Akbank İle Şubeye Gitmeden 20.000 TL İhtiyaç Krediniz Anında Hesabınızda

Akbank Acil İhtiyaç kredisi, Akbank ile Paran Anında Hesabında, Şubeye gitmeden çabuk ve hızlı kredi – Sevgili okurlarımız, gerek genel kredi haberleri ile, gerekse belirli bir kitleye yönelik yaptığımız kredi haberleri ile çok sıkı takip ediliyor ve tıklanma rekorları kırıyoruz. Sizlere kredi lazım. Bizlerde hesaplı ve en doğru seçeneği yapmanızı istiyoruz. Bu açıdan da günlük kredi haberleri ile karşınıza çıkıyoruz. Site, site dolaşma derdiniz de yok. İstediğiniz tüm banka ve kredi haberlerine ulaşabilirsiniz.,

AKBANK İLE ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ

Bugün akbank müşterilerini mutlu etmeye çalışacağız. Bu zamanda kredisiz yapamıyoruz. Kredi bizim için çok çok önem arz ediyor. Düğün, nişan, iş kurma, seyahat planları sağlık ihtiyaçları vs. vs. hepsinde kredi tek çaremiz oluyor. Lakin çoğu zaman kredi aldığımızda ise bankalar adeta bizleri süründürüyor. Yok o baelgeye getir, yok bu belgeyi götür, Saatlerce onay bekleme, sayfalara imza at gibi teferruatlar bizleri canımızdan bezdirir. Bu yazı ile teferruatları ortadan kaldırmak istedik. Zira Akbank müşterilerine çok güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Dilerseniz inceleyelim.

AKBANK İLE ANINDA KREDİ FIRSATI

Akbank müşterilerini yormamak adına anında kredi alabilmelerine olanak tanıyor. Buda bizlerin istediği en özel şey. Şubeye gitmenize, belge sunmanıza, sayfalarca imza atmanıza gerek olmuyor. Bu kampanyanın maksimum tutarı 20.000 TL dir. Kreid limiti normal diye düşünüyorum. Birde webten başvuru yapacağınızdan bende çok fazla yüksek limite karşıyım. Krediniz de 48 aya kadar vade yapabilirsiniz. Ödeme gücünüz ne kadarsa ona göre bir vade sayısını seçebilirsiniz.

Arkadaşlar umarım ki bu kredinin faiz oranını da merak ediyorsunuz. Onu da hemen açıklayalım. Faiz oranı %1,65 olarak belirlenmiş. Faiz oranı yüksek mi peki? Bence yüksek. Ama olaya çabuk kredi olarak bakmanızda fayda var. Ciddi manada bir teferruat ile uğraşmıyorsunuz. Krediye anında ulaşabiliyorsunuz. Bu açıdan da faiz oranı biraz daha yüksek. Kredi limiti ise sizin gelirinize göre belirleniyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Başvurunuzu çok basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Peki nasıl olacak. Öncelikle akbank direkt’e giriş yapıyorsunuz. Sonrasında kredi sicilinizde ve risk raporunuzda herhangi bir problem yoksa hemen onayınızı alıyorsunuz. Onay aldıktan hemen sonrasında ise kredi kullanım tercihlerinizi yapıyorsunuz. Ardından da krediniz anında hemen hesabınıza yatıyor. Başvuru yapacaklara kolaylık olsun diye gerekli olan linki de verelim; webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx?fromSegment=Bireysel

ÖRNEK HESAPLAMALAR

5.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınızı ele alalım. Akbank zaten faiz oranı olarak %1,65 sunduğunu belirtmiştik. Bu verilere göre hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 162,35 TL çıkıyor. Bunun dışında kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortanız da yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Efektif yıllık faiz oranı ise %26,8931 dir.

10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınızı ele alalım. Akbank zaten faiz oranı olarak %1,65 sunduğunu belirtmiştik. Bu verilere göre hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 324,369 TL çıkıyor. Bunun dışında kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortanız da yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Efektif yıllık faiz oranı ise %26,8931 dir.

15.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınızı ele alalım. Akbank zaten faiz oranı olarak %1,65 sunduğunu belirtmiştik. Bu verilere göre hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 487,04 TL çıkıyor. Bunun dışında kredi tahsis ücreti olarak 75 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortanız da yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Efektif yıllık faiz oranı ise %26,8931 dir.

20.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile aldığınızı ele alalım. Akbank zaten faiz oranı olarak %1,65 sunduğunu belirtmiştik. Bu verilere göre hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 649,39 TL çıkıyor. Bunun dışında kredi tahsis ücreti olarak 100 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortanız da yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Efektif yıllık faiz oranı ise %26,8931 dir.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.