1,09 Faiz Oranı ile En Uygun İhtiyaç Kredisi ING Bank’da

1,09’dan başlayan faiz oranı ile krediniz ING’de, ingbank hesaplı ihtiyaç kredisi kampanyası- Sokaktan 10 kişi çevirsek ve sizlere kredi lazım mı diye sorsak, acaba kaç kişi evet derdir? Bu soruyu herkesin kendince cevaplandıracağını biliyorum. Ama ekonomiyi yakından takip edenler; 10 kişinin büyük bir çoğunluğun kredi istiyoruz dediğini duyacaktır. Millet sıkıntı içerisinde. Para yok ama ihtiyaçlar çok. Bundan dolayı da kredi tek çare.

KREDİ İHTİYACINIZA ING’DEN GÜZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

Bu sıralar, internetten tutun da T.V. reklamlarına kadar dönen bir kredi haberi var. O da ING Bank’a ait. Görenlerin de dikkatini cezbeden bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Tabi acilkrediler.com olarak bizlerde bu konuya el attık ve artısıyla eksisiyle inceledik. Elde ettiğimiz verileri de sizler ile paylaşmak istedik. Sizlerde farklı bir bakış açısı ile sunulan bu kredi kampanyasının detaylarını merak ediyorsanız, yazımızın devamını okumanız gerekecek.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Küçük veya büyük tüm ihtiyaçlarınız da başvuru yapabileceğiniz özel bir kredi kampanyası geliştirilmiş. Bu kredide çok özel faiz oranları ve çok özel kredi limiti sunuluyor. Aldığınız krediyi de en az 3 ay taksit yapabilirken, en fazla da 48 ay taksit yapılabiliyor. Faiz oranı %1,09’dan başlıyor. Bu oran da piyasa şartlarına göre çok çok iyi. Alabileceğiniz minimum kredi tutarı 5001 TL dir. Ayrıca yararlanabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 50.000 TL dir.

KREDİ FAİZ ORANLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Sevgili okurlarımız, bu kredi kampanyası ile herkese aynı faiz oranı sunulmuyor. Öncelikle kredi notunuza bakılıyor. Kredi notunuz yüksek ise en avantajlı kredi faizinden faydalanabiliyorsunuz. Dilerseniz bu durumu sayısal verilere dökelim.

  • KREDİ NOTUNUZ 1850 VE ÜSTÜNDEYSE YARARLANABİLECEĞİNİZ FAİZ ORANI %1,09 OLACAKTIR. 
  • KREDİ NOTUNUZ 1800 İLE 1849 ARASINDA OLANLARIN YARARLANABİLECEĞİ FAİZ ORANI %1,19 OLACAKTIR. 
  • KREDİ NOTUNUZ 1750 İLE 1799 ARASINDA OLANLARIN YARARLANABİLECEĞİ FAİZ ORANI %1,29 OLACAKTIR. 
  • KREDİ NOTUNUZ 1700 İLE 1749 ARASINDA OLANLARIN YARARLANABİLECEĞİ FAİZ ORANI %1,39 OLACAKTIR. 
  • KREDİ NOTUNUZ 1600 İLE 1699 ARASINDA OLANLARIN YARARLANABİLECEĞİ FAİZ ORANI %1,49 OLACAKTIR. 

 

%1,09 FAİZ ORANINA GÖRE 10 BİN LİRA HESAPLAMASI

Sizlere 10 bin lira lazım. Kredi başvurusu yaptınız ve banka memuru hemen kredi notunuzu inceledi. Sonra da sevineceğiniz bir haber verdi. Zira puanınız 1850’nin üzerinde. Haliyle de faiz oranı sizler için %1,09 oluyor. Şimdi 10 bin lirayı 48 ay vade ile aldığınızı far edelim. Faiz oranını alıp hesaplama yaptığımız da 48 ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarınızın 281,85 lira gibi bir sayı ortaya çıkmaktadır. 48 Ayın sonun da toplam ödediğiniz kredi tutarı ise 13.528,8 TL dir.

Toplam sigorta tutarının 407,72 olduğunu söyleyelim. Kredi tahsis ücreti de 10 bin lira için 50 TL dir. Bu kredinin Aylık toplam maliyet oranı %1,3311 dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %17,1959 dur.

Alınacak kredinin tahsis ücreti limitin %0,5’i oranındadır. Hayat sigortası da kişiden kişiye değişmektedir. Zira hayat sigortası hesaplanırken kişinin yaşı ve cinsiyeti ile birlikte kredinin limiti ve tutarı ele alınır. Bu açıdan da sigorta yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunu Ing Bank Şubelerinden yapabileceğiniz gibi, ing web sitesinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere kolaylı olması adına başvuru linki; ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu budur.

FİNDEKS KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Gördüğünüz gibi bu kredi kampanyasının can alıcı noktası findeks kredi notudur. Bu açıdan kredi notuna güvenen ve kredi notu yüksek olanlarım mutlaka başvuru yapacakları bir kredi kampanyası. Çünkü kimse bu faiz oranını kaçırmak istemeyecektir. Ben açıkça söyleyeyim, o kadar kredi haberi yapıyorum ama %1,09 mükemmel bir oran. Sizler de kredi notunuzu merak ediyorsunuz ama nasıl öğrenebileceğinizi bilemiyorsunuz. Dilerseniz BURADAN Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

Kredim Akbak”ta ŞOK Kampanya Günlük 10 Liraya 10 Bin Lira Kredi

Ziraat Bankasından Masrafsız 5.000 tl ve 10.000 tl 12-24 ay vadeli Kredi Alabilirsiniz

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.