Halkbank’tan Emeklilere 48 AY Vadeli 5.000 TL Mini Kredi Başvurusu

Türkiye Halk Bankası Emeklilere Özel Kredi, Düşük Faizli Emekli Mini Kredi, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Kredi Başvurusu – Ben her zaman, acilkrediler.com’un okuyucularının şanslı olduğunu söyler dururum. Güncel ve doğru haberlerin yanı sıra, bankaların en işe yarayan kampanyalarını sizler için araştırarak bir araya getiriyoruz. Bu sayede de hesaplı krediye daha çabuk ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca tek bir kesime değilde, tüm kesimlere hitap etmeye çalışıyoruz. Gerek genel, gerekse de farklı gruplara özel kampanyaları anında paylaşıyoruz.

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ FIRSATI

Ülkemizde en fazla kredi başvurusu yapan kesimlerin başında emekliler geliyor. Bir sürü ihtiyacı oluyor. Ama emekliler genelde pek fazla araştırma yapmıyor. Dolayısıyla da genelde yüksek faiz ile kredi alma durumunda kalıyorlar. Bunca yıl bu ülkeye hizmet etmişsiniz. İşin açıkçası benim gönlüm yüksek faiz ile kredi almanıza müsaade etmiyor. Bu açıdan bende sizlere güzel bir kredi alternatifi sunmak istedim. Bugün ki, kredi haberimizi Halkbank oluşturacak. Emeklilere özel mini kredi kampanyası hazırlamışlar.

HALKBANK MİNİ EMEKLİ KREDİ  KAMPANYASI NEDİR?

Bu kampanyadan emekli olan vatandaşlarımız yararlanabiliyor. Kullanım amacı ufak ihtiyaçlarınızı düşük faizli kredi ile karşılayabilmenizdir. Örneğin torununuza güzel bir genç odası satın alacaksınız. Yada sağlık harcamalarınız var. Veyahut seyahat programınız olacak. Belki de ev tamir tadilatı yapacaksınız. Bazı emekliler ise beyaz eşyalarını değiştirecek. Sizin de kendinize göre bir ihtiyacınız olabilir. Gördüğünüz gibi ufak giderli ihtiyaçlarınızı karşılamanız için hazırlanmış bir kampanyadır.

HALK BANKASI EMEKLİ MİNİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Bu kredi için belirlenmiş en yüksek kredi limiti 5.000 TL dir. Bence ufak giderler için ideal bir tutar. Ayrıca kimseyi zorlamayacaktır. Hani gözü kapalı alınabilir. Kredi için belirlenen en yüksek kredi vadesi ise 48 aydır. uzun vade ile alabilme imkanı sunuluyor. Ama en güzel bu kampanyanın faiz oranı. Çünkü Halkbank sizlere %1,12 oran ile faiz veriyor. Bence mükemmel bir oran. Sizlerde eğer piyasayı biraz araştırdıysanız, diğer bir çok bankada faiz oranlarının yüksek olduğunu görmüşsünüzdür. Halkbank ise düşük faiz ile kredi imkanı sunuyor.

Kredi için hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunuyor. Hayat sigortası da 45 yaşındaki bir emekli ile, 60 yaşındaki bir emekli için aynı olmuyor. Çünkü kredi vadesi ve limiti ile birlikte yaşınız ve cinsiyetiniz göz önünde bulundurularak hesaplama yapılıyor. Kredi tahsis ücreti tüm bankalarda olduğu gibi bu bankada da alınıyor.

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Sizlerde dilerseniz krediye SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için yola çık, bankaya git, sıra bekle olaylarına gerek olmuyor. Tek bir SMS ile bu işi çözüme kavuşturuyorsunuz. Onay aldıktan sonra da kredinizi almaya bankaya gidiyorsunuz. Peki nasıl başvuru yapılıyor. Hemen anlatayım. Mesaj olarak her birinin arasına bir boşluk olacak şekilde BAYRAM, T.C Kimlik Numarası, Aylık Gelir, Talep Ettiğiniz Kredi Tutarını yazıyorsunuz. Sonrasında ise bunu 3452‘ye göndermeniz yeterli oluyor. Örnek Mesaj; BAYRAM 33333333111 2350 5000 )

KREDİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Şimdi aylık taksit tutarınız ne kadar olacak? bunun hesaplamasını yapalım. Kendinize göre giderleriniz var ve ihtiyaç duyduğunuz kredi tutarı 5.000 TL. Bu tutarı da 48 ay vade ile uzun taksitler ile ödemek istiyorsunuz. Emekli olduğunuzdan Halk Bankası da sizler için faiz oranını %1,12 olarak sunuyor. Bu şartlar altında ise ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 142,03 TL oluyor. Geri ödeyeceğiniz toplam toplam kredi tutarı da 6.817,44 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz 26,25 TL dir. Hayat sigortası için de bu kampanyaya 50 yaşında erkek bir emeklinin başvurduğunu düşünelim. Buna göre de hayat sigortası olarak yıllık 50 TL ödeme yapmanız gerekir. Yıllık maliyet oranı da %17,71 oluyor.

“Halkbank’tan Emeklilere 48 AY Vadeli 5.000 TL Mini Kredi Başvurusu” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.