Vakıfbank 2017 Geleneksel Kurban Bayram Kredisine SMS ile Başvurabilirsiniz

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi, Vakıfbank geleneksel bayram kredisi, düşük faizli kredi – Sevgili okurlarım,sizler ile bir çok bankanın kurban bayramı kredisini bir kaç gün içerisinde paylaşmıştım. İçimden ya şu vakıfbank neden geç kaldı, bayram kredisi paylaşmayacak mı? diye sorup duruyordum. Neyse ki Vakıfbank bugün itibariyle Kurban Bayramına Özel Kredi Kampanyasını gerek müşterilerine, gerekse de müşteri adaylarının beğenisine sundu. Tabi bende hızlıca bir değerlendirme de bulundum. Elde ettiğim verileri de sizler ile paylaşmak istiyorum.

VAKIFBANK KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Şaka değil  ama vakıfban üst limiti 90 bin lira olan bir kredi kampanyası hazırlamış. En az limiti ise 1.000 TL dir. Anlayacağınız hem bayram masraflarınızı bu kampanya ile karşılayabilirsiniz, hemde diğer ihtiyaçlarınızı rahat rahat karşılayabilirsiniz. Bankaya gelir belgesinin sunulması gerekiyor. Gelir belgem yok diyorsanız yararlanamazsınız. Ayrıca kredi sicili bozuk olan ve kredi notu çok riskli olanlar da krediden yararlanamazlar. En baştan bu önemli konuları belirtmek istedim. Zira bazen gelen yorumlarda başvurdum ama çıkmadı deniliyor. Mühim olan başvuru şartlarını yerine getirmek.

MERAK EDİLENLER

Vakıfbank İhtiyaç kredisinin vade sayıları en az 3 ve en çok 48 ay olabiliyor. Bunu siz kendiniz tercih ediyorsunuz. Hayat sigortası mutlaka yaptırılıyor. Bankaların hepsi artık hayat sigortasını kesinlikle yaptırıyor. Tabi hayat sigortası hesaplamasında kredi faizi, yaş, kredi vadesi, kredi limiti ve cinsiyetiniz belirleyici oluyor. Kredi tahsis ücretinin zorunluluğu bulunmuyor. Lakin kredi tahsis ücreti faiz oranlarına endekslenmiş. Ha birde krediyi aldığınız gün bir tane de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Faturalarınız olabilir.

KREDİ İÇİN FAİZ ORANLARI

İstediğiniz kredi limiti 1.000 TL ile 90.000 TL aralığında ise ve kredi tahsis ücreti ödemeyeceğim diyorsanız, vakıfbank’ta faiz olarak %1,25 oranını sizlere sunacaktır. İstediğiniz kredi limiti 1.000 TL ile 20.000 TL aralığında ise ve kredi tahsis ücreti ödeyeceğim diyorsanız, vakıfbank’ta faiz olarak %1,20 oranını sizlere sunacaktır. İstediğiniz kredi limiti 20.001 TL ile 90.000 TL aralığında ise ve kredi tahsis ücreti ödeyeceğim diyorsanız, vakıfbank’ta faiz olarak %1,16 oranını sizlere sunacaktır.

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Kimisi kredi başvurusu için bankaya gitmek istemiyor. Çünkü epey sırada bekliyorsunuz ve teferruatı oluyor. Bunun yerine SMS ile başvuru olayı daha da rahat oluyor. SMS ile başvuru yapıyorsunuz. Ardından kısa bir zaman bekliyorsunuz. Banka sizi değerlendirmeye alıyor. Bir kaç dakika içerisinde ise cevap geliyor. Ön onay aldıysanız gelir belgenizi, kimliğinizi ve adresinizi gösteren bir belgeyi alarak banka şubesine uğramanız gerekiyor. Bu sayede hızlıca kredinizi alabiliyorsunuz.

SMS ile başvuru yapmak isteyenler ise mesaj içeriğine KREDI, Kimlik Numarası ve Aylık Geliri yazmanız gerekiyor. (KREDI 66666611111 2500 ) Mesaj içeriğinizi kendinize göre oluşturduysanız, şimdide bunu 5724’e yollamanız gerekiyor.

KREDİ HESAPLAMALARI
  • İSTEDİĞİNİZ KREDİ: 20.000 TL
  • KREDİ VADESİ: 48 AY
  • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: ÖDEYECEĞİM
  • VERİLEN FAİZ ORANI: %1,20
  • AYLIK ÖDENECEK OLAN TAKSİT: 580,01 TL OLACAKTIR.
  • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 100 TL

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.