Go to ...

Piyasanın En Düşük Faizli Kurban Bayramı Kredisi Halkbank’ta


2017 Ettiren , Türkiye Halk Bankası Hesaplı ve Çok Uygun İhtiyaç Kredisi, Kredi – Acilkrediler.com‘un şanslı okuyucular, bayram için henüz kredi çekmediyseniz, o halde bu kampanyayı mutlaka değerlendirmeniz gerekecek. Bankaların yayınladıkları kurban bayramı kampanyalarını, önceden sizler için derlemiştik. Vatandaşlar da bu kampanyaları inceleyerek aralarından en hesaplısını seçmişlerdi. Ama ben yazılarımın bir bölümün de kredi çekmek için biraz sabredin diye tavsiyede bulunmuştum.

HALKBANK’TAN ÇOK HESAPLI BAYRAM KREDİSİ

Halkbank durdu, durdu ve turnayı gözünden vurdu.Bu nasıl böyle. Gerçekten hesaplı ve güzel kredi fırsatı sunuluyor. Sizlerinde kurban bayramı masraflarınız olacaksa ve diğer ihtiyaçlarınız da var ise, mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. En Azından gözden geçirmelisiniz. Yinede sitemizde 7 – 8 tane bayram kredisi haberi mevcut. Bunlara da 5 dakika bir göz gezdirin. Amaç yüksek faiz almamak ve fazladan taksit ödememek. O halde bizler de halkbank’ı bir değerlendirmeye alalım.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Halkbank, diğer gibi, 2017 Kurban Bayramına Özel Kredi Kampanyası hazırlamış. Kredi limiti çok güzel. 50.000 TL halkbank’tan alabileceğiniz en yüksek kredi tutarını ifade ediyor. Yalnız aylık gelir belgenizi de bankaya sunmanız gerekir. Zaten aylık gelirinize göre kredi hesaplaması yapılıyor. Bununla beraber deminde dediğim gibi en yüksek kredi limiti 50 bin lira oluyor. Kredinin en yüksek vade sayısının da 48 ay olduğunu söyleyelim. Gördüğünüz gibi kredi limiti de vade sayısı da çok iyi. Ya faiz oranları nasıl?

BAYRAM ETTİREN KREDİNİN FAİZ ORANLARI
  • Kullanmak istediğiniz kredinin vade kaç ay olursa olsun, limiti eğer 10.000 TL’ye kadar olacaksa, faiz oranı da %1,10 oluyor.
  • Kullanmak istediğiniz kredinin vade kaç ay olursa olsun, limiti eğer 10.001 TL’den 50.000 TL’ye kadar olacaksa, faiz oranı da %1,12 oluyor.
  • Kullanmak istediğiniz kredinin vade kaç ay olursa olsun, kredi tahsis ücreti ödemesi yapmak istemiyorsanız ve kredi limiti de eğer 50.000 TL’ye kadar olacaksa, faiz oranı da %1,18 oluyor.

 

KREDİNİN DİĞER MERAK EDİLENLERİ

Değerli dostlarım, kredinin faiz oranları kredi limiti ve kredi tahsis ücreti gibi faktörlere göre yukarıda ki şekilde belirleniyor. Diğer kredi kampanyalarımızı da incelediyseniz, bu faiz oranlarının çok iyi ve çok düşük olduğunu görebilirsiniz.  Bunun dışında %0,5 kadar da, kredi tahsis ücreti ödemesi yapmanız gerekir. Aklınızda bir yer edinmesi adına şöyle örneklendirebiliriz; 15.000 TL Kredinin, tahsis ücreti 75 TL dir. Hayat sigortası da yapılıyor. Ama hayat sigortası için net bir rakam vermek doğru olmaz.

Çünkü yaş, cinsiyet ve kredi özellikleri hesaplanmasında etkili oluyor. Sizin hayat sigortası ücretiniz ile benimki farklılık gösterecektir.Lakin burada da bir örnek oluşturması adına 35 yaşındaki erkek bir bireyin 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile çekmek istediğini ele alalım. Gerekli hesaplamalar yapıldığında yıllık hayat sigortası prim tutarının 31,13 TL olduğunu belirtmek istiyorum.

PEKİ BU KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Dilerseniz gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve adresinizi gösteren bir belgeyi yanınıza alarak herhangi bir halkbank şubesine uğrayabilir ve buradan başvurunuzu rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca SMS ile başvuru da yapabilirsiniz. Aralarında boşluk olacak şekilde sırasıyla BAYRAM, 11 Haneli Kimlik No, Gelir Bilginiz (Aylık Yazılmalı), İstediğiniz Kredi Tutarını yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise GSM Operatörünüz ne olursa olsun bu mesajı 3452‘ye yollamanız gerekecek. Mesaj İçin Örnek; BAYRAM 11111111555 2200 15000 )

MERAK EDENLER İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Evvela 10.000 TL İhtiyaç kredisi çekeceğinizi düşünelim. Kredinizi de geri öderken 48 ay taksitten yararlanmak istiyorsunuz. Bankadan alacağınız faiz ise %1,10 oluyor. Bu bağıntı için gerekli hesaplamalar yapıldığı vakit aylık taksit tutarınızın 282,58 TL olacağını belirtelim. Ayrıca kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,3790 oluyor. Yaşınızı ve cinsiyetinizi bilmediğimizden hayat sigortanız da artık bankada hesaplanacaktır.

Shares

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2017 Kurban Bayramında Hangi Banka En Uygun Krediy... 2017 Kurban Bayramında Hangi Bankadan Kredi Alınır? Krediyi Hangi Banka Veriyor? - Sevgili dostlarım, adeta bomba gibi bir yazı sizler için derledim. Yaklaşık olarak bir haftadır bankaların...
ABank Kurban Bayramı Müjdesi Uygun İhtiyaç Kredisi... ABank 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Alternatifbank Bayram Kredisi, Hesaplı ve Düşük Faizli Bayram Kredisi - Tüm bankaların Kurban bayramı kredisi kampanyalarını bulabileceğiz acilkrediler.com'd...
Kurban Bayramında Kredi Akbak’tan Alınır Üst... Akbank kurban bayramı için kredi kampanyası, 3 ay ertelemeli kredi, 2017 Uygun kurban bayramı kredisi - Akbank ile bayrama merhaba demeye ne dersiniz? Bayramı güzel bir şekilde ağız tadıyla geçirmek h...
Yapı Kredi Günde 10 TL’ye 10 Bin Lira Kurban... 2017 bankası kurban bayramı ihtiyaç kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi, Hesaplı bayram kredisi, En uygun kredi hesaplaması - Arkadaşlar bir çok bankanın kurban bayramına özel kred...
En Uygun Bayramı Kredisi Veren Bankaların Listesi... En uygun bayramı kredisi veren bankalar 2017, Hesaplı ve düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada - bayramını doya doya yaşamak isteyenler, ihtiyaçlarını ve masraflarını karşılamak a...
İş Bankası Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi F... İş bankası Geleneksel Bayram Kredisi, Türkiye İş Bankası Hesaplı ve Düşük faizli Kurban Bayramı Kredi Kampanyası, Faiz oranları ve Kredi Hesaplamaları - Kurban Bayramını kutlamaya bir ay kadar bir sür...

Tags: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

Shares