Halkbank’tan Kaçırılmayacak Fırsat Halk Günü Kredi Kampanyası

Halkbank 79. yıla özel 79 bin lira halk günü kredisi, hem hesaplı hemde düşük faizli ihtiyaç kredisi – Kredi denince akla ilk gelen sitelerden birisi olduk. bunda da doğru ve kaliteli kredi haberlerini anında sizler ile buluşturmak olduğunu iyi biliyoruz. Bu yazımızda da çok özel bir kredi haberini sizlere sunacağız. Hepimiz kredi çekiyoruz ama, bunun vakti çok çok önemli. Bankalar bazı özel günlerde düşük faizli kredi kampanyaları yapıyorlar. Bayramlar, yeni yıllar, öğretmenler günü vb. gibi.

HALKBANK 79. YIL KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KREDİSİ

Bu sıralar bir de bankalar kuruluş yıl dönümü kampanyaları yapmaya başladılar. Bu kampanyaları değerlendirenler, elbetteki karlı ve avantajlı çıkıyorlar. Bir kaç gün öncesinde de Halkbank 79. yıl kuruluş yıl dönümüne özel Halk Günü Kredi Kampanyası ile müşterilerine seslendi. Acilkrediler.com ekibi olarak bizlerde bu kampanyayı sizler adına inceledik ve belirli süzgeçlerden geçirdik. Ardından da elde ettiğimiz verileri sizler ile paylaşmaya karar verdik. Çünkü düşük faizli ve hesaplı kredi almanız bizler için çok daha önemli bir konu.

HALKBANK, HALK GÜNÜ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Gelir belgesi olan her kesimin rahatlıkla başvuru yapabilecekleri çok kaliteli ve güzel bir kredi kampanyası ile halkbank sizlere sesleniyor. Peki bu krediyi kaliteli ve güzel yapan özellikleri neler? Şimdi bu soruyu cevaplandırmaya çalışalım. Öncelikle yüksek kredi limitinden söz edebiliriz. Zira 79. yıla özel olarak sizlere 79 bin lira üst limitli kredi alabilme şansı tanıyor. Bu kredi limitini de belirleyen asıl unsur, sizin bankaya sunmuş olduğunuz aylık geliriniz oluyor. Gördüğünüz gibi yüksek bir limit sizleri bekliyor.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Bunun dışında kredi vadesi de oldukça uzun. 4 Yıl yani 48 aya kadar kredi taksitlerinizi uzatabiliyorsunuz. Kredi çekmeden önce vade sayınızı belirleyebilirsiniz. Tabi dikkatleri çeken en önemli özellik ise kredinin faiz oranıdır. Evet yanlış duymadınız. Çünkü halkbank şuan piyasadaki en düşük faiz oranını sizlere sunuyor. Bu kampanya ile alabileceğiniz en düşük faiz oranı %1,13 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,18 dir. Bence her iki faiz oranı da oldukça düşük. Burada faiz oranını kredi tahsis ücreti ödeme isteğiniz belirliyor.

KREDİ KAMPANYASININ ŞARTLARI

Kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti ödemeniz diye bir zorunluluk yok. Ama kredi tahsis ücreti ödeyenlerin faiz oranları da daha da düşük oluyor. Bunun dışında halkbank belirttiği faiz oranları ile kredi alabilmeniz için iki önemli şart sizlere sunuyor. Bu şartlardan Birincisi en az kredi taksidiniz kadar Kredili Mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor. İkinci şartı ise hayat sigortasıdır. Sizlerde bu kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız hayat sigortası yaptırmalısınız. Haydi şimdi bir iki örnek ile konumuzu daha da detaylandıralım.

HALK GÜNÜ KREDİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

KREDİ TUTARI: 79.000 TL, GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ : 414,75 TL, FAİZ ORANI: %1,13AYLIK TAKSİT TUTARI: 2.250,00 TL, GERİ ÖDENECEK TOPLAM KREDİ TUTARI: 108.000 TL 

KREDİ TUTARI: 79.000 TL, GERİ ÖDEME TAKSİT SAYISI: 48 AY, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ : 0 TL, FAİZ ORANI: %1,18AYLIK TAKSİT TUTARI: 2.279,00 TL, GERİ ÖDENECEK TOPLAM KREDİ TUTARI: 109.392 TL 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Kredisiye başvuru yapmak isteyenler internet şubeden, halkbank şubelerinden yada SMS ile bu isteklerini gerçekleştirebilirler. SMS ile başvuru yapacaklar için hemen yazacakları metni de söyleyelim. Öncelikle büyük harfler ile HALK yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz. Ardından TC Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıp Aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Bir boşluk daha bırakıyorsunuz. Talep ettiğiniz kredi tutarınız yazıyorsunuz. metni hazırladıktan sonra da 3452‘ye yolluyorsunuz. Örneğin; HALK 14712314712 2750 20000

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.