Wowwo Senetle Araba Veren Galerilerden Araba Almak

2. El araba almak istiyorum Wowwo gibi senetle araba veren galerilere genel bakış : Yazın kendisini iyiden iyiye hissetrirmeye başladığı bu günlerde özellikle genç arkadaşların, araç almak isteyenlerin kanları tersten akıyor. Bunu en iyi bilenlerdenim Zira bende sizin gibi 2. el bir araç almak istiyorum. Özellikle araba alacak param da çok ama çok kısıtlı iken araştırmalarımı derinlemesine genişlettim ve bu bilgileri özellikle araç alanlarla ve galericilerle görüşerek netleştirdim. Arabam olsun ama çok fazla param yok kefilsiz araç almak istiyorum sadece kendi gelirlerimle bana inansınlar ve bende bir araç sahibi olayım. En önemlisi kandırılmayayım diye düşünüyorsanız lütfen bu yazımı takip ediniz.

Kefilsiz SENETSİZ ARABA VEREN GALERİLER : Yaşadığınız herhangi bir şehirde dilediğiniz bir galeriye giderek aslında ikinci el araba alabiliyorsunuz. Burası kesin arkadaşlarım. Sözleşme imzalıyorsunuz ya da söze dayalı ( şu arkası kuvvetli ve hafif külhanbeyi olan galericileri diyorum ) araç verdiklerini ifade eden bir çok galerici ile görüştüm. Bir kere aracın üzerine yüzde elli kadar koyuyorlar. Unutmayın ki kimse, öpemeyeceği deveye heybe atmaz. ” hallederiz abi tamam abi ” şeklinde yaklaşımı olan galericileri gezince, bu işin bana uygun olmadığını, araç aldıktan sonra da kesinlikle sıkıntı yaşayacağımı hatta büyük zararlara uğrayacağımı düşündüğüm için bu yöntemden hemen vazgeçtim.

Wowwo Senetle Araba Veriyor Peki kimler bunlar ? : Araştırmalarımda yeşil holdinge ait olduğunu gördüğüm wowwo.com sitesindeki incelemelerimi tamamladım. Bu firma Türkiye’de 2. el araç satışı yapan dev firmaların başında geliyor Anonim Şirket olarak kurulmuş ve ödeme koşullarında kefilsiz ve banka kredisiz gerçekten de senetle taksitli satış yapıyorlar. Bu olay nasıl işliyor kim veriyor ekspertiz durumları şikayetler vs var mı onu inceledim. Firma İstanbul’da bulunuyor. Çok fazla şikayet yok hatta pek yok diyebilirim. Türkiye’nin herhangi bir yerinde yer alan galeri ile Wowwo firması anlaşıyorlar. Siz sadece arabayı görerek başvuruyorsunuz.

Wowwo 2. El araç nasıl alınıyor : Wowwo firması ile anlaşması bulunan galericiye giderek aracınızı öncelikle beğeniyorsunuz. Daha sonra bu araç bedelinin yüzde 30 luk kısmını belirtiler wowwonun hesabına yatırıyorsunuz ve sizden istenilen kimlik bilgilerini de gönderiyorsunuz.. Yani anında galericilerin bu wowwo firmasına giriş yaptıkları bir kullanıcı adı ve şifreleri mevcut onlar kimlik bilgilerinizle seçtiğiniz aracı giriyorlar ( bu araçlar anlaşması olan galericilerin listeli şekilde wowwoya bilgi göndermesi ile oluyor ) Bu firma aracın devrini yani yüzde otuzluk kısmını yatırdıktan hemen sonra bu galerici aracı yeşil holding wowwo ya satıyor o da bir gün sonra bu aracın devrini size geri veriyor. Maksimum 36 ay vade veriliyor ve 12 ayda bir toplu ödeme de yapabiliyorsunuz. Ödeme planınızı eşit taksitli ya da ara ödemeli yapabiliyorsunuz. Araç işlemlerinin toplam teslimat süresi 1 haftayı buluyor. Aracın girişini yapan galerici için 1.000 tl komisyon bedeli de mevcut arkadaşlarım. Bu komisyon kısmını wowwo’nun aldığı söyleniyor bilginiz olsun.

Güvenli şekilde 2. el araç almak için benim araştırmalarımın vardığı tek kapı wowwo  bilginiz olsun. Memnuniyeti üst sıralarda bir hizmet sunuyorlar. Bende başvurumu yaptım ayıptır söylemesi Seat FR için konuştum 90 bin tl gibi bende yüzde otuzunu verdim ve 3 gün geçti muhtemelen cumaya kadar aracımı alacağım Gelişmeleri sizlere yazacağım. Lütfen önemli  şeyleri atlamayın. Anlaşması olmayan galeriler wowwo dan ikinci el araç satışı yapamazlar paralarınızı kaptırmayın.

Google üzerinden yapacağınız Taksitle Araba araması ile de karşınıza reklamı olan bir çok site çıkacaktır. bu sitelere başvurmadan hemen önce şikayet var gibi sitelerden bu sitelerin kullanıcı yorumlarını mutlaka ama mutlaka okuyarak işlem yapınız ve müracaat ediniz. Taksitle araç alanlar sonuçta küçük taksitler ile araç sahibi oluyorlar ama firmanın güvenilir olması gerekiyor.

 

 

“Wowwo Senetle Araba Veren Galerilerden Araba Almak” üzerine 3 yorum

  1. asla wowwo dan araba almayın personel maaslarını ödemıyorlar ve bankalardan cok faız koyuyorlar arabalar les gıbı sattıkları arabaları galerilerden çekiyorlar ve galerilerinde parasını ödemiyorlar şikayetvar.com da inanılmaz şikayetler var inceleyin bence. Şuan 0 araçlarda devlet hurda desteği veriyor onları değerlendirin derim ben

    Cevapla
  2. Merhaba arkadaşlar Fiat fiorino arıyorum 2015model temiz aile aracı peşinat verebilcem geri kalanı taksit yapabilecek arkadaşlar geri dönüş yaparsa sevinirim.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.