Ziraat Bankasından Masrafsız 5.000 tl ve 10.000 tl 12-24 ay vadeli Kredi Alabilirsiniz

Ziraat bankası masrafsız tüketici kredisi, düşük faizli ziraat bankası 5 bin lira ve 10.000 Lira Kredi- Masrafsız ve kolay kredi isteyen herkesin buraya toparlanmasını istiyorum. Zira çok özel bir kredi haberi ile sizlere sesleneceğiz. Bugün Cuma, erkenden işlerimi bitirdim. Öğleden sonra da, sizler için bankaların kredi haberlerini incelerken, patronumun sizler için, güzel bir kredi haberi beğendiğini öğrendim. Skype ile de hemen ulaşıverdi. Hemen ziraat bankasını incelemeye koyuldum. Patronun hakkı varmış, hakikatten de mükemmel ve değerlendirmeye değer bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Tabi bizim yayın politikamız gereği de en uygun krediyi almanız bizler için hayati öneme sahip. Kimisi faizli kredi istiyor, kimisi kar oranlı kimsi de masraf ödemek istemiyor. Ama herkesin ortak bir yanı var. O da acilkrediler.com. Şimdi ise kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen okurlarımız için bir alternatif sunuyoruz.

ZİRAAT BANKASI MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ

Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen herkesin bu krediyi değerlendireceğini düşünüyorum. Ayrıca başvurusu oldukça basit ve kolay. 48 ay vade imkanı sunuluyor. Kredi limitiniz maaşınıza göre belirleniyor. Üstelik banaya gidip kredinizi aynı gün alıp çıkabiliyorsunuz. Hemde kuruşu kuruşuna. Ne istihbarat ücreti sizlerden isteniyor. Ne komisyon nede tahsis ücreti. Sunulan faiz oranı da %1,26. Bu oran piyasada ek ücret alan faiz oranlarına göre makul bir seviye.

Tabi faiz oranı yazdığımız gün itibariyle sizlere sunulmuştur. Kredi lazım olduğunda cebinize 3 adet belge koyuyorsunuz ve bankanın yolunu tutuyorsunuz. Bu belgelerde çok basit. Çalışanlar muhasebecilerinden maaş bordrolarını, serbest meslektekiler vergi levhalarını, adres teyit edici bir belge ve elbetteki nüfus cüzdanınızı alıyorsunuz. Diyelim ki 10 bin lira mı istediniz. 10 bin liranın hepsini alabiliyorsunuz. Haydi şimdi bir de hesaplama yapalım.

MASRAFSIZ 10.000 TL KREDİ İÇİN HESAPLAMA ÖRNEĞİ

Sıcacık 10 bin lira kim istemez ki? Abi 1 bin lira herkese lazım. Kimisi 2. el araba alır, kimisi ev eşyalarını yeniler, kimisi tatile çıkar, kimisi de ufaktan bir tekne alır. 10 bin lirayı 12 ay vade ile aldığınızı düşünelim. Sizlere sunulan faiz oranı da %1,26 dır. Şimdi ben bu verilere göre hesaplama yaptığımda aylık ödemeniz gereken kredi tutarının 917,49 TL olduğunu görebiliyorum. Ayrıca toplam geri ödenecek kredi tutarı hesaplandığında ise 11.009,88 TL olduğu ortaya çıkıyor.

Yıllık maliyet oranı ise %19,7316 oluyor. Şimdide 10 bin lirayı %1,26 faiz oranı ile 24 ay vade için inceleyelim. Aylık taksit tutarınız 499,94 TL dir. Toplam da geri ödeme tutarı ise  11.998,56 TL dir.

ZİRAAT BANKASI 5.000 TL MASRAFSIZ TÜKETİCİ KREDİSİ MALİYET ORANLARI

Ohhh. Çıtır çıtır 5 Bin lira. Tam yemelik 🙂 tüm ufak ihtiyaçlar için birebir. Sağlıktan tutun da, borçlarınıza kadar güzel bir limit. Kime sorsan bende istiyorum diyebilecek bir limit. Peki 5.000 TL’yi 12 ay vade ile çektiğimizde geri ödemesi ne olacak? Bu sorunun cevabını da acilkrediler.com olarak sizler için araştırdık ve hesaplama gerçekleştirdik. 5 bin lira aldığınızda %1,26 faiz oranı uygulanacak. Aylık taksidiniz de 458,74 TL olacaktır.

Geri ödenecek toplam tutar ise 5.504,88 TL dir. Yıllık maliyet oranınızı da incelediğimiz de %19,7316 oranı karşımıza çıkıyor. 5 bin lirayı şimdide 24 ay vade için inceleyelim. Taksit tutarınız 249,97 TL ve Toplam geri ödeme tutarı da 5.999,28 TL olacaktır.

Her iki hesaplamada da kesinlikle tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Belirttiğimiz gibi 3 belgeyi de alıp size en yakın ziraat bankasına gidip kredinizi alabilirsiniz. Yalnız kredi sicilinizin iyi olması gerekiyor. Ayrıca kredi notunuzun da iyi seviyelerde olması şart. Çünkü ziraat bankası kredileri değerlendirme hakkına sahiptir. Son karar da onun olacaktır.

 

“Ziraat Bankasından Masrafsız 5.000 tl ve 10.000 tl 12-24 ay vadeli Kredi Alabilirsiniz” üzerine 24 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.