48 Ay Vade İle 10 Bin Bahar Krediniz Garanti Bankasında

Garanti Bankası Bahar Kredisi, Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi, Garanti 48 ay vadeli 10.000 TL Kredi Başvurusu – Bu yılın en özel kredi haberlerini siz değerli okurlarımız ile buluşturmaya devam ediyoruz. Malum bahar aylarına ulaştık. Her yer cıvıl cıvıl. Renkli renkli çiçekler açmaya başladı. Tabi zorlu bir kış ayından sonra baharı görmek güzel lakin bir o kadar da masraflı. Bağ bahçe bir yandan, tamir tadilat öte yandan. İş yerlerinde artık kışlık ürünler kalktı ve yeni ürünler gelmeye başladı. N,şan ve düşün hazırlıkları da hız kesmeden devam ediyor. Kısacası bahar geldi hoş geldi ama masraflı geldi.

BAHAR KREDİ KAMPANYALARI BOY GÖSTERMEYE BAŞLADI

Bahar ayında hepimizin masrafları var. Büyük, küçük tüm bankalarda kredi kampanyalarını bu yönde ayarlamış durumda. Bu bankalardan birisi de Türkiye’nin en büyük bankalarında birisi olan Garanti bankası. Kredi noktasında garanti ciddi manada tercih ediliyor. Şimdilerde ise Bahar Kredisi adı altında güzel bir de kampanya hazırlamışlar. Bu kampanyaya başvuru yapmak çok kolay. Kredinin merak edilen özellikleri de yazımızın devamında sizlerle olacak. Sizlere tavsiyem, sitemizde bulunan diğer banka kredi kampanyalarına da 5 dakika göz atmanız. Bu sayede en hesaplı kredi kampanyasına ulaşabilirsiniz.

 GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI VE DETAYLARI

İşçi, çiftçi, memur veya emekli tüm okurlarımız bu kredi kampanyasından yararlanabilirler. Sizinde düzenli bir geliriniz var ise ve kredi notunuzda da herhangi bir problem yok ise garantiden kredi almanız çok kolay. Bahar kredi kampanyası ile en az 1.000 TL kredi alabiliyorken, en fazla da 100.000 TL’ye kadar krediye anında ulaşabiliyorsunuz. Minimum kredi vadesi yani taksit sayısı 3 aydır. Maksimum kredi vadesi ise 48 aydır. En düşük faiz oranı %1,39 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,89 olarak belirlenmiş. Kredi tutarı arttıkça faiz oranı da o ölçüde azalıyor.

Kredi aldığınız zaman, yaşınıza, cinsiyetinize, kredi tutarınıza ve kredi vade sayınıza göre de hayat sigortası hesaplanıyor. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredi limitinin %0,5’i kadar oluyor. Bu hususları da belirtelim ki, sonrada neden bizimle bu bilgileri paylaşmadınız demeyin lütfen.

BAHAR KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Garanti bankası müşterisi değilseniz size en yakın şubeye kimliğinizi ve gelir belgenizi alarak uğrayabilir ve başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz bu linki; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID55552c2 tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak da online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ MAAŞ MÜŞTERİLERİNE 100.000 TL’YE KADAR KREDİ

Eğer garanti bankası müşterisi iseniz, işiniz daha da kolay. Zira kredi başvurunuzu internet şubeden şifrenizi girerek rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredinize 2 dakikada başvuru yapabiliyorsunuz. Zaten kısacık bir süre içerisinde de size cevap geliyor. Onay almanız durumunda; banka şubesine uğramadan paranıza anında kavuşabiliyorsunuz ve hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Yalnız garanti bankası maaş müşterisi değilseniz internetten en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Daha yüksek kredi limiti talebi için banka şubesine gelir belgeniz ile uğramanız şart. Maaş müşterisi iseniz zaten, aylık gelirinize göre 100.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz.

48 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİ HESAPLAMASI
 • KREDİ TUTAR: 10.000 TL
 • KREDİ İÇİN İSTENEN VADE SAYISI: 48 AY
 • GARANTİNİN BELİRLEDİĞİ FAİZ ORANI: %1,79
 • AYLIK ÖDENMESİ GEREKEN TAKSİT MİKTAR: 335,91 TL
 • GERİ ÖDENMESİ GEREKEN TUTAR: 16.124,03 TL
 • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 52,5 TL
 • ORTALAMA HAYAT SİGORTASI: 125 TL

 

48 AY VADE İLE 75.000 TL KREDİ HESAPLAMASI
 • KREDİ TUTAR: 75.000 TL
 • KREDİ İÇİN İSTENEN VADE SAYISI: 48 AY
 • GARANTİNİN BELİRLEDİĞİ FAİZ ORANI: %1,39
 • AYLIK ÖDENMESİ GEREKEN TAKSİT MİKTAR: 2.282,92 TL
 • GERİ ÖDENMESİ GEREKEN TUTAR: 109.973,74 TL
 • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 375 TL
 • ORTALAMA TOPLAM HAYAT SİGORTASI: 1.143,75 TL

 

 

“48 Ay Vade İle 10 Bin Bahar Krediniz Garanti Bankasında” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.