Yeni Annelere Yepyeni Kredi Şekerbank’da

Şekerbank yepyeni kredi, anne adaylarına ihtiyaç kredisi kampanyası, annelere kredi – Bir genç kızın en büyük hayali beyaz bir gelinlik giymektir. Bir kadının en büyük mutluluğu ise bebeğini kucağa aldığında yaşadığı Annelik duygusudur. Anne olmak kutsal bir görevi de üstlenmek demektir. Anne olmak vefakar olmak demektir. Anne olmak demek cefakarlığı da beraberinde getirmek demektir. Anne olmak demek yuvayı ayakta tutmak demektir. Bir anne çocuğuna dünyanın en güzel ve kaliteli eşyalarını sunmak ister.

HER ANNE BEBEĞİNE EN ÖZELİNİ SUNMAK İSTİYOR

En güzel beşik, en rahat yatak, En güzel oyuncaklar. Dışarıdaki kötü ortamdansa sıcacık bebek odası insana en güzel hisleri aşılayacaktır. Ama gel gör ki, annelerimizin büyük bir bölümü bu saydığım koşulları çocuklarına sunamıyor. Zira kimsenin cebinde bu masrafları karşılayacak kadar parası olmuyor. Doğum masrafı desen zaten dağlar kadar. Bugün özel bir hastanede doğum yaptığınızda 2 bin liraya yakın da ödemeniz oluyor. Haliyle de bu giderleri ödemekten bebeğe para harcanamıyor.

ŞEKERBANK İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN

Aslında çocuğunuza güzel bir ortam hazırlamak hiçte zor değil. Çünkü şekerbank çok özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Adına da Yepyeni Kredi demişler. Bu kampanyaya göre anne adayları ve 2 yaşına kadar çocukları olan anneler kredi çekebiliyorlar. Bu sayede doğumunuzu en iyi hastanede gerçekleştirerek masrafları ve bebeğinizin ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Zira kredinizi ister 12 ay, ister 24 ay, ister 36 ay ve isterseniz de 48 ay vade ile ödeyebilirsiniz.

FAİZ ORANLARI VE KREDİ LİMİTİ

Vade seçenekleri çok fazla. Ayrıca da çok uzun. Sonuçta kredi alırken ödemenizi de kendi bütçenizi düşünerek yapacaksınız ve vadenizi ona göre seçeceksiniz. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 30.000 TL dir. Faiz oranı ise vade sayısına göre belirlenmektedir. 12 Ay vadeli kredi çekerseniz faiz oranı %1,58 olacaktır. 24 Ay vadeli kredi çekerseniz faiz oranı %1,58 olacaktır. 36 Ay vadeli kredi çekerseniz faiz oranı %1,61 olacaktır. 12 Ay vadeli kredi çekerseniz faiz oranı %1,63 olacaktır.

YEPYENİ KREDİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Doğum ve çocuğunuzun masraflarını karşılamak için sizlere 10 bin liranın yeteceğini varsayalım. Bütçenizi incelediğinizde 48 Ay vade ile çekmek istediğinizi beyan ettiniz. Faiz oranınız da bu duruma göre %1,63 oluyor. Yukarıda belirtmiştik zaten. Bu isteğinize göre hesaplama yapalım. Öncelikle aylık taksit tutarınız 323,11 TL olacaktır. Şimdi geri ödemeniz gereken kredi toplamını hesaplayalım. Buna göre 48 aynın sonunda toplam 15.509,28 Lira ödemelisiniz. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL olacaktır.

Aylık maliyet oranı %22127 dir. Yıllık toplam maliyet oranına baktığımızda ise %26,5528 oranı karşımıza çıkmaktadır. Şekerbank’ın bizler ile paylaştığı tüm bilgileri bizlerde sizlerde paylaşmış olduk. Başvuru ve daha fazla bilgi için size en yakın şekerbank şubesine uğramanız gerekecektir. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın ve bizler ile kalın.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.