48 Ay Vade ve Düşük Faiz ile Garanti Bankası Bahar Kredisi

Garanti bankası bahar kredisi, garanti bankası hesaplı ihtiyaç kredisi başvurusu- Hoş geldin bahar… Ağaçlar çiçek açmaya başladı. Her yer rengarenk. Kuşlar güzel bir ahenk ile ötmeye başladı. Artık sobalar kaldırıldı. Heryerde kışın getirdiği yaralar sarılmaya başlanıyor. Kimisi çatısını onarıyor, kimisi iş yerini bahar ayına göre yeniletiyor, kimisi tüm evini boyatacak, kimisi ufak bir tatil planı yapıyor. Anlayacağınız herkesin kendine göre bir gideri var.

KREDİ NOTUNUN ÖNEMİ

Bahar ayı ile birlikte bir çok insan nakit paraya ihtiyaç duyar. Dolayısıyla da bu parayı bulmak için en doğru yer olan bankalara giderler. Bankalarda düzenli gelirini olan, sicili temiz olan ve kredi notu iyi olan vatandaşlara kredi verirler. Bu arada Kredi Notumu Nasıl Sorgularım? diye soracak olursanız BURAYI tıklayabilir ve ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz. Bu sayede eğer kredi notunuz düşük ise önlem alarak yükseltebilirsiniz. Kredi alamamanızdaki en büyük engel Kredi Notu olacaktır.

İLK BAHAR KREDİSİ GARANTİDE

Kredi alınacak orası Allah’ın emri anladık. Şimdi sıra hangi bankadan alacağız sorusunu sormaya geldi. Bankalar adeta bir birleri ile kıyasıya yarışıyorlar. En iyi krediyi ben veriyorum diye. Tabi arada farklı kredi kampanyaları dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin Garanti Bankası Bahar Kredisi diye bir kampanya düzenlenmiş. Bunu elbetteki diğer bankalarda izleyecektir ama ilk yapılması hasebiyle tercih nedeni olacaktır. Bizlerde aşağıda bu kredinin detaylarını açıklayacağız.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Garanti bankası bahar ayında ihtiyaçlarınızın fazla olacağını düşündüğünden geliştirdiği bir kredi kampanyasıdır. Uzun vade ve uygun faiz oranları ile yüksek limitte kredi almanıza imkan tanınır. En düşük kredi taksiti 3 ay iken, en yüksek kredi vadesi 48 aydır. Ayrıca 75 bin liraya kadar da kredi talep edebilirsiniz. Bu limit fena değil. en düşük faiz oranı %1,16 iken, en yüksek faiz oranı da  %1,36’dan başlıyor. Faiz oranlarını kredi tutarı ve vadesi belirliyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Başvurusunun öncelikle kolay olduğunu belirtelim. Eğer garanti bankası müşterisi iseniz garanti cep şubeden yada garanti internet şubeden kısacık bir sürede başvurabilir ve bankaya gitmeden kredinin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Toplamda 5 dakikanızı almaz ve kredinize kavuşursunuz. Yok Garanti müşterisi değilseniz de üzülmeyin. Başvurunuzu bu garanti.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi linki kullanarak online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ ÖDEME TABLOSU

25.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz ve bunu da 48 Ay vade ile alacaksınız. Bu durumda faiz oranı da %1,36 olarak sizlere sunuluyor. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarınız 755,23 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti 125 TL dir. Sigorta ve Vergiler dahil toplam ücret 381,25 TL dir. Yıllık maliyet oranı %21,7999 dur. Toplam Maliyeti ise 36.382,12 TL dir. (Toplam geri ödeme ve Kredi tahsis ücreti toplanarak elde edilmiştir.)

50.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz ve bunu da 48 Ay vade ile alacaksınız. Bu durumda faiz oranı da %1,19 olarak sizlere sunuluyor. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarınız 1.446,27 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti 250 TL dir. Sigorta ve Vergiler dahil toplam ücret 762,50 TL dir. Yıllık maliyet oranı %18,8924 dur. Toplam Maliyeti ise 69.683,71 TL dir. (Toplam geri ödeme ve Kredi tahsis ücreti toplanarak elde edilmiştir.)

75.000 TL‘ye ihtiyaç duyuyorsunuz ve bunu da 48 Ay vade ile alacaksınız. Bu durumda faiz oranı da %1,16 olarak sizlere sunuluyor. Bu faiz oranına göre aylık ödemeniz gereken kredi tutarınız 2.152,66 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti 375 TL dir. Sigorta ve Vergiler dahil toplam ücret 1.143,75 TL dir. Yıllık maliyet oranı %18,3859 dur. Toplam Maliyeti ise 103.721,41 TL dir. (Toplam geri ödeme ve Kredi tahsis ücreti toplanarak elde edilmiştir.)

BAHAR KREDİSİ HESAPLAMALARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

Garanti cep veya garanti internet kullanıcısı müşterileri onaylanan limitler dahilinde kredi alabiliyorlar. Maaşını garantiden almayan müşteriler ise internetten başvuru yaptıklarında en fazla 25 bin lira kredi alabilirler. Kredi tahsis ücretinin alacağınız kredinin limitinin binde 5’i kadar olduğunu da belirtelim. hayat sigortası ortalama bir rakam olarak sunulmuştur. Unutmayın ki hayat sigortası kredi tutarını, vadesine, yaşa ve cinsiyete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sevgili okurlarımız, garanti bankasının bahar kredisinin tüm detaylarını bizlerde sizlere aktarmaya çalıştık. Gördüğünüz gibi başvurusu kolay, faizi uygun ve limiti de yüksek olan bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Şimdi bizler sizleri kararınız ile baş başa bırakıyoruz. Güncel, kaliteli ve özel kredi haberleri için bizi takip etmeye ve tercih etmeye devam ediniz.

PARAYA İHTİYAÇ DUYAN HERKESİN BU YAZIYI GÖRMESİNİ SAĞLAMAMIZ GEREKİYOR. HAYDİ FACEBOOK İLE SENDE PAYLAŞ, SENİN DE EMEĞİN OLSUN…

55.000 TL Denizbank Web’de İhtiyaç Kredi Başvurusu İçin Tıkla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.