Teknosa Peşin Fiyatına 8 Taksitli Cep Telefonu Kredisi Fırsatı

Ing Bank tekno kredi, teknosa peşin fiyatına 8 taksit cep telefonu kredisi, masrafsız kredi – Bomba gibi bir kredi haberi ile karşınızdayız. Malum hayatımızın en önemli yanı haline geldi akıllı telefonlarımız. İş yerimizde, evimizde, dışarıda, kısacası nereye gidersek gidelim yanımızdan ayırmadığımız evlilik yüzüğümüz gibi bir şey haline geldi. Teknoloji gelişiyor ve tüm işlemlerimizi online olarak telefonlarımız ile gerçekleştirebiliyoruz. Yalnız bu telefonlar da öyle ucuz şeyler değiller. Kırıldığı zaman veya yeni bir taneye ihtiyaç duyduğumuz zaman ha deyince alamıyoruz.

AKILLI TELEFONLAR CEP YAKIYOR

Akıllı telefonlar, ithal edildiğinden fiyatları dudak uçuklatıyor. Ayrıca da her geçen gün yeni birisi piyasaya çıkıyor. Markalarda bir birleriyle yarışıyor adeta. Bizlerde millet olarak yeni çıkan her şeyi hemen istiyoruz. Bir önceki çıkan önemli değil. Mühim olan en yenisini taşımak 🙂 İşin açıkçası cebimizde bu telefonları alacak para da yok. Ayrıca akıllı telefonlarda kredi kartı ile taksit imkanı da bulunmuyor. Yalnız Teknosa buna bir çözüm bulmuş. Nasıl mı? Merak edenler için hemen dile getirelim.

TEKNOSA İLE PEŞİN FİYATINA TAKSİTLİ CEP TELEFONU

Teknosa büyük marka olmanın gereğini yerine getirmiş. Ing Bank ile güzel bir ortaklık kurmuş ve cep telefonundaki taksit sıkıntısını ortadan kaldırmışlar. Ben duyunca şaşırdım. Zira diğer kampanyalara baktığımızda, banka kredi verdiği zaman ayrıca faiz oranı da işletiyordu. Bu kampanyada ise, aldığınız telefonu peşin fiyatına 8 taksit ile satın alabiliyorsunuz. Şunu da hemen söyleyeyim; bu kampanyadan dolayı teknosa stoklarındaki telefonlar iyice erimiş gibi. Bundan dolayı da elinize biraz çabuk tutmakta fayda var.

KAMPANYA KOŞULLARI

Dilerseniz bu kampanyayı biraz daha detaylandıralım. Alabileceğiniz en düşük limitli kredi tutarı 500 TL dir. Bununla beraber en yüksek kredi tutarı ise 6.900 TL dir. Kampanya gereği banka uyguladığı faizi sıfırlıyor. Sizlerde peşin fiyatına cep telefonunuza kavuşuyorsunuz. Bir hatırlatmada bulunalım. Ben tüm aile fertlerine alayım derseniz sıkıntı. Zira herkes bu kampanya gereği en fazla 1 adet cep telefonu alabiliyor.

KAMPANYAYI KAÇIRANLAR İÇİN TEKNOKREDİ FAİZ ORANLARI

Kampanyayı kaçırdınız ama yine de taksitli cep telefonu almak istiyorsanız, bunun mümkün olduğunu belirtelim. Yine teknosa ve Ing bank sayesinde bu isteğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Teknosaya gidiyorsunu ve cep telefonunuzu belirliyorsunuz. Ardından teknosa çalışanları sizlere yardımcı olarak kredi başvuru işleminizi, teknosadan çıkmadan tamamlıyorlar. 500 TL ile 15.000 TL arasında harcama yapabiliyorsunuz. Başvurularınızı da hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin saat 10.00 ile 22.00 arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Alacağınız telefon sayısında sınırlama olmadığını da belirtelim. Faiz oranları da %1,49 ile %1,59 arasında değişiyor. Kredi vadenizi 4 yıl yani 48 aya kadar yapabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ayrıca hayat sigortası da talep edilmiyor. Dilerseniz kampanyayı kaçırmış olan ama faiz ile kredi talep edenler için örnek bir kaç tane ödeme planı çıkartalım.

MALİYET HESAPLAMASI

500 TL lik teknokredi kullandığınızı farz edelim. Ayrıca geri ödemenizi de 9 ay vade ile yapmak istiyorsunuz. Banka da bu isteğinize göre faiz oranını %1,49 olarak belirliyor. ayrıca kredi tahsis ücreti ödemediğiniz gibi, hayat sigortası da ödemiyorsunuz. Buna göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 61 TL oluyor. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 549 TL oluyor.

15.000 TL lik tekno kredi kullandığınızı farz edelim. Bunu da  48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Banka da bu isteğinize göre faiz oranını %1,59 olarak belirliyor. Kredi tahsis ücretiniz 0 TL, hayat sigortanız da 0 TL dir. Buna göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 480 TL oluyor. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 23.036 TL oluyor.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.