3 Ay Ertelemeli Krediler Veren Bankalar

3 AY ERTELEMELİ KREDİLER : Herkese merhabalar değerli acilkrediler.com kullanıcıları. Uzunca zamandan beridir sizler için faiz ve krediler ile ilgili bilgileri özgün şekilde araştırarak sunmaktayız. Bugün sizlere 3 ay kredi sağlayan bankalar hakkında bilgiler vermek istiyorum. Özellikle Ertelemeli kredi isteyen kişilerin tercih edecekleri oranları tek tek yazarak sizlere bilgiler sunmak istiyorum. Türkiye’nin durumu ve bir haftadır yükselen dolar, malesef ülkenin gidişatını biraz daha kötüye götürüyor. Herkes gibi ödeme zorlukları ile karşı karşıya kalan bir kişi olarak bu araştırmanın, işinize yarayacağını düşünüyorum. Yani kısa süreli nakit para çözümleriniz için 90 gün bekledikten sonra ilk taksidini ödemek iyi olacaktır diye düşünüyorum.

3 ay ertelemeli Banka Finansbank’ı Sizler için inceliyorum : Faiz oranları bu aralar yüksek arkadaşlarım burada yazacağımız rakkamlar değişebilir banka bu hakkını gizli tutuyor. Onun için konunun üzerinden zaman geçer ise bankanın internet sitesine bakmanıızı tavsiye ediyoruz.

10.000 TL KREDİ 48 AY VADE İLE FİNANSTA : ihtiyaç kredisi hesaplama butonu ile 10. Bin tl çekeceğiniz zaman 48 ay vade ile aylık 299,80 tl ödüyorsunuz. Faiz oranı %1,33 Toplam geri ödeme de 14.390 olarak görünüyor. 20.000 TL 48 AY VADE İLE FİNANSBANKTA : 20.000 tl Tutarında kredi almak istiyorsanız. yine %1,33 Faiz oranı ile aylık 600 tl ödeyerek toplamda 28.781 tl geri ödeyerek bu krediyi yine 48 ay da alabiliyorsunuz. 30.000 TL kredi almak için ise aylık  900 tl ödeyerek yine aynı faiz oranında 4 yılda geri ödemesi 43.171 tl olarak görünüyor. Bu banka, 35 bin tl ye kadar aylık %1,33 faiz oranı ile sizlere 48 aylık geri ödeme planında bu krediyi sağlıyor. Bu kredilerin tamamı 3 ay ertelemeli olarak sizlere sunuluyor. Onun haricinde bankadaki diğer masraflar hakkında internet sitelerinde net olarak bir bilgi yok arkadaşlarım.

3 AY ERTELEMELİ İNG BANK KREDİSİ İÇİN : Bu Banka’nın Hollanda Bankası olduğunu hatırlatıyorum. Bu bankanın da 36 ay vade yaptığını hatırlatalım ama 3 ay sonrasından ödeme yapıyorsunuz. Bu bankayı tercih etmelisiniz zira bunun faiz oranı %0,99 olara karşımıza çıkıyor. Örneğin bu bankadan alacağınız 36 ay vadeli 10.000 tl kredi için aylık olarak 381 tl ödeyeceksiniz ve geri ödemeniz 12.650 olarak görünüyor. Finansbankası ile karşılaştırdığımızda oranların gerçekten düşük olduğunu görebiliyorsunuz.

İNG BANKASI 30.000 TL KREDİ : Bu bankadan yine bu parayı almak istediğinizde aylık olarak 1.143 tl ödüyor ve toplamda geri ödemesini ise 37.950 olarak geri ödüyorsunuz. Bu bankadan 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz İNG Bankası gerçekten Türkiye’de yeni olmasına karşın özellikle faizlerdeki yaptığı indirimle insanlarımıza yardımcı oluyor. Hani bu kadar övdük ama bizim bu banka ya da konularımızda belirttiğimiz herhangi bir banka ile hiç bir alakamız ya da ortaklığımız bulunmamakta.

İNG BANKASI 40.000 TL KREDİ 36 AY VADE İLE : Bu tutarda çekilecek bir kredi için aylık 1.525 tl gibi rakamlar ödeyerek 36 ay vadenin sonunda 50.600 gibi para ödeyeceksiniz. Bu rakkamı ben 50.000 tl olarak yapayım derseniz de aylık toplam ödemeniz 1.905 tl olacak ve toplamda 63.250 gibi bir para ile geri ödemenizi yapmış olacaksınız. Artık karar sizin, Eğer kredi notunuz müsaitse ve düşük faizli kredi arıyor iseniz İNG BANKASI doğru seçim gibi görünüyor. Lütfen bankalardaki faiz oranlarının aylık hatta günlük bazda değişeceğini unutmayınız. Kredi almadan önce lütfen bankalara sorunuz.

İnsanların faydalanması adına sosyal medya platformlarında bu konunun paylaşılmasını rica ediyorum iyi günler dilerim.

 

 

“3 Ay Ertelemeli Krediler Veren Bankalar” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.