%1,15 Faizli 5.000 TL Limitli Tanışma Kredisi

Burgan Bank tanışma faizi, burganbank 5 bin lira tanışma kredisi, düşük faizli kredi – Sizlerde düşük limitli ama hesaplı kredi arayışı içerisinde misiniz? O halde çok özel bir kredi kampanyası sizlere sunmak istiyoruz. Hiç bir banka kusura bakmasın ama hiç birimiz yüksek faizli kredi almak istemiyoruz. Çünkü 50 lira bile fazla ödenecek olsa bu bizim için ek mesai ve ek iş demek anlamına geliyor. Hiç bir bankada babamızın oğlunun değil. Doğal olarak araştırma yapmak durumunda kalıyoruz.

BURGANBANK TANIŞMA KREDİSİ KAMPANYASI YAPMIŞ

En hesaplı krediyi bulma noktasında sitemiz oldukça fazla rağbet görüyor ve tıklanılıyor. Zira yalan yanlış haberden uzak duruyor ve kesinlikle yayınlamıyoruz. Bunun dışında da sitemizde güncelliğini yitirmiş kredi kampanyası da yok. Bu açıdan 15 dakikanızı ayırarak 5 -10 bankanın kredi kampanyasını inceleyebilir ve en hesaplısını tercih edebilirsiniz. Yazımızın kalan kısmında da çok özel ve yeni bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Burganbank Tanışma kredisi kampanyası yapmış. Sizlerde elbetteki yararlanabilirsiniz. Peki şartlar? o da yazımızın devamında.

BURGANBANK TANIŞMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Burganbank’dan daha önce kredi almadıysanız, o halde sizlerde bu kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Eğitim gideriniz olabilir. Sağlık harcamalarınız yada bahçe bakımınız gibi ufak çaplı ihtiyaçlarınızda mutlaka değerlendirmeniz gereken bir kredi kampanyası. Zira alabileceğiniz kredi tutarı 5 bin lira. Ayrıca faiz oranı da düşük. %1,15 faiz oranı fana değil. Bu krediyi 12 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz.Küçük kredi, küçük faiz oranı ve küçük vade. Üçü bir arada anlayacağınız. Hemen bir örnek hesaplama yapalım ki daha iyi anlaşılabilsin.

TANIŞMA FAİZİ KREDİ HESAPLAMASI

Burgan bank’dan daha önce kredi çekmediniz ve şimdide 5 bin lira nakit ihtiyacı oldu. Bu krediyi de 1 yıl içerisinde yani 12 ay vade ile ödemeyi planlıyorsunuz. BurganBank’a başvuru yaptığınızda sizlere hemen tanışma faizi fırsatı uygulanıyor ve %1,15 faiz oranından yararlanıyorsunuz. Buna göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 454,98 TL yapıyor. Geri ödemeniz gereken toplam kredi tutarına baktığımızda ise 5.459,76 TL karşımıza çıkıyor. Yıllık maliyet oranının ise %19,0584 olduğunun altını çizelim.

Bu krediye daha önce burganbak’dan kredi almamış kişiler başvuru yapabiliyor. Bunun tekrardan hatırlatarak yazımıza devam edelim. Kredi başvurusu için size en yakın burganbank şubesine uğramanız yeterli olacaktır. Bunun dışında online başvuru imkanınız da bulunmaktadır. Hani işini gücünü bırakmak istemeyenler olabilir. Bu açıdan başvurunuzu internetten yapıp kredi almaya bankaya gidebilirsiniz. İhtiyaç duyacağınız gerekli linki de belirtelim; burgan.com.tr/tr/Pages/kredibasvuru.aspx?site=tanismakredisi

ÇOK ÖNEMLİ KREDİ DEĞERLENDİRMESİ

Peki bu kredi avantajlı mıdır? Sorusu aklınıza takılmış olabilir. Şimdi bunun üzerine biraz konuşalım. Şuan bankaları genel itibari ile incelediğimizde karşımıza çok daha yüksek faiz oranları çıkar hale geldi. 6 ay önce faiz oranı olarak %1,14 oranını sunanlar şuan %1, 24, %1,50 oranlarına çıkmış durumda. Faiz yükselişi bir çok bankada söz konusu. Haliyle burganbank’ın sunduğu oran fena değil. Birde aklıma Halkbank’ın kredimini kampanyası geliyor. Burada da 5 bin lira için 10 aya kadar vade yapabiliyorsunuz.

Sizlere sunulan faiz oranı ise %1,10 oluyor. Bunun gibi 5 bin liralık kredi haberleri sitemizde oldukça fazla. Kampanyaları incelemek için 10 dakikanızı ayırarak kendinize göre en uygun olanını rahatlıkla seçebilirsiniz. Bizlerden şimdilik bu kadar. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.