Enpara.com’da Havale EFT Ve Hesap İşletim Ücreti Yok

Enpara.com’da bankacılık hizmetleri 0 TL, EFT ve Havale Ücreti Alınmıyor – Nerede özel bir bankacılık haberi var ise, orada acilkrediler.com ekibi de var. En özel fırsatları buradan takip ederek avantajlı duruma geçebilirsiniz. Bu yazımızda da oldukça fazla ilginizi çekebilecek bir yazıdan söz edeceğiz. Malum hepimizin işi bankaya düşüyor. Hayatımızın en önemli alanı olan ekonomimizi bankalar üzerinden yürütüyoruz. Bankalar olmazsa olmazlarımızda. Onlar bize muhtaç, bizlerde onlara.

ENPARA.COM İLE EK BANKACILIK GİDERLERİNİZİ SIFIRLAYIN

Bankaları oldukça fazla kullanıyoruz, tamam ama gel gör ki alınan ek ücretler müşterileri canından bezdiriyor. Sonuçta bir yakınımıza para gönderebiliyoruz ve bundan hizmet bedeli alınması can sıkıcı. Yada bankada hesabım var diye hesap işletim ücreti alınması da zorumuza gidiyor. Bu sıkıntılı durumdan bezen milyonlarca insan var. Bizlerde sizlere nasıl yardımcı oluruz diye bir araştırmanın içerisine girdik. Karşımıza gelen seçeneklerden ilki Enpara.com’u. Yazımızın devamında enpara.com’a dair merak edilen tüm detaylara değinmeyi düşünüyoruz.

ENPARA.COM NEDİR?

Enpara.com ülkemizde kurulan ilk dijital bankadır. Qnb Finansbank’a bağlıdır. Bankacılık adına aklınıza gelebilen tüm işlemleri internet üzerinden halledebilirsiniz. Hiç bir zaman bankaya gitmek durumunda kalmazsınız. Sıra bekleme vakit kaybı olayı da yok. Bende 3 – 5 ay önce enpara.com’dan bir hesap açtırdım. Şimdiye kadar banka şubesine gitmemi gerektirecek bir durum ile karşılaşmadım. Ayrıca müşteri hizmetlerine de 30 saniyede ulaşabiliyorsunuz. Sizleri uğraştıran bir uygulama değil.

EK HİÇ BİR ÜCRET ALINMIYOR

Bu dijital bankacılık sisteminde Havale, EFT veya Hesap işletim ücreti alınmıyor. Hemde hiç bir zaman. Bunu da sözleşmelerinde belirtiyorlar. Peki bankaların çoğu bu işlemlerden dünya kadar para alırken neden enpara bu ücretleri almıyor? Asıl soruyu soralım. Çünkü enpara.com deminde söylediğim gibi dijital bankacılık sistemidir. Bu iş için özel banka şubesi açılmamıştır. Dolayısıyla iş yeri kirasıymış, personel giderleriymiş, yeme içme giderleriymiş vb. hiç bir masraf yoktur. Masraf olmayınca sizlerden de ek gider alınmıyor.

KREDİ KAMPANYASINDA BİLE MASRAF YOK

Diyelim ki kredi lazım. Bu durumda da kesinlikle bankaya girmiyorsunuz. Şifrenizle internet şubesine giriş yapıyorsunuz. Daha sonra krediler bölümü var. Bunu tıklıyorsunuz. Bin lira ile 30 bin lira arasında kredi alabiliyorsunuz. Bu krediyi 48 aya kadar da vadelendirebiliyorsunuz. Zaten ekranda tüm kredi vadelerine göre seçenekler sizlerin önüne geliyor. Sizde bütçenize en uygun krediyi seçiyorsunuz. En güzel yanı dakikalar içerisinde kredinize ulaşmanız. Ama bundan daha da güzeli kredi tahsis ücreti, dosya masrafı, hayat sigortası gibi ücretler ödemiyorsunuz.

ENPARA.COM’DA BANKACILIK ÜCRETLERİ
  • HESAPLAR VE PARA TRANSFERİ GİDERLERİ
  • TL HAVALE ÜCRETİ: 0 TL
  • TL EFT ÜCRETİ: 0 TL
  • TÜM ENPARA.COM HESAPLARI İÇİN, HESAP İŞLETİM ÜCRETİ 0 TL
  • QNB FİNANSBANK DIŞINA GİDEN YABANCI PARA TRANSFERİ 25 LİRA
  • QNB FİNANSBANK DIŞINDAN GELEN YABANCI PARA TRANSFERİ 18 TL KARŞILIĞI DOLAR YADA EURO

 

  • İHTİYAÇ KREDİSİ GİDERLERİ
  • DOSYA MASRAFI 0 TL
  • KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 0 TL
  • SİGORTA YOK

 

MASRAFSIZ BANKACILIK İLE TANIŞMAK

Masrafsız bankacılık ile tanışmak için yapmanız gereken bu qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx linki kullanabilirsiniz. Ben başvuru yaptığımda 5 – 6 dakikamı almıştı herhalde. Çok uzun sürmüyor. Başvuru yaptıktan sonra sizi enpara.com’un yetkilileri bir hafta içerisinde evde ziyarete geliyor. Size enparanın en cincik bölümüne kadar anlatıyorlar. Size encard’ınızı veriyorlar. Ardından sizde bankada kuruk bekleme ve ek para ödeme derdinden kurtuluyorsunuz.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.