Halkbank Düşük Faizli Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi

Halkbank Tıp Kredisi, Hesaplı ve düşük faizli kredi, En uygun kredi, Sağlık Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi – Sevgili sağlık çalışanı okurlarımız, sizler için özel bir kredi haberi kaleme aldık. Malum bu sıralar faizler biraz yüksek. Lakin kredi olmadan da yapamıyoruz. Haliyle de kredi çekilecekse en hesaplısı olsun istiyoruz. Bankalarda çeşitli zamanlarda, mesleklere özel avantajlı kredi kampanyaları uygulayabiliyorlar. Örneğin; Öğretmenler günü kredisi gibi. Bu sıralarda ise Tıp Bayramına yaklaşıyoruz ve hesaplı kampanyalar yapılmaya başlandı.

HALKBANK’TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KREDİ

Bu yazımızada Halkbankkasının başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanları için hazırladığı mükemmel bir ihtiyaç kredisi haberine yer ayıracağız. İster özel sektör, isterseniz devlet hastanesinde çalışıyor olun; bu durumunuzu belgelendirebiliyorsanız sizlerde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız kredi sicilinizin temiz olmasına dikkat edin. Ayrıca kredi notunuza da bakmanızda fayda var. Dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK Findek Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim? konulu yazımıza da ulaşabilirsiniz. Bizler kredi haberimize dönelim isterseniz.

HALKBANK TIP KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınıza anında çözüm sağlıyor. Sizlerde ihtiyacınız ölçüsünde kredi alabilirsiniz. Tabi bunu yaparkende gelir belgenizi ve çalışma belgenizi yanınıza almayı unutmayınız. Bunun dışında faiz oranı içinde şuan piyasadaki en düşük oran diyebiliriz. Zira Halkbank sizlere %1,26 gibi bir faiz oranı imkanı sunuyor. Eğer tahsis ücreti ödemek isterseniz %1,26 veriliyor. Yok ben tahsis ücreti ödemek istemiyorum derseniz de %1,32 oranını sunuyor. Tabi burada karar sizlerin.

KAMPANYANIN DİĞER MERAK EDİLENLERİ

Kredi vadesi için de dilersiniz 4 yıla kadar yani 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Bu vade zaten yönetmelikle belirlenen en uzun taksit ayısı. Tabi kredi aldığınıda hayat sigortası yaptıtrmanız gerekecek. Hayat sigortası da sizin yaşınız, cinsiyetiniz, alacağınız kredi tutarı ve vade sayısına göre bankada hesaplanıyor. Tahsis ücreri ödeyecekler, alacakalrı kredinin binde beşi kadar bir ödeme yapıyorlar. Yani 10 bin alacaksanız 50 TL de tahsis ücreti ödüyorsunuz.

KREDİDEN NASIL FAYDALANILIR VE BAŞVURU YAPILIR?

Sevgili okurlarımız, demin yukarıda da belirttiğim gibi, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sağlık çalışanı olması gerekiyor. Kredi notunuzun ve kredi sicilinizind e temiz olması şart. Gelir belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve çalışma belgenizi alarak size en yakın Halkbank şubesine uğrayarak başvuru gerçekleştirebilir ve onay almanız durumunda ise anında kredinize kavuşabilirsiniz.

TIP BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ 50.000 TL HESAPLAMA ÖRNEĞİ

Szlerde sağlık çalışanısınız ve 50.000 TL krediye başvuru yaptınız. Alacağınız krediyi de 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemeyi de kabul ettiniz. Halkbankası da sizlere %1,26 faiz oranı uygulayacağını belirtti. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarının 1.472,51 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücretinizin de 262,5 TL olacağını hemen belirtelim.

Szlerde sağlık çalışanısınız ve 50.000 TL krediye başvuru yaptınız. Alacağınız krediyi de 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemek istemediğinizi belirttiniz.Halkbankası da sizlere %1,32 faiz oranı uygulayacağını belirtti. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarının 1.495,22 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücretinizin de 0 TL olacağını hemen belirtelim.

TIP BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ 15.000 TL HESAPLAMA ÖRNEĞİ

Szlerde sağlık çalışanısınız ve 15.000 TL krediye başvuru yaptınız. Alacağınız krediyi de 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemeyi de kabul ettiniz. Halkbankası da sizlere %1,26 faiz oranı uygulayacağını belirtti. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarının 441,75 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücretinizin de 78,75 TL olacağını hemen belirtelim. 35 yaşında erkek bir müşteri için yıllık hayat sigortası ücreti 47 TL olacaktır.

Szlerde sağlık çalışanısınız ve 15.000 TL krediye başvuru yaptınız. Alacağınız krediyi de 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti ödemek istemediğinizi belirttiniz.Halkbankası da sizlere %1,32 faiz oranı uygulayacağını belirtti. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık ödemeniz gereken kredi tutarının 448,57 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücretinizin de 0 TL olacağını hemen belirtelim.35 yaşında erkek bir müşteri için yıllık hayat sigortası ücreti 47 TL olacaktır.

“Halkbank Düşük Faizli Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.