Go to ...

Yeni Emeklilere 450 TL İlk Maaş Hediyesi Yapı Krediden


Yapı bankası hediyesi, yeni emekliler, ilk , maaşı, yeni emeklilere En azından 25 veya 30 yıl kadar çalıştınız. Bu ülkeye hizmet ettiniz. Yağmur çamur demeden sabah saatlerinde işe gitmek için yollara düştünüz. geldi fazla mesaiye bıraktılar. Yeri geldi, çocuklarınızın en özel günlerinde yanlarında olamadınız. Ne kadarda uzun bir süre geçti değil mi? Şimdi sonunda emekli olmaya hak kazandınız. Gelecek ay emekliliğinizi isteyecek ve kendi köşenize çekilip rahat bir emeklilik hayatı sürdürmeye çalışacaksınız.

YENİ EMEKLİLERE GÜZEL BİR BANKA TERCİH ALTERNATİFİ

Emeklilik ile maaşınız da azalma meydana gelecek. Artık Devletimiz her ay size düzenli olarak bir maaş yatıracak. Bankalarda peşinizde koşacak tabi ki de. zira bankalar emekli müşterileri çok sever ve çok fazla önem verir. Her ay standart maaş gelir. Bununla birlikte emekliler birikimlerini de o bankaya taşırlar. Ha bir de bununla birlikte emekli ikramiye işi de var. Dolayısıyla bir emeklinin bile bankaya katkısı çok fazla oluyor. Ben bu yazıda yeni emekli olacaklara, banka tercihinde bulunmaları için bir alternatifte bulunacağım. özel bir hazırlamış. Tabi tercih edip, etmeme olayı tamamen sizlere düşüyor.

YAPI KREDİ BANKASI İLK EMEKLİ MAAŞI KAMPANYASI

Emekli olacağınıza göre, şimdi bir tane banka tercihinde bulunmanız gerekiyor. Yalnız seçeceğiniz bankanın işinize yaraması gerekiyor. Daha doğrusu hem yardımcı olması gerekiyor hemde size özel kampanyalar sunması gerekiyor. Bankası da diyor ki; ilk emekli maaşınızı yada emekli ikramiyenizi Bankası aracılığı ile alın yada hali hazırda var olan emekli maaşınızı yapı krediye taşıyın, hem 450 TL’ye varan nakit hediyeden yararlanın hemde emekli paketinden faydalanın.

YAPI KREDİ EMEKLİLİK PAKETİ AVANTAJLARI

Yapı kredi bankası emeklilik paketi ile öncelikle gerek internet şubeden, gerek cep şubeden, Gerek ATM ve gerekse de telefon bankacılığından yapacağınız havaleler ücretsiz oluyor. Eğer birikimleriniz var ise, size özel avantajlı faiz oranları da sunuluyor. Size özel kredi fırsatının yanı sıra aldığınızda kredi tahsis ücreti de talep edilmiyor. En güzel yanlarından birisi ATM’den günlük çekim üst limitinin 3.000 TL olması. Birde ücretsiz düzenli ödeme talimatından da yararlanabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞI NASIL TAŞINIYOR?

Sizlerde emekli maaşınızı yapı kredi bankasına taşımak istiyorsanız, yalnızca nüfus cüzdanınız ile size en yakın, yapı kredi banka şubesine uğramanız yeterli olacaktır. Burada bir form dolduruluyor ve imzanız alınıyor. Bu sayede maaşınızın taşıma işlemi başlatılmış oluyor. Bunun dışında e-devlet sistemi üzerinden de maaş transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KAMPANYANIN ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 3 yıl yani 36 ay boyunca emekli maaşını yapı krediden alacağına dair taahhüt etmesi gerekiyor. Sizin de aylık emekli maaşınız 1.000 TL’ye kadar ise 300 lira alabiliyorsunuz. Aylık emekli maaşınız 1.000 TL ile 2.000 TL aralığında ise 375 lira alabiliyorsunuz. Aylık emekli maaşınız 2.000 TL’nin üzerinde ise 450 lira alabiliyorsunuz.

Shares

Tags: , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

1 SMS ile Anında Vakıfbank Sonbahar Kredi Başvurusu

Vakıfbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi, Hesaplı ve düşük faizli kredi kampanyası, SMS ile kredi başvurusu – Yine kaliteli ve özel bir kredi kampanyası ile karşınızdayım. Sonbahar geldi çattı. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Esnafından tutun da, ev hanımına kadar herkeste tatlı bir, sonbahara hazırlık çalışması var. Anlayacağınız bir yandan konserve şişeleri hazırlanırken, öte yandan mağazaların rafları

İş Bankasından Tam Size Göre Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli 48 Ay Vadeli Bireysel Kredi, Sonbahar İhtiyaç Kredisi – Değerli okurlarım, tekrardan merhabalar. Malumunuz bu sıralar ülkemiz de ekonomi adına hızlı ve çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Tabi bu gelişmeler bir yana dursun, hayat devam ediyor. İşler en yalın haliyle para ile döndürülüyor. Para ile saatin çarkları hareket ettiriliyor.

1 Dakikada onaylı 10.000 Tl İhtiyaç Kredi Kampanyasını Kaçırmayın

1 Dakikada hemen onaylı ihtiyaç kredileri ile ilgili bankaların yaptığı kampanyalardan bu yazımızda sizlere bahsetmek istiyoruz. Özellikle Türkiye’ye girişinden bu yana sürekli olarak yaptığı süper kampanyalar ile adından söz ettiren İNG BANKASI Bu yaza özel kullanabileceğiniz hemen onaylı kredi kampanyasını hayata geçirmiş durumda. Acil Nakiit İhtiyaçlarınız için oturduğunuz yerden hiç bir şekilde bir yere gitmeden

Garanti Bankasından Günde 11 TL öde 10.000 Kredi al %1,49 Faiz oranını kaçırma

Bankalar artık Ramazan bayramından dolayı indirime ve faizde düşüşe gittiler. Bunlardan Birisi de Garanti bankası Günlük 11 tl ödeyerek 10.000 tl kredi imkanı sunuyor. Aslında en düşük faizle kredi sağlayan bankada bu değil yazının sonunda diğer bankaların faiz oranları ve konu linklerini sizlere sunacağım onları da değerlendirebilirsiniz. Seçime sayılı günler kaldı tabiki Bayrama da…. Gidişatın

Günde 20 Tl ye 20.000 Tl Bayram Kredisi İngBank’ta

Türkiye’de bulunan bütün bankalar özellikle Bayram gibi özel zamanlarda kendilerinin belirlediği düşük faizler ile ihtiyacı olanlara kredi sağlamaktadır. Özellikle seçime odaklanılan bu günlerde Hükümet tarafından bankalara yapılan baskılar ile, kötü gidişatı belli etmemek üzere faizler düşük şekilde tutuluyor. Bildiğiniz gibi Doların 5 tl seviyesine tırmanmasından sonra Merkez bankası faiz baz puanlarında artışa giderek doları firenledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

Shares