Akbank’dan Kredinizi Şimdi Alın Ödemenizi Taa Yazın Yapın

Kredim Akbank’ta, 3 ay ertelemeli düşük faizli ihtiyaç kredisi- Kredi lazımsa, o zaman en doğru site üzerindesiniz demektir. Çünkü bankaların tüm güncel kredi haberlerine acilkrediler.com ailesi olarak derleyerek sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede de, sizler de tek tek bankaları gezip zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Bir siteden bankaların tüm kampanyalarına ulaşabileceksiniz. Amacımız en doğru krediyi seçebilmenize yardımcı olabilmek.

AKBANK’DAN ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI GELİŞTİRMİŞ

Bu yazımızda da dikkatinizi çekebilecek kadar güzel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Akbank sizler için özel bir kampanya hazırlamış. Tabi özelliklerini duyan ve okuyanların dikkatini çekiyor. Bahar ayı ile birlikte esnafı da paraya ihtiyaç duyuyor, kobisi de, çiftçisi de, emeklisi de, memuru da, özel sektör çalışanı da. Haliyle bu aylarda kredi başvuruları çok fazla oluyor. Akbank da bunu fırsat olarak bildiğinden hemen bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlamış.

KREDİM AKBANK’DA ŞİMDİ AL YAZ AYINDA ÖDE

Düşük faiz mi dersiniz?, Uzun vade mi dersiniz? Kolay başvuru mu dersiniz? Hepsi burada. Öncelikle %1,15 faiz oranı sizleri karşılayacak. Bir ara banka faiz oranları tekrardan yükselişe geçmişti ama bu kredi kampanyasında düşüşünün kanıtı karşımıza çıkıyor. Ayrıca kredi vadesi olarak da 48 ay gibi bir imkan sizlere sunuluyor. Aldığınız krediyi de 3 ay ertelemeli olarak geri ödeyebiliyorsunuz. Başvurularınızı da akbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU

Bunun dışında akbank internet sitesinden, telefon bankacılığından, Akbank direkt mobil ve internet şubesinden kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruda istenilen belgeleri de hemen sayalım. Adres teyidi için bir belge, Nüfus cüzdanınız ve Gelir belgesi sunmanız gerekmektedir. Tabi maaş müşterilerinin belge sunmasını gerektirecek bir durum söz konusu değil. Diğer durumda olanların ise maaş bordrosu ve özel sektör çalışanlarının SGK hizmet dökümü de sunmaları gerekiyor.

FAİZ ORANI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Aldığınız krediyi 3 ay ertelemeli olarak aldığınız da kredinizi toplam 45 ay da ödersiniz. 3 ayın sonunda kredi ödemenizi yaparken ilk baştan erteleme faizini ödersiniz. En düşük faiz oranı %1,15 ve en yüksek faiz oranı da %1,25 dir. 25 bin lira ve üstü rakamlarda %1,25 faiz oranı uygulanıyor. %1,15 faiz oranı ise 50 bin lira ve üstü kredilerde uygulanılıyor. Anlayacağınız kredi faiz oranı, çekeceğiniz kredinin vadesi ve limitine göre değişiyor.

ERTELEMELİ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

25 Bin lira ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli (3 + 45 Ay) Ertelemeli olarak çekmek istiyorsunuz. Tabi faiz oranı da %1,25 olarak ele alınıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 125 TL ödemeniz gerekecek. Şimdi de 3 ayın sonunda ödemeniz gereken tek seferde yapacağınız faiz tutarı 1.150,00 TL dir. Taksit tutarınız da 45 Ay X 767,99 TL olacaktır. Toplamda geri ödemeniz gereken tutar ise 35.834,86 TL olacaktır. Son olarak yıllık maliyet oranının %19,8362 olduğunu belirtelim.

50 Bin lira ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli (3 + 45 Ay) Ertelemeli olarak çekmek istiyorsunuz. Tabi faiz oranı da %1,15 olarak ele alınıyor. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödemeniz gerekecek. Şimdi de 3 ayın sonunda ödemeniz gereken tek seferde yapacağınız faiz tutarı 2.116,00 TL dir. Taksit tutarınız da 45 Ay X 1.499,99 TL olacaktır. Toplamda geri ödemeniz gereken tutar ise 35.834,86 TL olacaktır. Son olarak yıllık maliyet oranının %18,1504 olduğunu belirtelim.

ERTELEMESİZ ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

25.000 TL Krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,25 olarak belirleniyor. Kredi tahsis ücreti olarak 125 TL dir. Aylık taksidiniz de 734,37 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 35.375,24 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %19,8947 dir.

50.000 TL Krediyi 48 ay vade ile aldığınızda faiz oranı %1,15 olarak belirleniyor. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL dir. Aylık taksidiniz de 1.431,40 TL dir. Toplam geri ödeme tutarı ise 68.956,90 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,2012 dir.

 

 

“Akbank’dan Kredinizi Şimdi Alın Ödemenizi Taa Yazın Yapın” üzerine 13 yorum

 1. 1, 25 diyorsunuz daha önce bana da 1, 25 denmişti fakat ihtiyacım oldu 6000 TL çektim 1, 45 ten verdiler

  Cevapla
  • Önder Bey Bankalar yaptıkları kredi kampanyalarında istediği gibi tasarruf yapma hakkına sahiptirler. Piyasa şartlarına göre faiz oranlarında indirime gidebilirler. Yada artırabilirler. Nitekim bu yazımız YAZ AYI’na girmeden Baharda yazılmıştı. Şuan tüm bankalarda faiz artırımı var. Haliyle Akbank’ta faiz oranını, 6.000 TL için %1,45’e çıkarmış durumda. Kredi kampanyaları ile ilgili son bilgiyi banka şubesine sormalısınız. Zira Akbank, bu kampanyadan sonra en az 2 tane daha kampanya yaptı ve bunları yine sitemizde paylaştık. Lütfen daha güncel haberleri inceleyin. İyi günler…

   Cevapla
 2. Yıllardır akbankla çalışıyorum paranız varken sizden iyisi yok akbanktan kredim ve kredi kartı yapılandırmam var kendi arzumla borç kapama kredisi istedim akbanka olan borçlarım için kredi kartımı iptal ettiler maaş müşterisiyim artı paramıda kestiler vermiyorlar vermiyorlar şimdi bende komisyon karşılığı almayı düşünüyorum akbankmı tövbe

  Cevapla
 3. Ne kıredi vermesi boş laflar hepsi yapı kırdi bankası anında verdi cok memnunum yapı kıredi bankasından birde akbankdan kıredi kartı kullanıyom günü gelmeden borcumu ödüyorum ihtiyac kıredisi istedim malesef olumsuz yanıt geldi daga sizi akbankı tanımıyorum

  Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.