Emeklilere PTT İhtiyaç Kredisi Hesaplı ve Uygun

Burganbak PTT İhtiyaç Kredisi, Burganbank hesaplı, uzun vadeli, en uygun emekli kredi kampanyası – Saygıdeğer emekli büyüklerimiz, şahane bir yazı ile karşınızdayız. Malum gn geçmiyor ki, bir ihtiyaç söz konusu olmasın. Oğlanı evlendireceksiniz ama maddi sıkıntı çekiyorsunuz. Kıza çeyiz düzeceksiniz ama para yok. Bağ, bahçe veya ev tadilatı yapacaksınız yine paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Yada ufak bir araba alıp seyehate çıkmak istiyorsunuz lakin cepte beş kuruş yok. Anlayacağınız bu dünyada her şey para üzerine kurulmuş.

EMEKLİLERE EN ÖZEL KREDİ HABERLERİ BURADA

Tabi bankalar da kimi müşterilerine kredi verirken, kimilerine de çeşitli nedenlerden dolayı kredi vermiyor. Lakin şunu iyi biliyoruz ki, bankaların en sevdiği müşteriler elbetteki Siz değerli Emekliler oluyorsunuz. Zira devlet garantisinde olan aylık düzenli bir geliriniz. var. Bankalar çeşitli kredi kampanyaları ile sizlere kredi kampanyaları süzenliyorlar. Bizlerde sitemizde bu kampanyalara yer ayırmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda da Burganbank’ın PTT ihtiyaç kredisinden söz edeceğiz. BORÇ TRANFERİ KREDİSİ EMEKLİYE ÖZEL TIKLA

BURGANBANK PTT İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Dilerseniz şimdide bu kampanyanın detaylarına değinelim. Sizlerde maaşınızı PTT’den alıyorsanız o halde bu kampanyadan rahat bir şekilde faydalanabiliirsiniz. Ayrıca PTT çaluışanları da bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bu kampanya ile en az 3 bin lira kredi alabiliyorken, en fazlada 55 Bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Kredi vadesi de çok uzun. Zira 48 aya kadar kredi taksit sayınızı belirleyebiliyorsunuz. Lakin krediye başvuru yaşı en son 81 dir. Yani diyelim ki yaşınız 79 ise, en fazla 2 yıl yani 24 ay vade ile kredi çekebilirsiniz.

KREDİ FAİZ ORANLARININ BELİRLENMESİ
  • Çekmek istediğiniz kredi tutarınız 3.000 TL ile 9.999 TL arasında ise, vade sayınız ne olursa olsun Burganbank’ın sizlere vereceği faiz oranı %1,94 olacaktır.
  • Çekmek istediğiniz kredi tutarınız 10.000 TL ile 19.999 TL arasında ise, vade sayınız ne olursa olsun Burganbank’ın sizlere vereceği faiz oranı %1,68 olacaktır.
  • Çekmek istediğiniz kredi tutarınız 20.000 TL ile 55.000 TL arasında ise, vade sayınız ne olursa olsun Burganbank’ın sizlere vereceği faiz oranı %1,58 olacaktır.

 

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Krediye başvurunun nasıl yapıldığını söylemeden önce dilerseniz ufak bir detayı da açıklayalım. Bu kampanya ile %0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor. Şimdi başvuruya gelelim isterseniz. Kredi başvurusu için; Türkiyenin neresinde olursanız olun, size en yakın PTT şubesine nüfus cüzdanınız ile uğramanız yeterli olacaktır. Başvurularınızı PTT Şubelerinden gerçekleştirebilir ve onay almanız durumunda ise paranızı hemen anında kullanabilirsiniz. EMEKLİLERE 50.000 TL KREDİ TIKLAYINIZ

48 AY VADELİ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

3.000 TL Krediye başvuru yapacağınızı varsayalım ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Burganbank’ta bu isteğinize göre size %1,94 faiz oranı uyguluyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımıda aylık taksit tutarınız 104 TL yapıyor. Banka sizlerden kredi tahsis ücreti olarak 15 TL alıyor.

10.000 TL Krediye başvuru yapacağınızı varsayalım ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Burganbank’ta bu isteğinize göre size %1,68 faiz oranı uyguluyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımıda aylık taksit tutarınız 327 TL yapıyor. Banka sizlerden kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alıyor.

20.000 TL Krediye başvuru yapacağınızı varsayalım ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Burganbank’ta bu isteğinize göre size %1,58 faiz oranı uyguluyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımıda aylık taksit tutarınız 638 TL yapıyor. Banka sizlerden kredi tahsis ücreti olarak 100 TL alıyor.

55.000 TL Krediye başvuru yapacağınızı varsayalım ve bunu da 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Burganbank’ta bu isteğinize göre size %1,58 faiz oranı uyguluyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımıda aylık taksit tutarınız 1.755,00 TL yapıyor. Banka sizlerden kredi tahsis ücreti olarak 275 TL alıyor.

“Emeklilere PTT İhtiyaç Kredisi Hesaplı ve Uygun” üzerine 3 yorum

  1. Ben sekerbank tan kredi kullandim 35.000 kredi borcum kaldi emekli maasim sekerde kredi kullansam borc kapansa 20.000 de benim ihtiyacim var.maasimi borcu kapattiktan sonra ptt ye tasisam olurmu bu konuda bana yardimci olurmusunuz.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.