Borç Kapama Kredisi ile Tüm Borçlarınızı Birleştirip Bir Yere Ödeyin

Kredi ve kredi kartı borç transfer kredisi, Borç transfer kredisi nedir? Borç transfer kredisi veren bankalar- Hepiniz şu atasözünü duymuşsunuzdur herhalde? “Borç Yiğidin Kamçısıdır” diye. Gerçekten de öyledir. İhtiyaçlarımız bizleri borçlandırmaya, borçta bizi çalışmaya sevk eder. Azimle borcumuzu kapatmaya çalışırız. Borçsuz hayat yok denecek kadar azdır. Herkes borçlanıyor. Borç bizim yaşam felsefemiz oldu da diyebiliriz. Zira alım gücümüz çok yok.

BANKALAR MODERN BORÇ VERME SİSTEMLERİ?

Günümüzde bir birine borç veren kimse kalmadı. artık borç almak isteyen bankaların yolunu tutturuyor. Ev mi? Araba mı? Yoksa başka bir ihtiyacınızdan dolayı mı kredi çekeceksiniz bu tamamen size kalmış ama bankaya gitmek durumundasınız. Kredisiz yapamıyoruz. Birde yapamadığımız bir başka bankacılık ürünü var. O da Kredi Kartları. Her zaman ve her anımızda yanımıza koşuyor ve bizi ele güne muhtaç ettirmiyorlar. Lakin burada kullanımdan doğan sıkıntılarda oluyor.

PLANSIZ KREDİ ÇEKİMİ VE BİLİNÇSİZ HARCAMALAR

Her ne kadar borç yiğidin kamçısıdır desek te bu olayı çok farklı anlayan vatandaşlar oluyor. Hemde sayıları milyonlarla ifade ediliyor. Tüm ihtiyaçlarını bir anda gidermeye çalışıyorlar. Buda plansız kredi çekimini beraberinde getiriyor. Bir kredi çekmiş ama bunun üstüne 2 -3 tane daha çekmiş. Birde bilinçsiz kredi kartı harcamaları da eklenince 3 -4 kredi kartı ful dolmuş. Şimdi burada ya kadar listeye düşecek yada mantıklı davranıp Borç Transfer Kredisi kullanacak.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ NEDİR? VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Borç transfer kredisi içerisinden çıkamayacağınız borçlar için düşüneceğiniz son çarelerdendir. Bir ekstreyi ödüyorsunuz ama bir diğer geliyor, Sonra bir bakıyorsunuz kredi ödemesi gelmiş. Bu durumda bunaltı veriyor insana ve çok büyük bir yük gibi insanın sırtına biniyor. İşte böyle bir durumdayken borçlarınızı farklı bir bankaya giderek tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. 3 farklı bankanın kredi kartını mı kullanıyorsunuz? Artık tek bankada.

Aynı şekilde kredi borçlarınızı da tek çatıda topluyorsunuz. Yeni gittiğiniz banka borçlarınızı topluyor ve 48 aya kadar bölüyor. Tabi bu ihtiyaç kredisi için geçerli. Sizlerde yeni faiz oranı ile ufak taksitler ile tek günde borçlarınızı ödüyorsunuz ve rahat bir nefes alıyorsunuz. Yazımızın bundan sonraki kısmında Borç transfer kredisi veren bankalara ve özelliklerine kısaca değineceğiz.

BURGANBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde diğer bankalardaki kredi borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak rahatlamak istiyorsanız Burganbank emrinize amade. Artık dağınık ödemelerinizi takip etmeye gerek yok. Bütçenize uygun ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Borçlarınıza 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Faiz oranı %1,57’den başlıyor ve %1,67’de son buluyor. Kredi tahsis ücreti olarak alacağınız kredinin %0,5’i oranında ödeme yapıyorsunuz. Birde hayat sigortası var.

AKBANK KREDİ KARTI TAKSİTLİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Diğerbankalarda biriken kredi kartı borçlarınızı kafaya takmayın. Çünkü akbank sizlere axess kredi kartını sunuyor. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı axess kredi kartınızı aktarıyorsunuz. Ardından 12 Aya varan taksitler ile geri ödüyorsunuz. En düşük taksitli borç transfer tutarı 200 lira, en yüksek tutar ise 20.000 TL dir. Taksit olarak da 2 ay ile 12 ay arasında yapabiliyorsunuz. Faiz oranı olarak da %1,84 sayısı belirlenmiş.

QNB FİBANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Qnb Finansbank’da diğer bankalardaki tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kendi bünyesinde topluyor. Üstelik 48 ay vade imkanı da söz konusu. Faiz oranı ise %1,21 ile %1,64 arasında değişiyor. Sizlerde borç transferi yaparak borçlarınızı tek noktadan rahatça yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Lakin konut kredisi, ek hesap ve Qnb Finansbank borçlarınızı transfer edemiyorsunuz.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Odeabank büyük küçük demeden, kredi, kredi kartı ayırımı yapmadan, diğer bankalardaki borçlarınızı tek bir banka çatısı altında toplamanıza imkan tanıyor. Faiz oranı olarak %1,55 belirlenmiş. Vade sayısı olarak da 36 ay. yani borçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti olarak da çekeceğiniz kredinin binde beşi kadar ödeme yapıyorsunuz. Örneğin 20 bin liranın tahsis ücreti 105 liradır.

