Çok Uygun Faiz Oranları İle Maaşını İş Bankasından Alanlara 100 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Maaşım İş Bankası’nda Kredisi, Türkiye iş bankası maaş müşterilerine çok hesaplı ihtiyaç kredisi – Kimi zaman insan kendini özel hissetmek ister. Bir ayrıcalığının olmasını ister. Özellikle bunu bankalardan bekleriz. Diyelim ki bir banka ile çalışıyor ve maaşımızı alıyorsak, bizi ayrıcalıklı kılmasını isteriz. Bankaya sıra almaya gittiğimiz de kartımızı çıkarıp sıramatiğe taktıktan sonra ilk sırayı bize vermesini bekleriz. Aynı bunun gibi birde ayrıcalıklı kredi almak da isteriz. Bir farkımız olsun yani. Ayda yılda bir bankaya elektrik faturası ödemeye gelen vatandaş ile bir tutulmak istemeyiz.

TÜRKİYE İŞ BANKASINDAN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE AYRICALIKLI KREDİ

Bankalarda bunun farkında. Madem maaşını bizden alıyor o halde bu müşteriye ayrıcalıklı hizmetler sunalım derler. Bankaların en özel ürünleri de kredi kampanyalarıdır. İş Bankası da maaş müşterilerine ve emekli maaşını iş bankasından alan müşterilerine özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Günlük banka takibi yaptığımızdan bu kampanyanın yeni olduğunu gördük. Hemen iş bankası maaş müşterilerini de bu kampanya ile buluşturmak istedik. Dilerseniz hemen bu kampanyanın detaylarına ve ayrıntılarına geçiş yapalım

İŞ BANKASI MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİNİN DETAYLARI

İş bankasının maaş müşterilerine yeni bir kredi kampanyası hazırladığını belirtmiştik. Yalnız bu kampanyanın şuan için bir yararlanma süresi var. 4 Mayıs 2017 son başvuru tarihi. Bundan sonra bu kampanya bence devam edecektir ama, faiz oranları referandum sonuçlarına göre ve piyasanın şartlarına göre yenilenecektir. Alacağınız kredinin üst limitinin ise 100.000 TL olduğunu belirtelim. Bu oran bir çok bankada yok. Sadece bir iki bankada var. İş bankası da yüksek ihtiyaçlarınıza büyük çözümler üretmek için bu limiti sunmuş.

Kredinin limiti yüksek. bununla birlikte vade sayısı da uzun. 3 ay ile 48 ay arasında aldığınız krediyi taksit yapabilirsiniz. Şimdi herkesin durumu bir olmuyor. 2 bin lira maaş alan kişi belki 48 ay vadeyi tercih edecek iken, 4 bin lira maaş alacak kişi ise 24 ay vadeyi seçip tercih edebilir. Dolayısıyla vade seçeneklerinin olması ve uzun olması iyi bir şey. Faiz oranına şimdide değinelim. En düşük faiz oranı %1,19 dur. En yüksek faiz oranı ise %1,20 dir. Alacağınız kredinin limiti yüksek ise faiz oranı düşük oluyor. Ters orantılı yani.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPABİLİRİM?

Bu kredi için istemediğiniz kadar çok başvuru yolu söz konusu. Örneğin 0 850 724 0724 nolu numaradan müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası şubelerinden yada ATM’lerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi size özel olan şifrenizi kullanarak cep şubeye veya internet şubeye giriş yaparak da başvurunuzu gerçekleştirebilme şansınız ve imkanınız var. İnternetten anlamam diyenler Bir SMS ile başvurularını da gerçekleştirebilirler.

Mesaj atarak başvuru yapmak isteyenler mesaj uygulamasını açacak ve ekrana bütük harfler kullanarak NAKIT yazacak. Aralarında birer boşluk olacak şekilde T.C Vatandaşlık numaranızı, Ne kadar kredi istediğinizi ve aylık geliriniz ne kadarsa bunu yazıyorsunuz. (Örnek Mesaj Metni: NAKIT 31123112111 30000 2750 ) Kendinize göre mesaj metinini yazdıktan sonra 4402’ye mesajınızı operatörünüz ne olursa olsun yolluyorsunuz. Tüm başvurularınıza da hemen dönüş yapılıyor ve cevabınızı alıyorsunuz.

ACİLKREDİLER’DEN ÖRNEK HESAPLAMA VE ÖDEME PLANLARI
  • KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 24 AY, KREDİ FAİZ ORANI %1,21, AYLIK TAKSİT TUTARI: 496 TL, TOPLAM KREDİ ÖDEME TUTARI: 11915 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 50 TL, YILLIK HAYAT SİGORTASI TUTARI: 67 TL DİR.
  • KREDİ TUTARI: 100.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI %1,19, AYLIK TAKSİT TUTARI: 2.893 TL, TOPLAM KREDİ ÖDEME TUTARI: 138.842 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 500 TL, YILLIK HAYAT SİGORTASI TUTARI: 624 TL DİR

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.