Faturalı Cep Telefonu Hattına Kredi İmkanı Var

Faturalı Cep Telefonu Hattına Nasıl Kredi Alınıyor : Değerli acilkrediler misafirleri ve bizi takip eden arkadaşlarımız. Sizler için araştırarak cep telefonu hatlarına kredi imkanı durumunu yasal prosedürleri ve istenilenlerle birlikte araştırmaya karar verdim. Ekonomik durumlar ortada gün geçmiyor ki borç batağına bir yenisi eklenmesin. durum böyle olunca artık zaruri ihtiyaçlarımızı kullanamaz hale geldik. Para ile ilgili ihtiyaçlarda eğer istediğiniz para çok fazla birşey değilse 3-5 bin tl olsa benim işimi görür diyor iseniz lütfen yazımızın devamını takip ediniz.

Faturalı Hatlara Kredi Çekerken Kredi Sicilim Bozuksa : Kredi sicilinizin ya da herhangi bir sigortalı işte çalışıp çalışmamanızın hatta sigortanızın olup olmamasının da hiç bir önemi olmaksızın bu kredileri alabileceksiniz. Eğer 6 aydır düzenli olarak cep telefonu hattı kullanıyor iseniz ( faturalı hat operatör farketmiyor ) size nakit kredi imkanı sağlanıyor. Tabiki burada sağlanılacak olan kredi miktarı ise 1.500 5.000 tl arasında farklılık gösteriyor. Bu krediler için hiç bir aracı olmayacağından dolayı borcunuzu bankaya değil de gelen telefon faturası üstünden ödeyebileceksiniz.

FATURALI HATTA NAKİT SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR ? : Her zaman bir bankadan giderek kredi almanız mümkün olmayacaktır. Bunun için kredi notunuz, sizin krediye başvurmanıza ve almanıza uygun olmalı. Kredi puanı düşük olan kişiler için güzel bir alternatif bu sistem. Tamamen güvenilir ve finansı sağlayacak operatör ile yapacağınız sözleşme ile sizin adınıza cihaz alınıyor ve bu cihaz satılarak finans sağlıyorsunuz. Aslında işin özü bu. Yani faturalı hattın var sana çıkıyor ise bi iphone 8 istiyorsun bunu 24 ay taksitlendirip operatör hattın neresi ise oraya faturalarına yansıtarak ödüyor, aldığın telefonu da peşin paraya satıyorsun. E 200 tl aşağıya verdiğinizde kapalı kutu ve garantili bir iphone telefonu kim almak istemez ki ?

Cep Telefonu Hattından Kredide Telefonu alıp satar ve faturayı ödemezsem ne olur ? Değerli arkadaşlarım, bir yere borcunuz var ise ve siz bunu ödemez iseniz tabiki borçlu olan kişi ile ilgili cezai şartlar güncel olarak ne ise onunla karşılaşacaksınız. Turkcell Vodafone ya da diğer operatörlerden aldığınız cihazların parası ödenmez ise haciz işlemi başlar, avukatlık olursunuz ama paranızı ödeyebilecek iseniz inanılmaz güzel bir fırkat bu. Hatta bunu yaptığını söyleyen bazı kredi finans siteleri de var ama bu işlemi siz yapacağınız halde neden onlara para ya da yüzde ödeyesiniz ki ?

Gördüğünüz üzere sizlere böyle bir imkan verilmiş. bu durum tamamen yasaldır. Yani kimse gelip te iki yıllık faturalı Turkcell kullanıcısını bir sisteme girerek al sana 5 bin demiyor arkadaşlarım. Size bu Turkcell tarafından tanınan hakkı kullanmış oluyorsunuz. Cihaz da borsa da ya da cihaz alıcılarına satılarak size parası peşin veriliyor siz de taksitle ödüyorsunuz. Olay tamamen bundan ibaret. Bunu yaptığını söyleyen sitelerin olduğu ve özellikle google reklamları üzerinden bu siteleri sıkça gördüğümü belirtmeliyim. Referansları iyidir sağlamdırlar vs vs fakat siz bunların hizmeti karşılığında para ödeyecek, ya da alacağınız krediden bir miktar örneğin yüzde 5 on gibi para vereceksiniz. Buna hiç gerek yok bu işlemleri kendiniz halledebilirsiniz.

Cep Sabit Hattına Kredi yazımız ile ilgili daha önceden yaşadığınız sorun ya da önerileri lütfen bize bildiriniz. Ola ki yukarıda belirttiğim bir firma ile iletişime geçerek bu krediyi aldı iseniz ismini lütfen belirtin. Memnuniyetsizlikleriniz de var ise lütfen diğir bu krediyi ya da işlemi yapmak için başvuruda bulunacak insanlara, bilgileriniz ve doğru yorumlarınız ile yardımcı olun. Lütfen yazımı sosyal medya da paylaşır mısın ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.