Yapı Kredi Günde 10 TL’ye 10 Bin Lira Kurban Bayramı Özel Kredisi

2017 Yapı kredi bankası kurban bayramı ihtiyaç kredisi, yapı kredi bireysel ihtiyaç kredisi, Hesaplı bayram kredisi, En uygun kredi hesaplaması – Arkadaşlar bir çok bankanın kurban bayramına özel kredi kampanyalarını sizler ile paylaştık. Belki gelecek hafta içerisinde bir iki banka da bayram kredi haberini sizlere duyuracak. Bundan sonra kampanyalar arasından en hesaplı olanını seçecek ve işimize gücümüze bakacağız. Peki bu yazıda neye değineceğiz? Ben yazımın bundan sonraki bölümünü yapı krediye ayırmak istiyorum. Kurban bayramına özel kredi kampanyası hazırlamışlar.

2017 YAPI KREDİ BANKASI KURBAN BAYRAMI KAMPANYASI

Yapı kredi gerek bayram masraflarınızı gerekse de diğer ihtiyaçlarınızı rahat karşılamanız adına özel bir kredi kampanyası yapmış. Maddi ihtiyacınızı bizim ile karşılayın diyor. Bu kampanya ile sizlere 48 aya kadar vade imkanı da sunuluyor. Burada ben gelirime ve ödeme kapasiteme göre belki 12 ayı tercih ederim. Ama dar gelirli veya aylık ödeme de sıkıntı duyacağını düşünenler 36 ay veya 48 vadeyi tercih etmeleri gerekiyor. Hiç olmazsa taksit tutarları küçülüyor ve daha rahat bir ödeme imkanı sunuluyor sizlere.

SON BAŞVURU TARİHİNE DİKKAT EDİN

Yapı kredi bankası bu kampanya için son başvuru tarihi  de koymuş. Buna göre en son başvuru yapabileceğiniz tarih 31 ağustos 2017 dir. Bayram arefesine kadar vaktiniz var. Faiz oranından da söz edelim. Yapı kredi bankası günde 10 liraya 10 bin lira kredi almanıza imkan tanıyor. Faiz oranı olarak da %1,33’ü benimsemiş. Kredi tahsis ücretinin ödenmesi gerekiyor. Banka hayat sigortasını da otomatik olarak başlatıyor. Başvuruda nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belirten bir belgenin sunulması da gerekiyor.

YAPI KREDİ MÜŞTERİLERİ HAFTA SONU DAHİ OLSA KREDİ ÇEKEBİLİR

Yapı kredi bankası müşterileri ne kredi başvurusunda nede kredi alımı sırasında bankaya gitmelerine gerek yoktur. İnternet şubeyi kullanarak kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onay geldikten sonra internet şubeye tekrar giriş yapıp bu defa siz onay verirsiniz. Böylece onaylanan krediniz hesabınıza yatar. 5- 10 dakikalık bir işlem. Hafta sonu dahi olsa başvuru yapabilirsiniz. Müşteriler yapı kredi ATM’lerinden ve Telefon bankacılığından da başvuru yapabilirler.

MÜŞTERİ DEĞİLİM NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Müşteri değilseniz de bu kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Banka şubesine gerekli belgeler ile giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ama ben başvuru için bankaya gidip uğraşmak istemiyorum diyorsanız da SMS yolunu da deneyip, düşünebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız mesaj metnine öncelikle; Bireysel yazıp bir boşluk bırakırsınız. Ardından Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aylık Gelirinizi yazarsınız. Örneğin; Bireysel 55555588888 2000 gibi. Sizlerde mesajınızı yazdıysanız 4411’e bunu gönderebilirsiniz.

MALİYET TABLOSU

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi 10.000 TL ihtiyaç kredisi alacağınızı düşünelim. Kredi vadesini 48 ay olarak belirleyelim. Bankada zaten bu şartlarda %1,33 faiz oranını verecektir. Kredi tahsis ücreti olarak cebinizden 50 TL çıkacaktır. Hayat sigortanız sonra hesaplanacaktır. Zira yaş ve cinsiyet faktörü dikkate alınacaktır. Aylık ödeyeceğiniz taksit ise 299,80 TL dir. Olayı günlük düşündüğümüzde 9,99 TL’ye denk geliyor. Dolayısıyla da günde 10 liraya 10 bin lira kredi alabilirsiniz deniyor. Toplam geri ödeme tutarınızın da 14.390,40 TL olacaktır. Sigorta hariç Yıllık efektif faiz oranınız da %21,2814 olacaktır.

“Yapı Kredi Günde 10 TL’ye 10 Bin Lira Kurban Bayramı Özel Kredisi” üzerine 2 yorum

    • Merhabalar ilyas bey, yazımızın içeriğinde nasıl başvuru yapmanız gerektiğini belirtmiştik. Biz kredi vermiyoruz. Yapı kredi bankası ile bir iş birliğimiz yok. Sadece piyasada ki kredi kampanyalarından sizleri haberdar ediyoruz.

      Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.