Senetle borç para verenler şirketler tefeciler kurumlar

Senetle Kredi ve para bulma yöntemleri- Kapitalizm tüm dünyada etkili. Dolayısıyla meta yani maddeye değer verir hale geldik. Her istediğimiz şeyin bir de karşılığı olmaya başladı. Bizlerde insaoğlu olarak her zaman ilerlemeye ve yeniyi üretmeye programlandığımızdan sürekli ama sürekli olarak farklı ihtiyaçlar çıkarır dururuz. Birde önemli olan gereksinimlerimiz var. Örneğin ev alma gibi. yada araba almak gibi. 15 yıldır aynı eşyalardan bıkan bir kişi de eşyalarını değiştirmek istiyor. Ama en az 30 bin lazım.

İNSANLARIN ORTAK SIKINTISI NAKİT PARA

Düşünün bir kere para olmadan düğün bile yapamıyoruz. Bugün bir düğün masrafı en az 50 bin lira. Mübalağa yapmıyorum. Bunlar hayatın gerçekleri. Kimisi sağlık sorunları için paraya ihtiyaç duyuyor kimisi hayallerini gerçekleştirmek için. Lakin bir sorun ama. Yeteri kadar zengin değiliz. Aylık gelirimiz var ama bir anda 100 bin lira cebimizden çıkarak gücümüz yok. haliyle de bankalar bizler için çıkış yolu ve çözüm yolu gibi gözüküyor.

BANKALAR GÖZÜNÜN ÜSTÜNDE KAŞIN VAR DİYOR VE KREDİ VERMİYOR

Herkes bankalara koşturuyor, kredi alabilmek için saatlerce sırada bekliyor. Sonrasında da biliyorsunuz işte. Yok gelir belgen yok veremeyiz, yok kredi notun düşük veremeyiz, yok sicilin yok veremeyiz diye diye bankaya gittiğimize bin pişman ediyorlar. Anlayacağın gözünün üstünde kaşın var gibi sebepler ile bir çok kişiyi bankalardan geri gönderiyorlar. Peki yok mu bir çıkış yolu?

BU HAYATTA HER ZAMAN ALTERNATİFLERİNİZ OLACAK

Bu hayatta her zaman alternatifleriniz olmalı ve olacaktır da. bir yerde alternatif var ise orada rekabette vardır. Rekabetin olduğu yerde de her zaman kazançlı çıkan siz olacaksınız. Şöyle düşünün evinize buz dolabı alacaksınız. Bir firma 5 lira diyor, öteki 10 lira diyor, bir diğeri 15 lira diyor. Halbuki bu dolabın tüm özellikleri aynı. Aynı bu şekilde bankalar sizlere kredi vermiyorsa her zaman alternatifleri ve çıkış yollarını değerlendirmelisiniz.

SENET İLE BORÇ PARA VEREN KURUMLAR VE TEFECİLER SEÇENEĞİ VAR

Acil para lazım. E banka vermiyor. Ne yapacaksınız? İşte burada haliyle ortaya Senet ile borç para veren firmalar çıkıyor. Bu şekilde binlerce insan borç para alıyor ve aylık senetleri ödüyorlar. Her ilde hatta her ilçede bu tip kurumlar var. Ama bir bölümü yasal ve izinli ikrazatçılar iken bir bölümü de merdiven altı diyebileceğimiz firmalar. Benim tavsiyem para çekecekseniz ilk başta yetki belgesine sahip firmaları denemenizdir.

SENET İLE BORÇ PARA ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Öncelikle alacağınız parayı tam ihtiyacınıza göre belirleyin ve ödemede zorluk çekmeyeceğiniz düzeyde tutun. Çünkü eğer senetlerinizi aksatır ve ödemezseniz kara listeye düşürmek yerine direk haciz memurları ile karşılaşırsınız. Ne var ne yok elinizden alırlar. Zaten senet ile para veren firmalar ilk önce sizin hakkınızda bir araştırma yapıyor. Kefil ve teminat istiyorlar. Siz borcu ödemezseniz ya gayrimenkuller satışa çıkarılıyor yada kefilden talep ediliyor.

Dediğim gibi yasal finansal şirketleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Mümkünse sadece bir firmaya bağımlı kalmayın. bir kaç tane firmadan teklif alın ve en uygun olanını tercih edin. unutmayın ki senet ile borç para verenlerde kendilerince ticaret yapıyorlar. Merdiven altı tefeciler ise çok fazla teferruat işine girmiyor. İstediğiniz parayı veriyorlar. Birde kuyumcular oluyor. Senet ile borç para veriyorlar. Lakin bunlarda muhakkak ki kefil istiyorlar.

Son olarak bu firmaları nerelerde bulabileceğinizden söz edelim. internet aleminde yüzlercesi var. Profesyonel siteler kurmuşlar. Sizlerde google senet ile borç para yazdığınızda bu firmalar çıkacaktır. İletişime geçerseniz yetki belgelerinin olup olmadığını sorunuz? Lakin bu seçeneği değerlendirmeden önce tüm maddeleri değerlendirdiniz mi? bunu düşünün.

 ACİL PARA BULMAK İÇİN FARKLI ÇÖZÜM ÖNERİLERİ NELERDİR?
  • Baba, anne, kardeş yani kısaca akrabalardan borç para alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.
  • Arkadaşlarda akrabalardan borç para alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.
  • 3 – 4 tane kredi kartınız var ise bunlardan nakit avans alabilirsiniz. 10 bin liraya yakın para bir günde elde edebilirsiniz. Günlük faiz işler.
  • Bankalar ek hesap açıyorlar ve ek hesaba da 3 -4 bin liraya yakın para çekme limiti tanımlıyorlar. Düşük limit için düşünebilirsiniz. Ama günlük faiz işler.
  • Arabanızı piyasanın bir kaç bin lira altında satışa sunarak hemen para elde edebilirsiniz.
  • Gayrimenkulünüz var ise ev, arsa, dükkan gibi. bunları da satışa çıkarabilirsiniz.

 

ACİLKREDİLER.COM AİLESİ OLARAK EN DOĞRU KREDİ BİLGİLERİ BURADA

Değerli dostlarımız, bankacılık ve kredi ürünleri hakkında tüm merak ettiğiniz bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz. paylaştığımız bilgiler, güncel ve doğru bilgilerdir. Bu açıdan istifade düzeyi yüksektir. Senet ile borç para veren firmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya çalıştık. Bizlerden şimdilik bu kadar. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

DİKKAT!!! YARDIMINA İHTİYACIM VAR. BU YAZIYI MİLYONLARIN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABIN İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

Borç transfer kredisi veren bankalar ve yapmanız gerekenler

Kredi Destek Hattı 10 Bankanın 10 Bin Lira İçin Verdiği Kredi Teklifi Burada

“Senetle borç para verenler şirketler tefeciler kurumlar” üzerine 14 yorum

  1. ateşşirketleri grubu diyolar resmen dolandırıcı bunlar kanmayın ben savcılıga verdim sizde paranızdan olmayın

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.