Kredi Notu Düşük Olanlara Masrafsız 10 Bin TL Anında Kredi Başvurusu Yapın

Aktifbank Anında Kredi, İnternetten Anında Kredi, Düşük Kredi Puanına 10.000 TL kredi, Kolay ve Hızlı İhtiyaç Kredisi, Masrafsız Kredi – Tekrardan merhabalar değerli okurlarımız. Piyasanın nabzını çok iyi ölçüp takip ettiğimizden herkese göre en makul kredi haberlerini de anında sizlerle paylaşıyoruz. Hayatımız adeta bankalara yani kredilere bağlı olmuş. Kredi ile ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Özellikle de ufak ihtiyaçlarımızın haddi hesabı yok. Beyaz eşyadan tutunda, ev tadilatına kadar.

KREDİ ÇEKERKEN DÜŞÜK NOT EN BÜYÜK PROBLEM

Kredi herkese lazım, ama gel gör ki bankalarda her başvuru yapana para vermiyor. Bankaların kredi başvurularını reddetme sebeplerinin başında ise düşük kredi notu problemi geliyor. Haliyle de vatandaş kredi alamıyor. Bizlerde bu yazı ile sizlere bir yol göstermek istiyoruz. Aktifbank şu sıralar düşük kredi notu sahiplerine, kredi veriyor. Hemde bunu yaparken çok özel koşullarda sizlere sunuyor. Tabi kampanyanın devamı elbetteki yazımızın devamında yer alacak. Hazırsanız, başlayabiliriz.

AKTİFBANK İNTERNETTEN ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Sizlerde bankalara sürekli kredi başvurusu yapıp red yanıtı alıyorsanız ve artık yüzüm yok diyorsanız 🙂 bu kampanya size göre. Zira banka şubesine gitme yok, yorulma yok. Aktifbank düşük kredi notunu da dert etmiyor. Bu kampanya ile en düşük 2.000 TL kredi alabiliyorken, en yüksek kredi tutarınız ise 30.000 TL dir. Bu şartlar için bence güzel bir tutar. Kredi vadesini ise en az 3 ay yapabiliyorken en fazla 48 ay yapabiliyorsunuz. Yani 4 yıl gibi uzun bir taksit süresinden yararlanabiliyorsunuz.

Burada hayat sigortasının yapılmadığını belirtelim. Bunun için de masrafsız deniliyor. Lakin kredi tahsis ücreti alınmaya başlandı. Bunun tutarı da; alacağınız kredinin binde beşi kadar olacaktır. Örneğin 20 bin lira alırsanız 100 TL’de tahsis ücreti ödemeniz gerekecektir.

FAİZ ORANI % KAÇ?

Değerli dostlarımız, bu kampanya ile rahat bir şekilde kredi alabiliyorken, faiz oranının ise yüksek olduğunu da belirtelim. Gizli saklı bir durumun olmaması lazım. Sizlere olan biteni ayrıntılı bir şekilde izah etmemiz gerekiyor. Aktifbank düşük kredi notunuzu dert etmeyin diyor ama bunun için de faiz oranını %2,39 olarak belirlemiş. Faiz oranı evet yüksek ama gel gör ki bir çok kimse başvuru yapıyor. Özellikle de kredi notunu artırmak isteyenler buradan kredi alıyor ve taksitlerini zamanında ödeyerek, kredi skorlarını yükseltebiliyorlar.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Başvurunun çok kolay olduğunu söyleyebiliriz. İnternetten hızlıca başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Dilerseniz Aktifbank’ın internet sitesine girip başvurunuzu yapabilirsiniz. Yada bu linki; nkolaykredi.com.tr/anasayfa?utm_source=aktifbank&utm_medium=inads&utm_campaign=sayfaici kullanarak da hızlıca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aktifbank müşterisi iseniz krediniz 5 dakika içerisinde hesabınıza yatıyor. Yok ben müşteri değilim diyorsanız da üzülmeyin. Zira kurye sizi bir hafta içinde ziyaret ediyor. İmzanızı aldıktan hemen sonra krediniz hesabınıza yatıyor.

48 AY VADELİ 10.000 TL ANINDA KREDİ HESAPLAMASI

Dilerseniz, konuyu daha iyi anlayabilmek adına acilkrediler.com ekibi olarak, bazı hesaplamalar gerçekleştirelim. 10.000 TL krediye acil ihtiyacınız var. Ayrıca bu krediyi de en uzun vade olan 48 ay ile ödemek istiyorsunuz. Dünyanın bin bir türlü hali var. Uzun vade işinize yarıyor. Aktifbank ise size %2,23 faiz oranı veriyor. Şimdi bu veriler ışığında hesaplama yapalım. Aylık ödemeniz gerekecek olan taksit tutarınız 386,19 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL dir.

10.000 TL İÇİN FARKLI HESAPLAMALAR
 • KREDİ TUTARI: 10.000 TL 
 • KREDİ VADESİ: 36 AY
 • KREDİ FAİZ ORANI: %2,39
 • AYLIK TAKSİT TUTARI: 449,06 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL

 

 • KREDİ TUTARI: 10.000 TL 
 • KREDİ VADESİ: 24 AY
 • KREDİ FAİZ ORANI: %2,39
 • AYLIK TAKSİT TUTARI: 582,11 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL

 

 • KREDİ TUTARI: 10.000 TL 
 • KREDİ VADESİ: 12 AY
 • KREDİ FAİZ ORANI: %2,39
 • AYLIK TAKSİT TUTARI: 996,72 TL
 • TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL

 

 

“Kredi Notu Düşük Olanlara Masrafsız 10 Bin TL Anında Kredi Başvurusu Yapın” üzerine 8 yorum

 1. Mrb ben antalya finikeden mustafa atik benim 2kredi kartın var odemekden zorlaniyorum sizden 10000 TL kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  Cevapla
 2. Acil nakite ihtiyacım var. Üzerimde sekiz farklı yerden haciz var. Benim için bir seçenek var mı?

  Cevapla
 3. Ehliyetimi alabilmem için bana acil 10000 TL kredi gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
  • Şükrü Bey Merhabalar. Öncelikle krediyi biz vermiyoruz. Bunu belirtmek istiyorum. Sadece Aktifbank’ın sunduğu kredi kampanyasını özgün bir dille haberleştirdik. Ayrıca krediye nasıl başvuracağınızı da yazımızında belirttik.Tabi başvuru yaptıktan sonra kredi verip vermeme durumu elbetteki bankaya aittir. Şansınızı denemenizde fayda var.

   Cevapla
 4. Benim bi bankaya 3 tane kredim var.ödemede zorlanıyorum.bi çok bankaya başvuru yaptım ama hep olumsuz dediler.bu durumda bende aktif banktan borçlarımı kapamak için kredi çekebilirmiyim.

  Cevapla
  • merhabalar seçil hanım. Şansınızı denemekte fayda var. Sonuçta online başvuru yapıyorsunuz. Kabul edildiği zaman da ayağınıza kadar geliyorlar zaten.

   Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.