Kredi notu düşük olanlara 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi veriliyor

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar Kredi Puanı  800 veya 900 puan aralığında olanlara kredi sağlayan bankalar kurumlar kuruluşlar olayına bir de biz göz atmak istiyoruz. Daha doğrusu sizlere bilgiler sunmak ve kredi sağladığını söyleyen bankaların hangileri olduğunu ve faiz oranlarını bu yazımdan anlatmaya gayret göstereceğim. Eskilerin bir kaç ata sözü ile başlamak istiyorum Atasözü 1- ” Kimse, heybe atamayacağı deve yem vermez” Atasözü 2- ” Menfaatsiz duvara çalma çamuru, vakit gelir emeklerin boş olur “… Yahu ne alaka atasözleri demeyin de yazının devamını bi okuyun isterseniz.

Hiç bir banka ya da kişi kurum kuruluş, sizlere verdiği paranın üstüne bir bardak soğuk su içmez, Yani her türlü sizlerden bu paranın tahsili yollarına gidecektir. Kredi sicili bir sıkıntıdan ya da ödemeden ödemelerden dolayı aksamış ve Bankalar Birliği sistemi tarafından kredi puanı düşürülmüş kişiler kredi almakta zorlanıyorlar. Ya kefil isterler, ya da krediyi size sağlamazlar. Türkiye piyasasında hemen hemen herkesin kredi şeklinde borcu bulunmakta. Yoksa bile kredi kartları borçları bulunmakta. Bu yüzden artık bu ülkede krediyi alabilirliliği olan insanların sayısı bir haylı azaldı. Herkes yediği kırmızı kalemden dolayı KREDİ SİCİL AFFI‘nı bekliyor…. Şimdi bankaların elinde bir tek sizler kaldınız. Aslında sizlerin son durağı diyebiliriz. Daha doğrusu son duraktan bir önceki durak diyebiliriz en azından halen üç haneli rakamlardan oluşan bir kredi puanına sahipsiniz.

BANKALAR KREDİ PUANI DÜŞÜK OLANLARA KREDİ VERİYOR MU ?

Evet veriyorlar. Her banka değil tabiki, Müşteri portföyünü biraz genişletmek isteyen bankalar örneğin 800 900 kredi puanına sahip kişilere kredi sağlıyorlar. Tabiki eşşeklerini sağlam kazığa bağlıyorlar. Kaybedecek birşeyiniz yok arkadaşlarım bu kredi sağlayan Odeabank HSBC Bank gibi diğer bankalara başvuruda mutlaka bulunun. Bu bankalar, diğer kişilerden daha fazla faiz ile sizlere kredi sağlayacaklardır. Burada şu banka bu banka demenin mantığı yok sorarsanız ayrı ayrı başvurursanız durumu anlayacaksınız.

ÇOK FAZLA BAŞVURU İLE KREDİ PUANLARINIZI DÜŞÜRMEYİN ?

Önce sözlü olarak bu bankalara başvuruda bulunun kredi puanım şu alabilirmiyim dediğinizde evet ya da buna yakın bir cevap aldığınızda aşvurunuzu gerçekleştirin. Zira her bankaya başvurayım mantığında olursanız zaten düşük olan puanlarınızın dahada düşmesine sebep olursunuz. Net olun bir banka ile işi bitirin her başvuru, banka tarafından puanlarınızın er sorgulanması, malesef kreti notlarınızı düşürecektir. Bu duruma cep telefonu ya da findeks üzerinden yapılan başvurularda dahil.

HSBC BANKASI KREDİ PUANI DÜŞÜKLERE KREDİ VERİYOR

Bu banka ile ilgili hatırlarsanız geçtiğimiz yıl içinde satılacağı ile ilgili haberler çıkmıştı ve olgunlaşmadan bazı problemlerden dolayı satışı durduruldu. Muhtemelen bu yıl içinde devri yapılacaktır ülkemizde. Bu bakımdan HSBC bankası müşteri odaklı ciddi yaralar aldı ve kazançları otomatik olarak düşmeye başladı. Bundan dolayı bu banka müşteri toparlamaya çalışıyor. Başka bankalardan çıkmayacak krediniz bu bankadan yüksek ihtimal ile çıkacaktır öncelikle irinci tercihiniz bu banka olmalı diye düşünüyorum.

Bu banka üzerinden 10.000 BİN TL ihtiyaç kredisi almak istediğinizde 24 aylık ve 48 aylık olmak üzere sizlerden ortalama aylık % 1,45 oranında faizin yanı sıra, Kredi masrafları hayat sigortası dosya masrafı vs talep ediliyor. Mecburen vereceksiniz zira size belkide tek kredi sağlayan banka bu olacaktır. Lütfen yukarıdan yazdığıız atasözlerini hatırlayın ve nasıl cuk oturuyor görün. Bu arada dileyen kişiler için bir hesaplama tabloları sonucu var buna göre günlük çok cüzi rakamlara kredi almış oluyorsunuz. Biraz mesarefli ama napacaksınız. Denize düşerseniz yılana sarılacaksını.

 

 

 

 

YUKARIDAKİ TABYOLA GÖRE HSBA BANKASI GÜNLÜK ÖDEME ŞEKLİ VE TUTARI ŞU ŞEKİLDEDİR

10,000 BİN TL KREDİ İLE GÜNLÜK 24 VADEDE : 17 TL günlük ile bu krediyi alabilirken

10.000 BİN TL KREDİ İLE 48 AY VAREDE GÜNLÜK : 10.50 Günlük ödeme ile bu krediyi alabiliyorsunuz. Rakamları biraz ortalamasını alarak düzenledim bilginiz olsun. Bu haberi yayınladığımız tarihten sonra faizler düşebilir veya yükselebilir bunun için ilgili banka ile görüşmeniz gerekiyor. Sadece bu banka değil diğer bankaların resmi internet isteleri üzerinden de bu oranları kontrol edebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Konuyu yazdıktan sonra yine güncelliyorum arkadaşlarım. AKTİFBANK’ta kredi notunu dert etmeyin sloganı ile düşük kredi notu olanlara kredi sağladığını ifade ediyor kendi internet sitelerinde reklamlarda vs. Lütfen bu bankayı da alternatif kredi çekeceğiniz bankaların yine en üst sırasına koyarak göz ardı etmeyin mutlaka müraccat edin.

Sonuç olarak sizlerin çıkış noktası belkide bu bankalar olabilir. Dediklerimizi lütfen unutmayın. Kredi araştırmaları yaparken bu konu üzerinden sizlere yazdıklarımıza uyun. Bol paralı ve huzurlu günler diliyoruz.

ACİLKREDİLER

“Kredi notu düşük olanlara 800 900 seviyesindekilere HSBC ve diğer bankalardan kredi veriliyor” üzerine 51 yorum

  1. 5000 tl ihtiyacim var mayista tazminatli cikisim verilicek askerlik icin o zaman toplu kapaticam kredi cekemiyorum nasil istir bu ya bir bankayla olan anlasmazlik yuzunden

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.