En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Hangi Bankadan alınır, En hızlı ve çabuk kredi veren bankalar, online kredi veren bankalar – İş yerinizi yenileyecek ve  ya düğün yapacaksınız. Yada ev eşyalarınızı yenilemek istiyorsunuz. Tabi bunları yapmak için nakit ihtiyacı duyuyorsunuz. Haliyle de krediye yönelmek durumundasınız. Yalnız zamanımızda artık bankalardan kredi almak öyle pekte kolay değil. Yok şunu getir, yok bu belgeni getir, yok kreedi notun düşük vs. vs. bir sürü teferruatla uğraşıyor ve ilgileniyoruz.

KREDİYE ULAŞMANIN KOLAY YOLU

Peki bu kredilere ulaşabileceğimiz kolay bir yol yok mudur? Yada hangi yolları izlemeliyiz? Hangi bankaya ilk müracaat etmekte fayda var? İşte tüm bu soruları cevaplandırmak adına yine bu yazıyı kaleme aldık. İstifade edeceğiniz güzel bir yazı oluşturmuş olduk. Ayrıca yorucu bir yazı da oldu. Zira bir çok bankaya yer verdik. Bunun dışında bankaların faiz oranlarını ve örnek kredi hesaplamalarını da sizler için bir araya getirdik. Bu sayede kolay krediyi en hesaplı şekilde alabileceksiniz.

KREDİ NOTUNA TAKILANLARA AKTİFBANK N KOLAY KREDİ

İlk banka olarak Aktifbank’ı tercih ettik. Zira aktifbank kredi verdiği zaman kredi notuna pek fazla takılmıyor. Bu da bir çok kimsenin tercih sebebini oluşturuyor. Zira her 5 kişiden ikisinin kredi notu da maalesef ki düşük oluyor. Diğer bankalar da bu sebepten dolayı kredi vermiyor. Yalnız aktif bank bunu yaparken de yükse faiz uyguluyor. Hani burada her şeyi açık bir şekilde size iletmemiz gerekiyor. Zira faiz oranı %2,39 olarak sunuluyor. Vade sayısını 3 ile 48 ay arasında yapabiliyorsunuz. Minimum 3 bin lira ve maksimum da 30 bin lira kredi alabiliyorsunuz. Başvurunuzu da direkt olarak aktifbank’ın internet sitesinden rahatça yapabilirsiniz.

AKTİFBANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. Bu durumda aylık taksit tutarınız 386,19 TL yapıyor. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 18.537,12 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL tutuyor.

KENDİ BANKANIZDAN ONLİNE KREDİ ANINDA ALABİLİRSİNİZ

Demin kredi notuna takılanlar için bir banka size sunmuştuk. Yalnız kreid notu ile ilgili hiç bir sorununuz yok ve acil paraya ihtiyacınız var. İşte bu durumda ne yapmanız gerektiğini de belirtelim. İlk olarak kendi bankanızı tercih etmeniz gerekiyor. En azından ortalama 30 bin liraya kadar kredilerde bu yöntemi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise internet şubeye şifrenizi kullanarka giriş yapmanız. Oradand a krediler bölümüne girip ihtiyaç duyduğunuz tutarı yazmanız. Zaten onay 5 – 10 dakika içerisinde geliyor.

En geç yarım saat için dede kredinize kavuşabiliyorsunuz.Bu durum bankalarında işine geliyor. Bnka yoğunluğu azalıyor ve hızlıca memnun olduğu müşterisine krediyi veriyor. Aslında bu durum biz müşterilerinde işine geliyor. Zira bankaya git saatlerce sıra bekle, mğüşteri temsilcisi ile görüş, onay bekle, belge hazırla vs. vs. bunların hepsini ortadan kaldırabiliuyorsunuz.

FİBABANKA 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. Faiz olarka da bankanız size %1,33 oranını sunuyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 299,80 TL yapıyor. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 14.390,40 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL tutuyor. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.

GARANTİ BANKASI 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Garanti de müşterilerine online kredi veren bir diğer banka.10.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. Faiz olarka da bankanız size %1,79 oranını sunuyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 335,91 TL yapıyor. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 16.124,03 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL tutuyor. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.

QNB FİNANSBANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

Qnb finansbank kredi notuna göre faiz oranı belirliyor. Bu yüzden bizlerde en yüksek kredi notuna verilecek olan faiz oranına göre hesaplama yaptık. 10.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. Faiz olarka da bankanız size %1,33 oranını sunuyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 299,80 TL yapıyor. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 14.390,40 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL tutuyor. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.

AKBANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. Faiz olarka da bankanız size %1,66 oranını sunuyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 325,49 TL yapıyor. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 15.623,42 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL tutuyor. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

10.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz. Bunu da 24 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz. Faiz olarka da bankanız size %1,61 oranını sunuyor. Bu durumda aylık taksit tutarınız 524,65 TL yapıyor. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 12.591,60 TL yapıyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL tutuyor. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.

 

 

“En Kolay Kredi Veren Bankalar” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.