Borç Birleştirme Transfer Kredisi İncelememiz

Qnb Finansbank Borç Transfer Kredisi, Kart Borcu Kapatma kredisi, Borç Toplama, Borç Taksit – Sizlerde kredi kartı borcu içinde kıvranıp duruyor musunuz? Yada kredi borçlarınız artık nefes almanıza müsaade etmiyor mu? O halde son derece doğru bir yazı üzerindesiniz. Maalesef ki; ülkemizdeki vatandaşların çoğunun kaderi borçlar içinde kıvranmak. Tabi bunun oluşmasında kişilerin yanlış para kullanımı veya ekonomilerini yanlış bir temele oturtmaları nedenler arasında yer alıyor.

KREDİ KARTI KULLANIMIN ASIL AMACI NEDİR?

Normal şartlar altında kredi kartlarının asıl kullanım amacı; satın almakta zorlandığımız zaruri ihtiyaç arz eden ürünleri bize taksit yapma özelliği ile sunmasıdır. Yani 3 Bin liralık bir buz dolabını 12 ay taksit ile rahat bir şekilde temin etmemize olanak tanıyor. Bu kullanım tüm dünyada aynıdır. Gel gör ki biz de bu durum, aklınıza gelebilecek her şeyi alabilirsin diye algılanıyor. Yazımızın devamında çeşitli bankalardaki kart borcunuzu nasıl birleştirip taksitlendirebileceğinizi anlatacağız. Lakin bundan sonrası için problem yaşamamanız için ufak bir uyarıda bulunmak istedim.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Bazen istedikleriniz rayında gitmeyebilir. Örneğin işleriniz bin anda kötüleşebilir ve banka borçlarını ödemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Tabi bu durumda bizlerin tavsiye ettiği şey borç transfer kredisini kullanmanız. Yalnız bu kredilere başvuru yapmak isteyenlerin 2 ay borçlarını aksatmamış olmaları gerekir. Bu açıdan eğer sizlerin de şuan ödemekte zorluk çektiğiniz ve böyle giderse 2 ay sonra ödeyemem bu borçları dediğiniz kredi veya kartlarınız var ise o halde daha fazla düşünmeyin ve kendinizi zorlamayın.

QNB FİNANASBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Qnb Finansbank diğer bankalardaki kart veya kredi kartı borcunuz var ise bunları kendi bünyesinde çok rahat bir şekilde birleştirebiliyor. Yani sizin 3 bankada kredi kartınız var ise bu borçların hepsini qnb finansbank’ta toplayabilir ve 48 aya kadar da vade yapabilirsiniz. Taksit sayınızı siz belirliyorsunuz ve 4 yıla kadar tercihte bulunabiliyorsunuz. Borç transferinizi gerçekleştirdikten sonra artık borçlu olduğunuz diğer bankalar ile ilişkiniz kalmıyor. Zira sizin adınıza bu borcu qnb finansban ödüyor. Sizde taksitlendirdiğiniz krediyi yeni bankanıza ödüyorsunuz.

KAMPANYA ÖZELLİKLERİ

Bu kampanyaya ihtiyaç kredisi borçlarınızı, taşıt kredisi borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Yalnız konut kredisi borcunuzu taşıyamıyorsunuz. Ayrıca qnb finansbank’a ait olan borçlarınızı da transfer edemiyorsunuz. Diğer bankalardaki kredi borcunuzun tamamını transfer edebiliyorsunuz.Kredi kartlarında ise; borcunuzun istediğiniz bölümü kadar transfer gerçekleştirebiliyorsunuz. Qnb Fİnanasbank faiz oranlarını belirlerken kredi notunuza bakıyor.

Eğer kredi skorunuz yüksekse size de düşük faiz uygulanıyor. Kredi skorunuz düştükçe de faiz oranınız yükseliyor. En düşük faiz oranı %1,29 olarak sunuluyor. Bununla beraber en yüksek faiz oranı ise %1,86 olarak sunuluyor. Kredi tahsis ücreti %0.05 oranı kadar alınıyor. Bunu da belirtelim. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor.

BORÇ TRANSFER KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Aslında başvuru yapmak için bir kaç yolunuz bulunuyor. Örneğin T.C. Kimlik numaranızı 5030’u tuşlayarak kısa bir sms atabilirsiniz. Ön onay aldıktan sonrada banka şubesine uğrayabilirsiniz. Tabi bankaya giderken kimliğinizi, adresinizi gösteren bir belgeyi ve gelir belgenizi de yanınıza almayı unutmayın. Bunun dışında şu linki; kredi.qnbfinansbank.com kullanarak da online bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.

10.000 TL BORÇ TRANSFER KREDİSİ HESAPLAMA

10.000 TL Borcunuz var ve bu tutarı 48 ay vade ile geri ödeyeceksiniz. Banka ise Kredi notunuza bakıyor ve faiz oranınızı %1,32 olarak belirliyor olsun. Kredi tahsis ücreti olarak ödeyeceğiniz tutar 52,5 TL kadardır. Ayrıca 47 yaşında bir erkek müşteri için ortalama sigorta tutarı ise 337,98 TL dir. Aylık taksidiniz 299 TL dir.

Gördüğünüz gibi her ay dünya kadar borç ödeyeceğinize bunu tek bankada birleştirerek, rahat taksitlerle ödeme imkanınız bulunuyor. Bizden söylemesi. Karar vermesi elbetteki size ait. En özel ve kaliteli kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin…

 

“Borç Birleştirme Transfer Kredisi İncelememiz” üzerine bir yorum

  1. ulan bütün bankalara söylüyorum bırakın bu sahtekarlığı kimseye kredi vermiyorsunuz. insanlara umut vermeyin artık ben çok düzenli çalıştığım halde vermiyorsunuz

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.