Vakıfbank’dan Memurlar için Faiz Oranı Sadece %1,11 Kısa Bir Sürelğine

Vakıfbank kamuya özel kuruluş yıl dönümü kredisi, düşük faiz ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi- Yine mükemmel ve yine avantajlı bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. Bu kampanyanı hızlı ve süratli bir şekilde sizlere sunmak istiyoruz. Zira insanların ayaklarına bazı fırsatlar gelir ya, işte bu da fırsatları olan bir kredi kampanyası. Acilkrediler.com olarak da ilk olarak bizden duyun istedik. Malum kredi herkese lazım. Memurlara daha da fazla lazım.

VAKIFBANK MEMURLARA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Memurlar tüccarlar gibi bir anda bir ev parası kazanamazlar. Doğal olarak da ihtiyaçlarında krediye başvururlar. Bu sayede de mal mülk sahibi olurlar. Bankalar da bunu çok iyi bildiklerinden kredi kampanyaları düzenlerler. Vakıfbank’da bu günlerde kuruluş yıl dönümünü kutluyor ve en büyük müşteri kesimi olan memurlara çok özel bir kredi kampanyası ile sesleniyor. Bizlerde sizleri daha fazla bekletmeden bu özel yazının detaylarına değineceğiz.

KAMU ÇALIŞANLARI İÇİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KREDİ

Hemen bu krediye kamuda çalışan tüm memurların ve kadrolu işçilerin başvuru yapabileceklerini belirtelim. Vakıfbank’ın sizlere özel fırsatlar sunduğunu söylemiştik. Peki bu fırsatlar neler? Şimdi bunları hızlıca açıklayalım. Evvela aldığınız krediyi farklı ödeme seçenekleri, geri ödeme imkanı sunuyor. Bu seçenekleri; Değişken taksitli, aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli ve 3 ay ertelemeli olarak sayabilir. Bunun dışında aldığınız krediyi n az 3 ay vadelendirebilirsiniz.

90.000 TL KREDİ LİMİTİ SİZLERİ BEKLİYOR

En yüksek taksit sayısı ise 48 ay dır. Gördüğünüz gibi ödeme seçenekleri olan ve uzun vadeye sahip olan bir kredi. Bu kredinin bir diğer güzel yanı ise 90 bin lira gibi yüksek bir kredi tutarına sahip olmasıdır. 90 bin lira ile neler yapılmaz ki? Dünyalar ayaklarınıza kadar gelir. Bir de güzel olan bir yanı da kredi faizinin düşük olması. Sizler için sunulan en düşük faiz oranı %1,11 dir. Durmadan kredi kampanyaları yapıyoruz ve bu oranı uzun zamanlar dır görmediğimi itiraf etmeliyim.

Sizlerde belirlene şartlarda kredi alırsanız %1,11’e sahip olabilirsiniz. Faiz oranları kredi limiti başta olmak üzere, kredi tahsis ücreti alıp almamanıza göre de değişiyor. Bu konuyu sayısal verileri kullanarak açıklamaya çalışalım. Bu sayede kredi kampanyası daha da kalıcı olacaktır.

KREDİ FAİZ ORANLARI

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında ödemeyi planlıyorsunuz. Alacağınız kredi limiti de 1.000 lirayla 10.000 lira arasında. Kredi tahsis ücreti ödediğiniz takdirde faiz oranı da sizler için %1,16 oluyor. 

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında ödemeyi planlıyorsunuz. Alacağınız kredi limiti de 1.000 lirayla 10.000 lira arasında. Kredi tahsis ücreti ödediğiniz takdirde faiz oranı da sizler için %1,15 oluyor. (Krediyi aldığınız da bir tane de otomatik ödeme talimatı verirseniz bu faiz oranından yararlanabilirsiniz.)

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında ödemeyi planlıyorsunuz. Alacağınız kredi limiti de 10.001 lirayla 90.000 lira arasında. Kredi tahsis ücreti ödediğiniz takdirde faiz oranı da sizler için %1,12 oluyor. 

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında ödemeyi planlıyorsunuz. Alacağınız kredi limiti de 10.001 lirayla 90.000 lira arasında. Kredi tahsis ücreti ödediğiniz takdirde faiz oranı da sizler için %1,11 oluyor. (Krediyi aldığınız da bir tane de otomatik ödeme talimatı verirseniz bu faiz oranından yararlanabilirsiniz.)

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında ödemeyi planlıyorsunuz. Alacağınız kredi limiti de 1.000 lirayla 90.000 lira arasında. Kredi tahsis ücreti ÖDEMEDİĞİNİZ takdirde faiz oranı da sizler için %1,25 oluyor. 

Kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında ödemeyi planlıyorsunuz. Alacağınız kredi limiti de 1.000 lirayla 90.000 lira arasında. Kredi tahsis ücreti ÖDEMEDİĞİNİZ takdirde faiz oranı da sizler için %1,24 oluyor. (Krediyi aldığınız da bir tane de otomatik ödeme talimatı verirseniz bu faiz oranından yararlanabilirsiniz.)

Kredi başvurunuzu vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında vakıfbank web sitesine girerek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için bu linki https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx kullanabilirsiniz. Toplam da 4 adımda başvurunuzu kısacık bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

BU KAMPANYADAN TÜM MEMURLARI HABERDAR ETMELİYİZ. SENDE ARKADAŞLARININ GÖRMESİ İÇİN FACEBOOK HESABIN İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.