Garanti Genç Kredi Kartı ( İnceleme )

Garanti Genç Kredi Kartı İncelemesi : Artık Türkiye’de bulunan tüm sistemler sizlerin seceresini otomatik olarak bir yerde tutuyor. Şu anda gençsizin belki kredi kartı benim ne işime yarayacak zaten alamam, ya da öğrenci olabilirsiniz almamış olabilirsiniz ama almanız gerekiyor. Kredi Kartı Neden Önemli : Kredi kartları aldığınızda otomatik olarak sistemde sizin bir kredi puanınız ve kredi verilebilirliliğinizi ortaya koyan kredi notu olayı ortaya çıkıyor. Bu, şimdilerde size lazım olmazsa bile ilerleyen zamanlarda düzenli bir kredi kartı kullanmanın  ne kadar önemli olduğunu emin olun anlayacaksınız. Ben sizler için Garanti Bankası Genç Kredi Kartını incelemek istedim.

Garanti Genç Kart seçtiğim kart yukarıdan sizlere söylemiştim. Bu kartı neden tercih etmeliyim diyenlere de bilgiler vereceğim. Özellikle kart aidatının olmaması ve ekstra sizlerden hiç bir ücret kesilmeyecek olması gayet güzel. Öğrenci olarak bu kartı tercih etmelisiniz. bonus.com.tr sitesi üzerinden genç kart için işlemleri yapabiliyorsunuz. Bu kartı alabilmek için öncelikle 18 yaşınızı geçmiş ya da doldurmuş olmanız gerekiyor. Türkiye’de yer alan Avea Vodafone ya da Turkcell bir hatta sahip olmanız gerekiyor, zira başvuruları sadece bu cep telefonları ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Ben araştırmayayım buradayken bana nereden bu siteye ulaşacağımı söyleyin diyenler için bonus.com.tr/bonus-genc-hemen-basvur adresi yeterli olacaktır. Tarayıcılarınıza yapıştırarak gidebilirsiniz.

GARANTİ GENÇ KREDİ KARTI NASIL KULLANILMALI : Öncelikle ne olursa olsun takibe düşmemek adına harcamalarınızı ve giderlerinizi planlamalısınız. Öğrenci olduğunuza göre ayaklarınızı lütfen yorganına göre uzatınız. Mutlaka sıkıntılı bir durumda iseniz bile asgarisi de olsa mutlaka ama mutlaka yatırınız. Kredi kartı borcu 3 ay ödenmezse ne olur sorularınızın da cevaplarını yazdık BURADAKİ linke tıklayarak başınıza olası gelecek tüm her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.

KREDİ KARTI KREDİ NOTUNU DOĞRUDAN ETKİLER: Hiç bir şekilde bir bankada hesabı olmayan ya da kredi kartı kullanmayan ( ek kart buna dahil değildir ) kişilerin malesef merkezi sistemde oluşturulmuş bir kredi puanı da olmaz. Öğrencisiniz ve çalışmıyorsunuz size kredi kartı vren bankaların sayısı emin olun çok azdır. 300 tl bile limit gelse ya da 100 tl limitli bir genç kart sahibi olsanız bile almamazlık yapmayın mutlaka ama mutlaka bu kartı alın. Tabiki yukarıdan sizlere belirttiğim şekilde en az ödeme tutarlarını mutlaka ama mutlaka ödeyin. Babasının ya da abisinin aile bireylerinin herhangi birisine ait bir kredi kartı kullanıyorsanız bile ( kredi notunuzu asla yükseltmez bunlar ) kendinize ait bir kartı mutlaka edinin. Yukarıdaki adresten ulaşarak bu kartı edinebilirsiniz.

GENÇ KART İPTAL DURUMU: İstediğiniz zamanda bu kredi kartını iptal ettirebilirsiniz. Eğer sigortalı bir işte çalışmaya başladı iseniz başvuru yaparak bu kredi kartının limitlerinin yükseltilmesini isteyebileceğiniz gibi aynı zamanda kartı dilerseniz iptal de ettirebilirsiniz.

“Garanti Genç Kredi Kartı ( İnceleme )” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.