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Denizbank emeklilere özel bir kredi imkanı sunuyor. Tüm bankalardaki borçları ile birlikte emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlara borç transfer kredisi imkanı sunuluyor. Bu kredide kefil aranmıyor. 48 Aya kadar da vade yapabiliyorsunuz. Faiz oranı ise %1,09 olarak sabitlenmiştir. Bu rakam da fena değil. Alabileceğiniz kredinin üst limitinin 70 bin lira olduğunu da belirtelim. Dolayısıyla tüm borçlarınızı kapsayacaktır. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Sizlerin de kredi kartı durmadan büyüyor ve üzerinize çığ gibi geliyorsa vakıfbank yanınızda. Kredi kartı borçlarınızın tümünü kendi bünyesinde toplayarak dağınık ödeme planında kurtarıyor sizi. ayrıca 18 aya varan vadeler ile bu borçlarınızı ödeme imkanı da sunuyor. Ayrıca ödemelerinize dilerseniz 3 ay sonrada başlayabiliyorsunuz. 3 ay ertelemeli imkanınız var yani. Birde farklı ödeme seçenekleri de önünüze konuluyor. Uygun ödeme planı ile yavaş yavaş borcunuzu kapatıyorsunuz.

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde diğer bankalardaki kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı şekerbank bünyesi altında toplayabilirsiniz. Böylece diğer bankalardaki yüksek ödeme probleminden kurtulursunuz ve borcunuzu 48 aya varan vadelere yayarak küçük taksitler ile ödeyebilirsiniz. Yararlanabileceğiniz maksimum kredi limiti 100 bin liradır. Faiz oranı %1,47 olarak belirlenmiştir. En düşük vade 3 ay ve en yüksek vade ise 48 aydır.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Türk Ekonomi Bankası tüm bankalardaki kredi kartı borçlarını kendi bünyesinde topluyor. Faiz olarak %1,84 oranı uygulanıyor. Taksit sayısı da en fazla 9 ay yapılabiliyor. En düşük transfer borcu 250 lira en yüksek transfer borcu ise 10 bin liradır. Ayrıca durumunuz iyi olduğunda tüm borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu sayede de faiz indiriminden de yararlanabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ

Değerli dostlarımız, borç transfer kredisi yapmak için biraz ileri görüşlü olmanız gerekiyor. Yani borçlarınızı 3 ay ödemediniz. Sonra haydi borç transferi yapayım derseniz maalesef olmuyor. Baktınız zorlanıyorsunuz, ödemeler üstünüzde çok büyük bir yük gibi ve ileri de başınıza iş açacak, o halde borç transfer kredisini hemen gerçekleştirin. Ayda 2 bin lira ödeyeceğinize 300 lira ödeyin ama rahatlayın. Ayrıca ilk bankaya da atlamayın.

Muhakkak bir iki bankadan teklif alın. Hangi banka en uygun ve hesaplı kredi imkanı sağlıyorsa bu şekilde borçlarınızı transfer edin. Unutmayın ki borçlar birike birike en sonunda üstesinden gelinemez bir hal alıyor ve sizi icraya düşmenize sebep oluyor. Tabi haciz işlemlerinin ardından da 5 yıl boyunca kara listeye düşüyorsunuz. Kara listeye girenlerde 5 yıl boyunca ne kredi kartı ne de kredi alabiliyorlar.

GÜNCEL VE DOĞRU KREDİ TERCİHİ İÇİN ACİLKREDİLER.COM YANINIZDA

Sevgili okurlarımız, kredi her zaman ihtiyaç duyulan bir faktör. Ama mühim olan en doğru krediyi alabilmekte. Bakınız mübalağa etmiyorum ama bir banka 10 bin liranın geri ödemesini 13 bin olarak geri alıyorken, bir diğer banka 16.500 TL olarak geri alıyor. Aradaki fark dünyalar kadar. O halde doğru kredi seçimi için tarafsız bir desteğe ihtiyacınız var. acilkrediler.com olarak da tarafsızlığımız gereği, en uygun, en hesaplı ve güncel kredi haberlerini sizlere sunuyoruz.

KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇ SIKINTISI ÇEKEN MİLYONLARCA VATANDAŞIN DA BU YAZIDAN FAYDALANMASINA NE DERSİN? TEK YAPMAN GEREKEN FACEBOOK İLE BEĞENMEK.

90.000 TL Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu ve Detayları

Şubeye Gitmeden Acil Kredi Kredim Akbank’ta Sizleri Bekliyor

“Borç Kapama Kredisi ile Tüm Borçlarınızı Birleştirip Bir Yere Ödeyin” üzerine 169 yorum

  1. Ya kardeşim dalga geçmeyin öyle bir dünya varsa gidelim bizde orda yaşayalım versinler bana kredi ödemeden namussuzluk sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ne kardeşim hangi banka verir bana kredi kırmızı kalem var hepsinde 6 bankada

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.