Evlilik Masrafları Sizi Korkutmasın Akbank Düğün Kredisi Yanınızda

Akbank’tan Düğün Kredisi Kampanyası, Hesaplı ve Düşük Faizli Evlilik Kredisi, Çeyiz Kredisi – Sevgili gençler; bu kıyağımı da unutmayın. Bu sıralar durmadan size çalışıyoruz. Evlilik hayali kuranlar için Kredi haberleri yaparak, yardımcı olmaya ve yol göstermeye çabalıyoruz. Vatandaş evlenmek istiyor. Maddi problemler ise çok büyük sıkıntı. Kız evlenecek ama çeyizi henüz tam değil. Oğlan desen, ev eşyalarını almış ama düğün ve düğün sonrası masrafları karşılayacak durumu yok. Anne babalar desen cep bomboş.

AKBANK’IN DÜĞÜN KREDİSİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Madem, paranız yok, o zaman sizin krediden başka yapacağınız pek fazla bir şey de yok. İşte burada zaten bizim sitemiz devreye giriyor. Sizler kazık yemek istemiyor, düşük faizli ve hesaplı kredi çekmek istiyorsunuz. Bizlerde bu isteğinizi elde edebilmeniz için bankaların en özel haberlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Örneğin Akbank’ın Düğün Kredisini Çekmeyi Düşünmüş müydünüz? Evlenecekler için çok özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Detayları merak ettiğinizi biliyorum. Lafı daha fazla uzatmadan detaylar ve özellikler ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

AKBANK DÜĞÜN KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Düğün için eksiğiniz her ne olursa olsun, akbank kreid kampanyası ile yanınızda ve sizlere destek olmaya devam ediyor. Balayı için mi? Yoksa beyaz eşya için mi paraya ihtiyacınız var? Bunları daha fazla düşünmeyin ve mutlu yuvanızı bir an önce tamamlayın. Ödemede zorlanır mıyım? diye de düşünmeyin. Zira Akbank, alacağınız krediyi rahat rahat ödeyebilmeniz için taksit sayısını 4 yıla kadar uzun tutmuş. Yani 48 ay vade ile kredi alabiliyorsunuz. Sizde ödeme bütçenize bakarak kredi vadenizi seçebilirsiniz.

Aldığınız krediyi dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak geri ödeyebilirsiniz. Ama taksit başladığında ilk başta gecikme faizini ödersiniz. Kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılıyor. Bu hususları bilmenizde fayda var.

FAİZ ORANLARI VE KREDİ LİMİTİ

Peki faiz oranları nasıl? Hemen bu konuya da değinelim. Akbank Bin lira ile 75 bin lira arasındaki kredi isteklerinizde 1 ile 36 ay vade yaptığınız takdirde faiz oranı olarak %1,19 faiz oranını sunuyor. Bu oran gerçekten de çok iyi. Vade sayısı 36’dan büyük olduğu zaman faiz oranı da biraz daha fazla artabiliyor. 3 yılda borcunu bitirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat. Kredinin üst limiti için net bir şey demeyelim. Zira sizlerin aylık gelirinize göre kredinin üst limiti şekillenecektir.Bunu hesaplarken de maaşınızın %50’sini alarak, maksimum taksit tutarınızı belirleyebilirsiniz.

BAŞVURU ADIMLARI VE İSTENEN BELGELER

Kredi masrafsızdır. yani ne bir komisyon, nede tahsis ücreti adı altında herhangi bir ücret alınıyor sizlerden. Başvuru için de son tarihi 31 ağustos 2017. Ben yıl içerisinde bu kampanyayı sürekli görüyordum. Dolayısıyla da bu tarihten sonra büyük ihtimal banka başvuru süresini uzatabilir. Başvuruyu akbank direkt ile gerçekleştirebilirsiniz. Ama online başvurularda en fazla 20.000 TL alınabiliyor. Bu tutarın üstünde kredi almak isteyenler ve akbank müşterisi olmayanların mutlaka banka şubelerine uğramaları şart.

Başvuru yaparken de banka sizlerden nüfus cüzdanınızı isteyecektir. Bunun dışında gelir belgenizi de sunmanız şart. Zaten gelir belgenize göre kredi limiti belirlenecektir. Bu açıdan maaşınızın dışında kira gibi ek gelirleriniz varsa bunu da bankaya sunarak, limiti daha da fazla artırabilirsiniz. Eğer akbank isterse, adres için birde belge sunmanız gerekecek.

24 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİ HESAPLAMASI

10.000 TL evlilik kredisi alacaksınız. Bu borcuda çok fazla uzatmak istemediğinizden 24 ay vade ile geri ödemek niyetindesiniz. Faiz oranı da zaten %1,19 idi. Şimdi elimizdeki bu verileri baz alarak, aylık taksit tutarınızı bulalım. buna göre her ay ödemeniz gerekecek taksit 495 TL olacaktır. Ayrıca ortalama olarak sigorta ücreti de 138,20 TL ödeyeceksiniz. Zaten tahsis ücretinin olmadığını da belirtmiştik.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.