İlk Defa Akbank Axess’li Olanlara Kaçırılmayacak 400 TL Chip Para

Axess Kredi Kartı Kampanyası, Akbank Direkt, İlk Defa Axess Kredi Kartı Alanlara 400 TL Ekstra Chip Para – Acilkrediler.com‘un saygıdeğer okurları, yine özel bir kredi kartı kampanyası ile karşınızdayız. Kredi kartları tüm dünya ülkelerinin vatandaşları tarafından kullanılan çok özel harcama araçlarıdır. Özellikle maddi açıdan almaya gücümüzün yetmediği ürünleri taksit yapması özelliği nedeni ile çok fazla kullanılmaktadır. Ülkemi ise Avrupa da en fazla kredi kartı kullanan ikinci ülke konumundadır.

AKBANK AXESS KREDİ KARTI KAMPANYASI

Kredi kartları taksit yapmasının yanın da çok özel kampanya fırsatları da sunuyor. Özellikle de para puanları yani bedava alışverişleri, vatandaşların ilgisini cezbediyor. Kimse kimseye bedavadan para vermiyor. Ama kredi kartları buna olanak tanıyor. Sonuçta alışveriş yapıyoruz. bari bedava alışveriş kazanalım. Akbank’da müşterilerini Axess kredi kartı ile tanıştırmak istiyor. Bu açıdan da 400 liralık cip para kazanma fırsatı sağlıyor. Bu para bir çok kişinin iştahını kabartmıştır. O halde detaylar için yazımızın sıkılmadan sonuna kadar okuyabilirsiniz.

AKBANK İLE İLK DEFA AXESS’Lİ OLANLARA BEDAVA ALIŞVERİŞ FIRSATI

Bu kampanyaya daha önce axess kredi kartı olmayan müşteriler başvuru yapabiliyor. Başvurunuzu da akbank direkt ile gerçekleştirmelisiniz. Akbank direkt’e müşteri numaranız ile veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. 30 Haziran 2017 tarihine kadar axess kredi kartı almanız gerekiyor. Bu sayede de her ay yapacağınız ilk üç alışverişten %10 tutarında chip para kazanırsınız. bir anda toplamda 50 TL kazanıyorsunuz. Sene sonunda ise toplam da ekstradan 400 liraya kadar chip para kazanmış oluyorsunuz.

KAZANILAN CHIP PARALAR 7 GÜN İÇİNDE HARCANMALI

Kazandığınız chip paralarınız iki gün içerisinde kartınıza yükleniyor. Lakin bu puanları harcamak için birazda acele etmeniz gerekiyor. neden mi? Çünkü kartınıza yüklenen chip puanları 7 gün içerisinde tüketmeniz yani harcamanız gerekiyor. Bu açıdan sizleri uyarmakta fayda vardır. Arkadaşlar kampanyaya Free, Wings, Sanal Kart, Ek kart ve Ticari Kartlar dahil değildir. Yalnız free, wings ve ticari kart sahipleri, axess kredi kartı alabilir ve böylece kampanyaya katılımlarını sağlayabilirler. Eğer yeni axess kredi kartı sahibi iseniz ve ek kartınız var ise, ek kart ile yapacağınız alışverişlerden de chip para kazanırsınız. Kampanya dahilindedir.

DİĞER KAMPANYALARDAN DA CHIP PARA KAZANMAYA DEVAM EDERSİNİZ

Bu kampanya yeni axess kredi kartı sahiplerine sunulan ekstra bir fırsattır. Buradan kazanacağınız 400 lira da ekstradır. Dolayısıyla da diğer kampanyalardan chip para kazanmaya devam edersiniz. Ayrıca üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden de chip para toplamaya devam edersiniz. Haliyle de bir yılın sonunda elde edeceğiniz chip paraların haddi hesabı yok. Her ay kazandığınız chip paralar 50 TL dahi olsa, bedavadan evinize bir kilo et girecektir. Yada çocuklarınızın bazı ufak ihtiyaçlarını kolay karşılayabileceksiniz.

KAMPANYAYA NASIL DAHİL OLUNMAKTA?

Kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra muhakkak ki SMS ile katılım sağlamanız gerekiyor. Hani direkt olarak alış veriş yaparsanız para kazanamazsınız. En azından yaptığınız alışverişlerin chip para olarak karşılığı olmaz. Atacağınız SMS’nin ise tutarı 0,65 TL dir. Operatörünüz tahsil ediyor zaten. Peki sms de ne yazılacak. Bu kampanyaya katılım sağlamak isteyenler; Mesaj metni olarak ILK yazmaları gerekiyor. Ardından bu mesajlarını ise 4566’ya yollamaları gerekiyor. Ardından bu mesajınız Akbank’ın sistemine ulaşıyor. Böylece sizlere de kaydınızın alındığına dair mesaj geliyor. Sizlerde alışveriş yaptıkça Ekstradan kazanıyorsunuz.

“İlk Defa Akbank Axess’li Olanlara Kaçırılmayacak 400 TL Chip Para” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.