank şubesine gidip aynı gün kredinize kavuşabilirsiniz.

BORDRO24 İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

KREDİ TUTARI: 50.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,13, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 262,50 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 1.424 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 68.352 TL, YILLIK MALİYET ORANI: %17,8815  

KREDİ TUTARI: 50.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,19, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 1.446 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 69.408 TL, YILLIK MALİYET ORANI: %18,5480

KREDİ TUTARI: 15.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,13, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 78,75 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 427 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 20.496 TL, YILLIK MALİYET ORANI: %17,8815  

KREDİ TUTARI: 15.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,19, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL, KREDİ TAKSİT TUTARI: 434 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 20.832 TL, YILLIK MALİYET ORANI: %18,5480

BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Sevgili dostlarımız, yukarıdaki avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmeniz için bir iki şartı yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunlarda ilki; çektiğiniz kredinin taksit tutarı kadar kredili mevduat hesabı açtırmanızdır. Bir diğer şar ise hayat sigortası yaptırmanız gerektiğidir. Hayat sigortası da yaşınıza, kredinin vadesine, cinsiyetinize ve kredinin tutarına göre değişiklik gösterecektir. mesela 35 yaşında erkek bir birey 15 bin lira krediyi 48 ay vade ile çekerse yıllık sigorta primi 47 lira olacaktır.

Kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin limitine göre hesaplanır. İstediğiniz kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alırsınız. Bizlerden şimdilik bu kadar. Artık değerlendirme ve karar verme işi sizlere kalıyor.

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.